Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Si-xa

temat o bogatej polsce ktora podobno ominal kryzys..

Polecane posty

Gość do si-xa
No i po co zakladasztaki durny temat? Zeby sie wywyzszyc nad wszystkimi rodakami mieszkajacymi w Polsce? Bo ty zwinelas tylek za granice? Czy zeby uswiadomic ludziom jak jest w kraju, tylko ze oni chyba wiedza jesli tam mieszkaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fickcigi
Glupia cipa z wredna morda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka1989
pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbhf
Niech się wypowie nielubieuk:P co tak wychwala życie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si-xa ma racje. Ja wiem, że w Polsce jest bieda, ale zrozumcie, że nie każdemu udało się na emigracji. Mi się je udało i wstyd mi jest przed samym sobą. Dlatego tak najeżdżam na UK, bo po prostu wam zazdroszczę życia w lepszych warunkach. Ja z moimi 2 tysiącami nie mam na nic. Nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem sobie nowe buty, kurtkę i parę jeansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co? zabolalo was?
:D Dziewczyna ma racje, w Polsce jest tragicznie! MOze zamiast wrzeszczec i z zazdroscia spogladac na osoby odwazne, ktore wyjechaly tez wezcie zycie w swoje rece. Ale wam propaganda w katolskim kraiku sprala umysly, ze za granica to niby tylko ten "zmywak" co wam do pustych lebkow wepchnieto :D Taka jest prawda, PL jest skonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxx3
Niestety ale taka jest prawda. Mieszkam w Polsce ale nie bronię jej od strony finansowej bo wiem co jest obecnie grane. Wiem jak jest tutaj ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy co mieszkacie szydzicie sobie z Anglii, a w Polsce wcale nie jest tak kolorowo. A szydzić to ja sobie mogę z polskiego rządu, bo szarzy obywatele, są bogu ducha winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest przykro kiedy czytam takie artykuły, bo kocham Polskę. Poza tym moja rodzina i znajomi tam mieszkają i chciałabym,żeby było im coraz lżej a nie coraz ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljkjjjklasdasdsdsdas
nielubieuk :D nie ladnie sie podszywac pod czyjs nik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sixa
Nie mieszkam w Polsce tylko w UK, nikomu nie zazdroszcze, ale denerwuja mnie takie tematy zakladane zarowno przez sixe jak i przez nielubie uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljkjjjklasdasdsdsdas
A dlaczego temat jest durny? Kazdy ma prawo wyrazis swoje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam w polsce rodzine i tez mi przykro jak czytam takie artykuly. no ale tak wlasnie jest i zaden nielubieuk tego nie zmieni. jego tematy o bogatej polsce a dziadowskim uk przejely to forum wiec co sie czepiacie mnie o ten jeden temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo mi jest przykro, kiedy widzę jak polak polakowi wilkiem i jak nam mieszkającym w Anglii ciągle dokuczacie, tylko dlatego, że wyjechaliśmy z Polski.To były nasze decyzje, tak chcieliśmy i tak postąpiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×