Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjigft

wiecie cos o pracy w budowlance za granica?

Polecane posty

Gość kjigft

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przydalby mi sie taki
a co dokladnie chcesz wiedziec? na czarno placa od 3 -5 f.na godzine, czasami ci nie zaplaca bo na czarno pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio 1
jasne jasne. takie bajki sie oczywiscie opowiada polakom zeby ich zniechecic i zeby przypadkiem nie podkradli miejsca pracy. na budowach placa dobrze, a te 3-5 funtow to chyba sam zarabiasz na szmacie u pakiego w kebabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tea. who you. yeah bunny
u pakiego w kebabie to sie zarabia 2.50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...........
najlepiej pracowac dla siebie, miec kilku chlopakow pod soba i mozna calkiem niezle sobie radzic. maz w jeden rok byl w stanie zaoszczedzic ok 40tys funtow, ale to byl dosc dobry rok. W minionym roku zaoszczedzil tylko 15tys. Ja nie pracowalam, bo mamy male dziecko, ale wydatki duze, splata kredytu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dopiero
40 tys funtow zaoszczedzonych przez rok? cholera to ja chyba sie przerzuce bo ja jako lekarz oszczedzam max 100tys zlotych polskich rocznie i to jak baaardzo oszczedzam. eh, tylko dyplom na papier toaletowy przerobic i do budowlanki isc jak to takie kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...........
napisalam, ze to byl dosc dobry rok. w minionym juz tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja powiem tak...........
w jakiej czesci Wielkiej Brytanii mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja powiem tak...........
a ile placi maz swoim pracownikom na godzine- ma firme, sa legalnie zatrudnieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja powiem tak...........
moj maz jako legalnie zatrudniony czlonek ekipy budowlanej zarabial przecietnie 15 funtow/godzine wiec zatrudnienie pracownikow to juz spory wydatek, szczegolnie przy malej firmie. Jakie zlecenia trzeba miec zeby oszczedzac az tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...........
mieszkamy w Londynie. w okresie, w ktorym odlozyl najwiecej ja rowniez pracowalam za ok 25tys rocznie czyli mozna powiedziec, ze odlozylismy razem, choc z mojej wyplaty idzie na bierzace wydatki - w tym kredyt, jego oszczedzalismy. pracownikow wtedy mial ok 7-10, z czego 4 bylo legalnie. pomocnik 50 dniowka, inni - ok 80-90 na reke. od niektorych placil podatek jak wspomnialam wczesniej. zlecenia na domy prywatne tylko, zadnych wielkich zlecen, glownie srednie na 3-6 tygodni jedno. maz mowi dobrze po ang, wycenia sam itp. byl to rok tuz przed kryzysem czyli 2007. pozniej 2 lata kiepsko, a 2010 znow zaczelo sie poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...........
jak zaczynal swoja dzaialnosc - zaraz po wejsciu do eu to przez ok rok zylismy tylko z mojej wyplaty, bo nie mial zlecen zbyt duzo, czasami cos zle wycenil itp. wczesniej pracowal w uk ok 5 lat, glownie w pracach budowlanych. wie, co robi, to nie jest jak wiekszosc pewnie mysli - 'machanie pedzlem'... i kazdy moze to robic. aha, moj pisany ang jest duzo lepszy wiec przez kilka pierwszych lat ja pisalam z nim wyceny, nawet teraz do co wazniejszych klientow ja wysylam maila, obsluguje jego skrzynke itp. ma tez kogos kto zna duzo ludzi i daje mu zlecenia za prowizje. czyli do swojej wyceny doliczane jest iles tam, ktore idzie do tej osoby. to jest jakies 50% prac, reszte ma sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam, ze 15 na godzine
Tyle tez zarabia moj maz. Ale najlepsza jest praca, jak masz placone od wykonanej roboty. To wtedy jest super. I wiadomo, ze musisz miec swoje narzedziaq i samochod, a narzedzia to juz spory wydatek. Ja wymiekam jak maz cos dokupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfghhf
moj znajomy tez pracuje w UK w budowlance, zarejestrowany jest i ma 15 funtow na godzine. Drugi znajomy wlasnie zacza tez robic ale w innej firmie i na czarno dostaje 4 funty na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes dobry to
w usa na poczatek mozesz nie zarabiac duzo ale jak cie poznaja to w firmie masz na reke min 200$ za dniowke jak wezmiesz sam prace to i nawet wiecej.Okres zimowy jest teraz straszny ale wiosna i lato mozna sie gdzies zaczepic.Co do lekarza 100tys zl zaoszczedzasz sam czy z partnerem/partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto wyjeżdzac bez ubezpieczenia i pewności że praca czeka. Syn najpierw wyjechał do Anglii, ale tam go oszukali i wrócił. Teraz razem z kolega znależli zatrudnienie przez Ensila Group, trzeci miesiąc w Holandii i dobre, stałe zarobki. Ciesze sie że wkońcu mu sie ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilPotocki
Wiem, że Ensila szuka teraz fachowców murarzy, elektryków, płytkarzy do pracy w Belgii. Opłacają mieszkanie, zarobki są wysokie, mój szfagier u nich pracował, ja się nie zdecydowałem ze względu na rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli poszukujecie fachowej pomocy w założeniu lub prowadzeniu firmy budowlanej i nie tylko w Anglii, Irlandii , Szkocji i Walii zapraszam do odwiedzenia strony http://polskiksiegowywuk.co.uk/pl/ Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę finansowo-księgową dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×