Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W PL niestety jest syf a na UK ujadają

Polecane posty

Gość gość
Ale to tylko pod jednym warunkiem musi być sobota godzin 16:32 w ten o to sposób jest zwarcie w tv i samolot leci a na ulicy korek że hej bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednostkowy przypadek. W anglii na komisariatsch sa jeszcze gorsze kible. Sama widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkocji bylem kiedys na komisariacie , skladalem zeznania jako swiadek i i za potrzebą zapytalem sie officera czy moge skorzystac z toalety. Powiedzial mi gdzie ona jest. I ujrzalem po prostu szok. Zamiast muszli klozetowej byla dziura w podlodze wylozona kafelkami wokół ! Obok stało wiadro z woda do spuszcania. Zlew byl ale oczywiscie dwa kurki wiec jak odreciłem czerwony to wrz ątek parzył moje dłonie a niebieski czynil je lodowatymi. Po prostu mnie zamurowało. No ale poniewaz czas naglił zrobilem co nalezało zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tamtej pory zawsze unikam angielskich komisariatów bo polskie to przy nich wersal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze się Szkocja, Anglia, Polska ... wracaj do szkoły a potem się wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkocja pisze sie z małej bo to region (jak mazowieckie) a nie kraj, Polska z duzej bo cie wykarmiła kmiotko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkocja to jedno z PAŃSTW wchodzących w sklad United KIngdom of Great Britain and Northern Ireland, cymbale. także to jest KRAJ. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A regionem Szkocji to jest np Lothian lub Fife, lub Highlands czy Outer Hebrides.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaden kraj ani panstwo. Jedynie region anglii (jak mazowieckie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do szkoły tępaku :O To państwo, umiesz czytać? poczytaj. szkoda czasu na ciebie w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czemu nie odpiszesz, idioto? tylko inne tematy NON STOP podbijasz/ wiesz, idź się leczyć, dobrze ci radzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×