Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a-z

tabletki antykoncepcyjne UK problem z załatwieniem

Polecane posty

Gość a-z

witam wiem że niedawno podobny temat już był, ale nie znalazłam tam odpowiedzi. Przywiozłam ze sobą zapas tabletek który właśnie się skończył, byłam się zarejestrowa się w przychodni ale najwcześniej zarejestrują mnie za 2 tygodnie(nie mam potwierdzenia adresu - będe miała za 2 tygodnie) a tabletki potrzebuję na już. Czy ktoś wie w jaki inny sposób zdoby tabletki. Jak działają centra planowania rodziny czy tam też wymagane jest potwierdzenie adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.podejrzewam,że powinnaś iśc do przychodni mimo ze nie jesteś jeszcze zarejestrowana i po prostu powiedziec ze masz taką prośbe w sprawie tabletek.że lada moment bedziesz mieć potwierdzenie adresu.nie powinno być problemu-skieruja cie do ogólnej doktorki i powiesz jej jakie brałas....i Ci przepisze.tego Zycze i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-z
dziękuję za odpowiedź tak właśnie chyba będe musiała zrobic, mam nadzieję że coś załatwię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sobie
family planning center - tam nie potrzeba potwierdzen, tabletk masz od reki - po rozmowie z pielegniarka i lekarka potem. ja na pierwszy termin czekalam chyba dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz czy zalatwilas
napisz czy zalatwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie pytanie, ale czy trzeba przechodzić badanie? Bo w Polsce, jak już raz mi przepisano tabletki, to potem już tylko chodzilam tylko po receptę. Czy moglabym tutaj powiedziec jakie bralam, żeby mi przepisali, czy muszę się umawiać na wizytę u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iwosia. Nie nie musisz przechodzić badań.Mówisz jakie bierzesz lub bralaś i Ci przepisze.A jak chcesz się czasem zbadać to zapisujesz się do klinki i tam są wszystkie badania przeprowadzane.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulek
W family planing center dostajesz tabletki od reki pod warunkiem ze masz cisnienie w normie. Nie trzeba potwierdzenia adresu i w wiekszosci nie trzeba sie wczesniej umawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-z
udało mi się załatwić tabletki, potwierdzenie adresu uzyskałam szybciej niż się spodziewałam więc zarejestrowałam się w przychodni, zmierzono mi tam ciśnienie, przeprowadzono mały wywiad medyczny i bez problemu przepisano mi tabletki wystarczy powiedzieć jakie dotychczas się przyjmowało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×