Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość up....

winobranie Francja

Polecane posty

Gość up....

Czy był ktos na winobraniu we Francji lub wybiera sie w tym roku? A moze jest tu ktos z Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulahop
Dołączam się do pytania. Planuję wybrać się w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEsli znacie francuski, to najprosciej jest wstukac w google haslo VENDANGE 2012; jesli tylko polski, to chyba lepiej szukac w posredniakach lub polskich stronach, bo trzeba podpisac umowy, jakos dojechac no i na miejscu sie dogadac. Chyba, ze odpisze ktos, kto juz byl lub zna "system" ;) Ja tylko tak moge pomoc. No i jeszcze mozna szukac na haslo: emploi saisonnier. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup....
Ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam jakieś 4 lata temu ale to mój facet załatwiał :) więc ci za bardzo nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what is love
tu jest ogłoszenie i na co najmniej 3 tygodnie w jednej prowincji, termin koniec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up....
Dziękuje za odpowiedzi. A moze ktos ma kontakty do jakiś winnic? Jezeli ktos juz wczesniej był i ma kontakty to oferuję miejsce, ewentualnie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr.a.a
Witam. Czy nadal jest ktoś chętny na wyjazd na winobranie? Mam 2-3 wolne miejsca w aucie. piotr.maz35@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz nagraną robotę to jestem chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.J
witam Poszukuje osoby chętnej na wyjazd na winobranie . Najlepiej na już :) ważne jest żeby ta osoba znała j. francuski. składka na paliwo i możemy zjeździć wszystkie rejony gdzie odbywają się winobrania. pozdrawiam alkajot@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjbjmbm
Czy ktos pojechał kiedys do Francji w ciemno i dostał na miejscu prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ogłoszenie, napisz to może odpowiedzą Ci, robota wydaje się być pewna, czy to aż takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe....
Wyslalam ponad 60 maili i nic. To nie takie proste jakby sie moglo wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkajot
ja kilkanaście maili , kilkanaście telefonów i dalej nic ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe....
Alkajot-to wiesz o czym mowie. Odpisuja ewentualnie, ze maja juz komplet.Nie wiem jakich oni sobie kwalifikacji zyczą do pracy przy winobraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkajot
hahahah 3 języki biegle mgr z bankowości itd haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli piszecie do nich w innym języku niż francuski to się nie dziwcie że nie odpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkajot
akh tak się składa że wysyłam w języku francuskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co im mówiłaś, że sama jesteś czy z grupą? bo im bardziej zależy na grupach osób, które się znają lub kiedyś razem były, bo wiesz zgranie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkajot
że jesteśmy zmotoryzowaną 3-4 osobową grupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe....
Ja tez pisalam po francusku + CV, tez mamy grupe 3-4 osoby i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Niestety pisanie maili jest nieskuteczne, trzeba dzwonić! Dla odważnych polecam wyjazd w ciemno, żeby nie było, że polecam, a sam nie byłem. Wyjeżdżałem trzykrotnie i zawsze w ciemno, zawsze pracę miałem. Dawniej w Langwedocji na południu Francji, a teraz Beaujolais w środkowej. W tym roku przymierzam się do ponownego wyjazdu. Osoby znające język (ewentualnie mające samochód) chcące wyjechać na dłużej zapraszam do kontaktu: jestextra@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka była w tamtym roku schudła strasznie bo praca ciężka po 12 godzin z jedną przerwą i słabo płatna już lepiej się zatrudnić na jakiejś plantacji lub gospodarstwie pod Warszawą to zarobisz więcej i przynajmniej na miejscu robota.Nie opłaca się no chyba że chcesz zobaczyć Francję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Jak to słabo płatna? W tym roku 9.53 euro za godzinę, kto w Polsce tyle płaci? O ile wiem, we Francji obowiązuje 35 godzinny tydzień pracy, co powyżej to nadgodziny dodatkowo płatne. Praca jest ciężka, dlatego nie chce mi się wierzyć, że pracowała 12 godzin. Może pracowała na akord w Szampanii, słabo jej szło i dlatego tak mało? A może wybrała się przez agencję pośredniczącą? Tak czy owak, gdzie w Polsce można zarobić tysiąc euro na czysto w trzy tygodnie, chętnie się dowiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Praca jest rzeczywiście ciężka, ale odczuwa się to tylko na początku, po tygodniu jest się już zaaklimatyzowanym i zahartowanym. :-) Jeżeli jest się dziewczyną/kobietą to ma się łatwiej wszyscy pomagają, wiadomo płeć słaba, choć piękna ;-) To dobrze, że patroni na winobraniu dbają o równowagę płci, wtedy zbiory idą sprawnie i w miłej atmosferze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Z pisaniem maili to nie do końca jest tak źle. Wystarczy wysłać formularz na winobranie do Pole Emploi, czyli francuskiego biura pracy i ma się sporą szansę na odpowiedź. Ostatnio jedna osoba napisała mi, że pracę dostała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×