Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria_2222

Wakacje w Europie

Polecane posty

Gość daria_2222

Jakie kraje polecacie? Jakie zwiedziliscie? opiszcie co warto zwiedzic w danym kraju bo nie wiem gdzie sie wybrac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem śmieciem głosuję
zimą to do sankt moritz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia o tej pracy
W Europie jest tyle krajow, a w kazdym kraju tyle ciekawych miejsc! Trudno odpowiedziec na to pytanie. Ja bylam we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Czechach, Slowacji, Chorwacji, Bulgarii, Rumunii, Austrii, Slowenii, na Wegrzech no i w Turcji (czesc lezy w Europie). Na pewno warto zwiedzic tez Wlochy, Rosje, Grecje... to tylko nazwy krajow, a kazdy kraj kryje wiele ciekawych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja!! Kos, Korfu, Rodos, albo Riwiera Olimpijska-wycieczka do Aten, na Meteory. Portugalia, Porto Santo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereqad
A gdzie polecacie jechac w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Francji polecam sliczna miejscowosc Le Touquet. Urocze male, turystyczne miasto. We Wloszech Polecam Pize. Piekne miasto. Tez czaruje swoim urokiem mimo, iz duzo spokojniejsze niz Rzym. W Niemczech warto odwiedzic Koblenz. Tez polecam. Piekne gorzyste tereny, palace na wzgorzach. Ma swoj urok. W Irlandii koniecznie Wicklow. Przepiekna sceneria!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lutym to na karaiby albo
oceania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereqad
Najlepiej zeby bylo w miare blisko i tani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lutym to na karaiby albo
Najlepiej zeby bylo w miare blisko i tani - i pewnie ciepło ? więc pozostaje najbliższe solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_2222
ej a co myslicie o Wegrzech? Budapeszt dokladnie....oplaca sie jechac tam w zime? nie interesuja mnie zimowe kurorty, nie umiem jezdzic na nartach i wcale mnie to nie kreci. A mam urlop za kilka tygodni i chcialabym gdzies wyjechac.Wiem ze to nie najlepszy czas na wyjazd ale poradzcie. Bardziej interesuje mnie kuchnia i architektura danego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna żuleria
zdecydowanie brazylia. cieplo przytulnie tylko dojazd autem taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_2222
wiem ze jaja sobie robisz z Brazylia, z reszta tam juz bylam i bylo fajnie. Teraz chce zwiedzic Europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaiman_love
co ty europa bedzie wszedzie taka sama to tak jakbys pojechala z krakowa do gdanska albo na odwrot, jedz do azji np tajlandii, zycie, spanie nie jest jakies drogie jest pelno miejsc noclegowych na kao san roud w bangkoku tak zycie nocne tetni na maxa, europa jest dobra na lato, wziac np rower i zrobic spontana pojechac rowerem do chorwacji, zrobisz cos co wiekszosc nie robi, pojedziesz do tajlandii tez zrobisz cos czego wiekszosc w tym kraju nie zrobi ne za to ze ie maja kasy (to tez czasami) ale jak maja na fajki non stop, % to na bilet by nie znalezci, ale nie pojada tam bo wiekszosc to przecietniaki i brak takim ludziom okrzesania, tylko odwazni i majacy powera w sobie ludzie robia w zyciu wiecej niz przecietniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha fox w wersji light
Dokladnie. Nie rozumiem ludzi, ktorzy jezdza do Hiszpanii, na Ibize czy Majorke. Wszedzie to samo, morze, plaze, slonce, kluby. Jestem jak najbardziej za zeby pozwiedzac troche w swiecie orientu. Zobaczyc to, o czym sie czyta w National Geographic albo oglada w telewizji. Polecam polnocna Ameryke. Alaska na przyklad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
no cóż, nie każdego stać żeby sobie pozwiedzać orient.Mimo że tam jest tanio bo bilet kosztuje i nie pojedziesz tam na kilka dni tylko min 2tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator rynkow zachodnich
jedz glupia pyzdo do polandi,krainy szczesliwej o ile cie stac na to i nie zgrywaj sie tutaj na kasiasta osobe!! jestes polaczka i jestes smieciem w EUROPIE ZACHODNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_222
Tak dzięki dziewczyny ale żaden orient, jestem nastawiona na Europę, bo urlop niedlugi :) ale kraje takie jak Hiszpania, portugalia odpadają. Myślałam o Wegrach, Islandii...coś malo znanego. I sie nie mogę zdecydować Polska? Ja zwiedzalam jako dziecko i jeszcze tysiąc razy tam będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090666
jedz do maroko, moze nie europa ale tez nie daleko jak tajlandia a pogoda lepsza niz w europie teraz, wegry fajnie ale nie na ta pore roku bo jest szaro i ponuro, juz lepiej jechac w takim razie na islandie, widzialam zdjecia znajomej z wycieczki, przepieknie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljhgfvcx
Malta! wlasnie wrocilam z wakacji swiateczno-noworocznych i jestem zachwycona. Pogoda ok ( 17-20 stopni) czasem tylko troche wietrznie. Waletta cudna, warto wypozyczyc samochod- wydatek ok 30 euro za 5 dni i zwiedzac... a duzo tego. Kuchnia w porzadku, z nowosci polecam krolika w roznych wariacjach. No i ceny dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam zielone światło na biuro Gryf i ich wycieczki weekendowe. Byliśmy na wyjeździe firmowym w Budapeszcie z nimi i było bardzo fajnie. Mają doświadczenie, wiedzą jak taki wyjazd zrobić żeby było ciekawie i jednocześnie sprawnie bez marnowania czasu. Jak ma się do dyspozycji tylko 3-4 dni to jednak jest to ważne żeby program był sensowny, logiczny i jeszcze potem zrealizowany w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×