Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola elizejskie

sylwester w Paryżu kto był ?

Polecane posty

Gość pola elizejskie

Witajcie , spędzał ktoś sylwester w Paryżu na Polach Elizejskich ? jakieś wskazówki ,rady ? jeszcze nigdy tam nie byłam ,nawet nie wiem gdzie się tam ruszyć ,a co dopiero trafić na te pola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Magdalenoooo
Ja byłam w zeszłym roku. Nie było ani pół fajerwerku, nic. Na Pola Elizejskie nie da się nie trafić. Najdłuższa ulica w Paryżu, z jednej strony Łuk triumfalny Tytusa, z drugiej diabelski młyn. My byliśmy pod wieżą Eiffla. Mnóstwo ludzi, trochę kolorowych światełek, ale zabawa była. W końcu to Paryż. Jakbyście chcieli zwiedzać, to pamiętajcie, że w święta wszystko zamknięte. I Luwr i Muzeum DeOrsay. Proponuję zwiedzić bazylikę Świętego Serca- na Gare du Nord. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola elizejskie
dziękuję ci ;) troszkę się obawiam czy tam będzie bezpiecznie bo będziemy z dzieckiem (10lat) o której trzeba już być na polach i czy nie ma problemu z parkingiem ,a tak w ogóle to tam się płaci za wstęp czy co ?jak tam jest ,co tam ludzie robią ,stoją i piją szampana ? przepraszam za takie pytania ale pierwsza moja taka wyprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w Paryzu
ciezko o parking w miescie, najlepiej zostawic auto pod hotelem i metrem sie przemieszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Magdalenoooo
Po godzinie 19 jest darmowa komunikacja miejska w Sylwestra. Jechaliśmy autobusem z Gare Du Nord. Byliśmy więc w centrum ok 20 już. Mnóstwo ludzi, z dziećmi też. Samochodem nie radzę, pełno aut, bo ludzie w nich się już ustawiają, żeby oglądać, co się będzie działo. Stoją oni na ulicy, piją szampana. Było spokojnie do północy. Potem kilku wariatów zaczęło zatrzymywać samochody i takie widowisko się zrobiło. Do metra nie dało się w nocy dostać. Taki tłum. Taksówka w tygodniu kosztowała 15 Euro, w Sylwestra 50 :) Szliśmy na nogach ponad 2 godziny hehe. Fajnie było, chętnie bym pojechała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola elizejskie
dziękuje wam za odpowiedzi ,tylko problem w tym że nie będziemy tam w hotelu ,tylko taki wypad z Belgi chcemy sobie zafundować i nie ma innej opcji jak samochodem ,jakoś sobie chyba poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek___
W Paryżu nie ma żadnych realnych możliwości zaparkowania na Polach Elizejskich. Jeśli mogę ci coś poradzić, to w okolicy Malakow (względnie bezpiecznie) możesz znaleźć miejsce dla samochodu, a dalej już tylko metrem. Będzie bardzo ciężko się do metra dostać, ale na podobny do twojego pomysł niemało ludzi wpadło. Nie próbuj zostawiać samochodu gdzieś na zakazie, bo go nie znajdziesz, a holowanie w Paryżu kosztuje bardzo drogo. Uważaj, bo w pobliżu Champs-lyses masz pałac prezydencki i kilka ambasad, a tych pilnują bardzo porządnie. Zaparkujesz samochód i możesz zapłacić za akcję antyterrorystów. Mimo wszystko z Belgii, to ja bym ci raczej Thalysa proponował. W powrotnej drodze (o ile bilety jeszcze kupisz) będziesz się mogła zdrzemnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile nog ma slon
tylko nie mysl, ze jest muzyka, przedstawienia czy sztuczne ognie, przewaznie grupki turystow w swoim gronie z szampanem, i banda spod paryza, ktora nie ma gdzie i do kogo isc na sylwestra, nie sa niebezpieczni ale dosc nachalni; jesli nie bedziecie duza grupa znajomych boje sie , ze bedziecie rozczarowani..... acha i z tym metrem w sylwestra roznie bywa - nie zawsze jest otwarte w nocy mimo zapowiedzi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma mia
ja bylam dwa lata temu - sylwester - mega rozczarowanie!!!! Ponuro, zimno jak z cholery, duzo ludzi i ani jednego fajerwerka!!!! Nie wiem co pokazuja w tv. Nam powiedziano ze w eurodisnaylandzie sa super fajerwerki, a nie pod wieza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola elizejskie
Dziękuję jeszcze raz za rady , przekonam się na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako tak
