Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to problem/prosze o odp

wyjezdzam za granicę a mam paszport z panienskim nazwiskiem

Polecane posty

Gość czy to problem/prosze o odp

wyszlam za mąz 4 lata temu, ale nie wymieniałam paszportu bo jest jeszcze ważny( do 2008 roku) czy będe miała z tego powodu problemy? dowód mam juz z nowym nazwiskiem, bardzo prosze o odp. moze miał ktos podobną sytuację.. nie zdązę juz raczej wymienic paszportu i boje się że bede miała z tego powodu problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno byc problemu, bo przeciez paszport masz jeszcze ważny! W dowodzie masz napisane nazwisko panienskie przecież (jest na to specjalna rubryka), więc ktos, kto bedzie sprawdzal, a sie przyczepi - moze zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to problem/prosze o odp
a jeszcze zapomniałam dodac, że jade tam do legalnej pracy i beda mi wyrabiali insurance number i zakładali konto..dlatego tak się boje że moga wyniknąć problemy dzięki Iwosia, może jeszcze ktoś wie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadowod
a czy paszport jest potrzebny?przecież możesz jechać na dowod osobisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjejku
żeby wyrobic sobie nin trzeba okazać dwa dowody tozsamości, do założenia konta też- dlatego warto mieć i paszport i dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianna
...witam, ja tez mam troszke podobny problem za 2 tyg wyjezdzam do anglii a wlasciwie lece samolotem i mam paszport na panienskie nazwisko a w dodatku miesiac temu skonczyłam mu sie waznosc i juz nie zdaze wyrobic nowego natomiast dowod osobisty i prawo jazdy mam juz z nazwiskiem po mezu i chciałabym wiedziec czy wystarczy mi tylko dowod i prawo jazdy aby wylegitymowac sie i potwierdzic swoja tozsamosc na odprawie na bramce do samolotu??? jezeli wiecie cos na ten temat prosze podzielcie sie ze mna.........z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszport potrrzebny jet tylko do przekroczenia granicy, a i to niekoniecznie o przeciez mazna na dowod. Ja przekraczalam granice na paszport ze starym nazwiskiem, przeciez niekt nie wymaga do tego 2 dokumentow :O a co do nin, to drugim dokumentem moze byc np prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×