Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lela_bern

szukamy masazystki w wiedniu na tydzien lub dwa co miesiąc ..Pobyt za darmo

Polecane posty

Witam moja droga. Chcesz od czasu do czasu dobrze zarabiać wiedniu? Tydzien tu, dwa tam usmiech.gif Od czasu przyjazdu do Wiednia masz mnie jako powiernika w Wiedniu(Kobieta) Oferuję Ci tutaj pracę jako masażystka erotyczna. niektórzy nie wiedzą > to nie ma nic wspólnego z seksem... ważna informacja praca nie byłaby w nocnym klubie dla mężczyzn Mówimy o pięknym 1000mq wielkim studio masażu erotycznego z tłem, które jest również odwiedzanej przez kobiety - godziny pracy między 10-22 Szukamy masażystki erotyczne, Tantra masazystki bez seksu (nie trzeba doświadczenia, oferujemy wyszkolenie) • Zabawny i miły team work • codzienna wypłata - Dodatki 100% dla Ciebie! • lukratywny potencjalne zyski • wielu stałych bywalców i okazjonalnych klientów • internet (WIFI) za darmo • 100% dyskrecji i bezpieczeństwa • wolne miejsce na pobyt za darmo • Nowoczesne pokoje na pobyt razem z super dziewczyn, okolo 4-7 dziewczyn dzienie • Kuchnia więc nikt nie głoduje hihi • Ty decydujesz kiedy i ile pracujesz, Więc zawsze można pojechać do Polski i wrócić do Wiednia kilka dobrych firm z Polski oferują bezpieczną jazdę od dokładnego adresu na adres, mamy bezpieczeństwo, że ci się nic na drodze nie stanie usmiech.gif • rodzinna atmosfera firma przyjazna oferuje dodatkowo: • praca w Towarzyskiej Agency jesli chcesz - Z niesamowitą wypłatą oczywiście z kierowcą i ochroniarz Oczekujemy od Ciebie: • Jesteś w wieku pomiędzy 18 a 40 lat • Idealne niemiecki lub angielski • schludny wygląd • zespołowej • niezawodność • uczciwość chcesz wiedzieć więcej na przykład: Zdjęcia miejsca na pobyt, informacje o firmie i ile można zarobić napisz do mnie(whatsapp) lub zadzwoń +43 680 14 55 216, to na razie dziewczyny, Lela! lela.bernacik@gmail.com www.malisha.at

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×