sylwestra w paryzu nie ma :/ stoimy sobie w tlumie, mnostwo ludzi, trzeba sie pilnowac i tyle miasto nic nie przygotowuje co jest bardzo szokujace bo i tak duzo ludzi przyjezdza :/ no ale pewnie pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjedzcie do
WIEDNIA!!!!! TUTAJ JEST SUPER ZABAWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Moja siostra była i piła wino musujące pod wieżą :) była zachwycona . Ja natomiast dobrze wspominam Sylwestra spęczonego na Jersey - wyspie na kanale la Manche. tym roku chcę spędzić w jakimś uroczym miejscu w Polsce. Ostantio znalazłam ofertę na gleboczek.pl . Sylwester z degustacją wina, kuligiem podczas którego można raczyć się grzańcem. Kusi, szczególnie krajobrazy które są niesamowicie malownicze na Pojezierzu Brodnickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCW
... bo francuzi nie puszczają fajerwerek.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfkiliiiimogila
mój kolega był i mówił, że nie warto. syf, kiła i mogiła i pełno Arabów rzucających się butelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mówię, że warto :) Byłam w zeszłym roku na wyjeździe studenckim do Paryża na sylwestra właśnie. Z chłopakiem nie organizowaliśmy sami, a biuro Index czego trochę się bałam, bo jednak człowiek jest uzależniony od organizatora, ale okazało się, że całość wyszła świetnie. We Francji byliśmy 3 dni, zobaczyliśmy najciekawsze miejsca, a sama impreza wypadła świetnie. Poznaliśmy fajną ekipę, więc zabawa była przednia, rano zakwasy jak nie wiem :D Niesamowita miejscówka na sylwestra, robi się od razu tak bardziej magicznie, romantycznie :) W tym roku może odwiedzimy Wiedeń jak ktoś pisał wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepolecccam
nie polecam Bylam 2 lata temu, z nadzieja zeby zobaczyc piekne fajerwerki z wierza w tle , co za rozczarowanie. Zimno, zero muzyki, zero swiatel. Masakra, jakas. I na polach i pod wierza. Mój sylwester zakonczyl sie 00.20 po polnocy, kiedy to z chlopakiem wrocilismy do hotelu bo robilo sie niebezpiecznie. Obok mnie grupa Arabów otoczyla kobiete w wieku 50/60 lat, Angielke, i baaaardzo wulgarnie sie do niej odzywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam szkoda marnowac sobie tak fajnego dnia zimno goffniano byle jak i nic doslownie nic coby swiadczylo o tym ze witamy Nowy Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka juz tu nie mieszka
Paryz podpala jego mieszkancy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak bezpośrednia reklama serwisu napisana w najbardziej komercyjny sposób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam totalnie. Nic się nie dzieje, jedyną atrakcją są ciapaci tłukący się z policją, i podpalający auta. Szkoda jechać zimą, lepiej wiosną lub latem. Bo w sylwestra nie dość, że drogo, to jeszcze miasto nie zapewnia ani imprez pod wieżą ani fajerwerków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadanas
Chłopie - Polska. Przecież w PL mamy idealnie warunki do takiej zabawy, czemu z tego nie korzystać? ;-) Zobacz - http://www.zielonapolana.com.pl/sylwester_2014.php Będziemy tutaj, dla dzieci jest animator i kinderbal, dla nas impreza galicyjska, masa dodatkowych atrakcji, pieczenie prosiaka... Coś pięknego. Po co nam ta droga Francja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalny pomysl na sylwestra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie Paryż. W niejednym powiatowym miasteczku w Polsce będziesz mieć lepszą zabawę. No chyba, że podoba ci się oświetlona ulica, na której nic się nie dzieje. Jeśli chcesz, to raczerj Pragę wybierz, tam są sylwestry świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam kiedyś tam,było mnóstwo znajomych więc było ok,ale bez szału,i faktycznie ciapaci się dostawiali do wszystkich dziewczyn/kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już mówimy o fajerwerkach i światełkach to ja w tym roku wybiore się w wakacje do Ustki na Ogólnopolski Festiwal Sztucznych Ogni, bo będzie jak zawsze najlepsza wg mnie polska ekipa pirotechniczna Click Pyro & Art, robią naprawdę cudowne pokazy sztucznych ogni, już nie raz widziałam na różnych imprezach, jeździłam po całej Polsce i często udawało mi się dobrze trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×