Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UK jest tak zacofane ze okna otwieraja sie tam na zewnatrz buhheeee

Polecane posty

Gość gość

i nie mozna nawet umyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no. DO tego łażą panowie z tanim płynem do naczyń i ściągaczką i myją ci je od zewnątrz, przy okazji zaglądając do środka mieszkania :/ Szlag człowieka trafia, jak sobie na kiblu siedzi, a tu drabinę ci przystawiają i zaczynają myć... Ja sama sobie myję, ale sąsiad z piętra wyżej zamawia mycie i do mnie też przy okazji zagladają... Okno po oknie do każdego pokoju zajrzą. Wnerwia mnie to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :D prawde piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego ten wszechobecny brak żaluzji, rolet noc/dzień, czy choćby firanek. Wynajmujsz mieszkanie, to masz szczescie jak trafisz na jakieś żaluzje. Z reguły gołe okno, ewentualnie zasłony (grube, często dwuwarstwowe, na dzień się nie nadają do przysłonięcia okna). Byle dziurę na karnisz wywiercisz, to ci powiedzą, że stan mieszkania nie zgadza się z początkowym... Karnisze jak są, to pojedyncze, takie że albo firanka, albo zasłona. Rolety głównie najzwyklejsze, na noc. A ciężko inwestować w cudze, jak gwoździa w ścianę wbić bez zgody nie można, a jak do tego co parę miesięcy się przeprwadzasz... Porażka z tymi oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A karnisze w uk to takie gó/wno ze jak kumpel rano odsłąniał raz zasłone to urwał sie jeden zaczep BUHEHEHHEHEHE ALE BEKE WTEDY MIAŁEM :D :D a wieszaki zamiast przykrecac pozradnie do sciany to na tasme klejaca mocowali :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, do UK masz szlaban. Zabraniamy ci tu przyjeżdżać, bo jesteś polskim przegrańcem skazanym na nędzną egzystencję w PL. Teraz morda w kubeł, chwal i ryj za bezdurno. Buduj dobrobyt dla twojego rodaka pracodawcy a jak będziesz dobrze pracował to w nagrodę dostaniesz jałmużnę tak jak 96% polaczków. Kocham UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda krotko kajdaniarzu. Kto by chcial tam do was przyjezdzac :D chyba tylko takie sloiki jak ty. Idz zmien pampersa dla Elki, bo pewnie juz popuscila po urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol zapomnij o UK - tutaj już się poznali na tobie i śmiecia deportowali. Teraz morda w kubeł i ryj na polskiego pracodawcę za polskie stawki czyli za jałmużnę. Nie cieszysz się? Dla ciebie £ się skończyły. Ty masz żyć z jałmużny w ZŁ w PL. Chwalic i całować w dooopę polskiego pracodawcę, bo dzięki niemu żyjesz. Do kościółka w niedzielę na tacę połóż hojnie jak polski biedak. Ale z czego będziesz wtedy żył? Zastanawiałeś się nad tym? Może z jajecznicy, bo to takie tanie u was w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz jest emigracyjna choroba, wszedzie tylko widza bingola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koryta angielskiego durnie z jukeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladac osobny temat o oknach zeby noc ponarzekac jak to sie panom nie udalo zarobic i wrocic na wioske pomachac funtami. Super. Uwaga, uwaga, mam wizje! Widze komentarze od wuefistow o tym jak kupuja domu w Polsce i zarabiaja milion tysiecy na reke a kazdy emigrant to swinia ktora zyje jak pies (tutaj opis osobistych doswiadczen panow ktorym sie nieudalo). Dodatkowa wizja! Widze jak nazywany jestem s****wem i jukejem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa tak. Zapomnialem jeszcze ze moge byc k***a. Brawo, bardzo oryginalne. I tez w koncu, przynajmniej dla mnie, zagadka sie rozwiazala. Kolega spamuje portale aby wklejac linki na Youtube. Tez pomysl- nie kliknalem bo nie jestem ciekaw (najpewniej lokalna grupa hiphopowa z osiedla albo vloger opowiadajacy o swoim zyciu). Takze pozdrawiam. Juz wszyscy wiemy ze ataki nie sa osobiste- Pan zapewne nigdy za granica nie byl, po prostu taki pomysl na biznes. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bycie u siebie" co za je/bany primityw :D gnij w PLu dziadu i nigdzie nie wyjezdzaj bo przypalu sobie narobisz a w PLu takie dziady to normalka wiec ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem u siebie w PL i mam grill kiedy chce a ty musisz lanlorda błagac o pozwolenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest "u siebie" ale ***** go polski kapo-pracodawca i płaci mu jedną czwartą z tego co powinien. Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sr/am na twojego grilla tepaku. Nie wiesz jak najlepiej sie spedza czas falszywy cwelu polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole Anglie z ich dwoma kurkami i oknami (na wszystko jest powod ty nedzny polaczku z wyksztalceniem podstawowym niepelnym - dlatego mendo nie znasz tych logicznych powodow :D) i nawet gdyby zarobki byly zblizone di PLu to wybieram Anglie smieciu bo nie chce tej mentalnosci polaczkow falszywych ku/rew ktore sa mile i najlepszymi przyjaciolmi tylko jak czegos potrzebuja. Ja taki nie jestem wiec u siebie nigdy w PLu nie bylem, tylko mialem pecha urodzic sie tam a jak wiemy kraju czy rodziny sie nie wybiera. Moglo byc gorzej, nie mowie ze nie, ale niby zyje sie tylko raz wiec bede zyl tam gdzie chce i gdzie lepiej sie czuje a nie gdzie mi jakis smieszny bingol powie :D nie mamy ze soba smieciu nic wspolnego oprocz jezyka polskiego a moj angielski jest bardzo dobry. A poza tym spedzam z moja kobieta 99% czasu wiec zadne czarnuchy nawet z nia nie rozmawiaja oprocz "hello" albo "hi" nie mowiac o twoich wymyslach cwelu ktory nigdy nie mial kobiety ktora go kochala i mysli ze wszystkie sa szmatami dajacymi doopy na lewo i prawo.... wspolczuje twojej nedznej egzystencji bez grama szczescia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF to wyższe szwinio. Nie wiesz co to za uczelnia wiec ciskasz bzdury szwinio. Gnij w uka. faking forejnas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF = najkrótsza droga do bezrobocia lub marnej egzystencji. Szkoła wiejskich mięśniaków i podwórkowych przygłupów. Nawet w UK cię nie docenili po tych "studiach" obszczymurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci dope ściska, ze sobie radziłem w uka lepiej od ciebie. Nigdy nie osiągniesz tego co ja w uka. Rozumiesz smieciu? Nigdyyy. Teraz w PL żyje. Wróciłem z własnego wyboru, to była moja najlepsza decyzja w życiu. Ty nigdy nie wrócisz do kraju, bo jesteś dopomyjem, jedyne co potrafisz, to to pic kawę w jakim urzędzie. Pieprzony nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego wróciłeś nieudaczniku? Do tej twojej obsranej wsi żryć kaszankę? Czym ty byłeś w UK to my dobrze wiemy z twoim dumnym dyplomem AWS = najkrótszej drogi do bezrobocia i nędzy. Ja nawet nie mieszkam w UK i nigdy tam nie pracowałem. Ale tego ty szczuropolaczku nie pojmiesz. To zbyt trudne dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiagnalem wiecej juz dawno a wyzsze to ty widziales w doopie swojego chlopaka chyba buehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa guzik osiagnales, przegrywie na owertajmach w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF szkoła wychowania francowatego. Wierzę, że skończyłeś z wyróżnieniem bo wsiowy kołek z ciebie. Team leader, a w teamie był jeszcze jeden szczuropolaczek oprócz ciebie! Obydwoje leaderzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sam wyjazd byl nieprawdopodobnie pieknym osiagnieciem :D nie mowiac o reszcie :D zycie z chu/jni przemienilo sie w piekno, o 180 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo uk to chujnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje! Glupie okna! Nie da sie otwierac ani myc- siedze w zaduchu! Ja tez jestem absolwentem AWFu i nikt nie szanuje tutaj mojego ekskluzywnego wyksztalcenia! Pomimo ze nie umiem ani slowa po Angielsku (ale moj angielski jest "dobry") to Oni jacys niewychowani te Angliki! Grilla w domu nie moge robic, kaszany domowej i lokalnego polskiego piwa nie ma w kazdym sklepie (???!!!) o co chodzi?! Ja Tu mialem byc kierownikiem, team liderem a Tu te muslimy wszedzie. W ogole jeszcze Na zarobek przyjechalem wiec mieszkam z 5cioma kolegami w pokoju za grosze (czasami pomiedzy nielegalnymi grillami o*******y se i nagryamy vlogi Na youtuba) ale wrunki mieszkaniowe Sa okropne! Nie wiem dlaczego?! Jukej jako syf i same debile- chodze po mescie i pytam sie obcych ludzi Na ulicy co to Schenken zeby o czyms kulturalnym i waznym porozmawiac i nikt nie wie o co mi chodzi!!! Jaki syf! Czekam Na powrit do Polski ktora kocham. Zarabiam 5000na reke i jestem programatorem dla polskiego NASA. Kocham Cie Polsko, twoja zasciankowosc i smieciowe umowy! Brawo Bingol!!! Piona!!! Jestem najwuekszym fanem a ty moim bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to nudna chu/jnia, 99% Polakow ci to powie bingolski frajerze. Nawet ci co maja dobrze prosperujace firmy. Ostatnio gadalem wlasnie z kims takim, wlascicielem szkoly jazdy. Mowil ze chetnie by zostawil ten "syf bo w Polsce smierdzi itd" :D ale nie moze bo jezyka nie zna a na nauke nie ma czasu... no nic. Prawie kazdy chce wyjechac, nie liczac emerytow, ale albo nie znaja jezyka albo nie maja znajomych w UK czy za ogolnie za granica i dlatego boja sie. Inaczej polaczkowo szybko by opustoszalo... wiec skoncz juz te swoje zalosne wywody. Kazdy sra ci do ryja :D w necie znienawidzony wiec w realu pewnie tez tepak naiwniaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie,ze okna w Uk maja super i sa bardzo bezpieczne!!!Zazwyczaj nie ma wielkiej szyby w oknie jak to jest w Polsce ale za to dwie mniejsze albo i wiecej,zamykane na kluczyk.To jest super zapezpieczenie przed zlodziejami albo jak masz male dzieci to przekrecasz kluczyk i dzieci juz nie otworza.Nie tak jak w Polsce,ze nawet mieszkajac na 10 pietrze nie ma zadnych zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×