Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinia887

Wymiana walut przez internet

Polecane posty

Witam, czy któraś z was wymienia może waluty przez internet? Jeśli tak to jakie portale polecacie i czy jest to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel75
Podbijam, bo też jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowa emigracja......
ja albo wymieniam przez swoj bank albo ide to kantora (to sie o wiele bardziej oplaca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkiet887
A dlaczego w kantorze bardziej się opłaca Twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varilka
ja wymieniam głównie przez internet, przez http://gieldawalut.pl . jest taniej bo to platforma wymiany między użytkownikami, więc siłą rzeczy ceny są niższe niż w kantorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyn może być multum
ja częściej spotykam się z sytuacją, że ceny są raczej korzystniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak to dziala przez neta
bo nie kumam. mieszkam w uk, jade do niemiec,wiec chce euro. nie mam niemieckiego konta ,wiec jak dostane te euruski za funciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merta
jak tak sprzeda łam euro, bo oferta byla lepsza niz w kantorach, trzeba miec konto w walucie obcej i w zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza_iza
Bez konta walutowego nic nie da się zrobić, to podstawa. Nigdzie w necie bez konta walutowego nie wymienisz pieniędzy. W gieldawalut.pl opłaca się i to bardzo, ja ostatnio za wymianę złotówek na euro zapłaciłam niewiele, bo kurs był tam ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć dwa konta, to wszystko. Ja wymieniam walutę przez internet, na lowspread.pl, jest tam o wiele taniej niż w tradycyjnym kantorze czy banku, nikt nie powie Ci, że nie ma jak Ci rozmienić. Do tego transakcja jest bardzo szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystam z tego kantoru. Dobrze działa, pieniądze są szybko a do tego w regulaminie jest mowa o zabezpieczeniach w razie niepowodzenia transakcji (chociaż o takich nie słyszałem). W żadnym innym internetowym kantorze tego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Wątrzak
Polecam Pewny Kantor. Ma nieposzlakowaną opinię - sama testowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja testuje www.kantorinternetowy.pl 15minut przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Bielski
Polecam Pewny Kantor- ma najlepszą ofertę na rynku e - kantorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Podoba mi się jak funkcjonuje internetowy kantor Amronet – www.amronet.pl . Tutaj ostatnio wymieniałem walutę jakoś koło 1 w nocy i nie było problemów, cały system działał bez zarzutu. To jest fajne, że o każdej porze dnia i nocy można zrealizować transakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to jest ryzykowna sprawa. Najlepiej pojechać do kantoru z prawdziwego zdarzenia i tam w okienku wymienić walutę. Ja tak robie już wiele lat. U mnie we Wrocławiu jest kantor http://www.centkantor.pl/ który ma dobre ceny za waluty. Opłaca mi się do nich jeździć na kupno euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertds
Ogromną zniżkę nowym klientom daje teraz kantor Amronet, chodzi mi o tę ofertę ze strony www.konto.amronet.pl/90-procent-rabat-na-pierwszy-miesiac-wymiany-walut . Zamiast załóżmy 0,2 prowizji będzie można płacić tylko 0,02...różnica spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterTOY
Ja już od dawna wymieniam przez Internet, wyłącznie w ten sposób. Wyjątkowo opłacalna opcja i jakże wygodna. Mogę Ci polecić platformę Amronet. Po prostu klasa! Rzetelność, bezpieczeństwo, same korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janicki
Na Intransfer24.com wymienisz walutę tanio, szybko i bezpiecznie z ich usług korzystałem już nie raz i nigdy nie miałem żadnych problemów. Godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaBuk
Najlepiej wymieniać w Pewnym Kantorze - szybko, tanio, bezpiecznie oraz w dobrych, komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja874
Od niedawna korzystam z wymieniaj.pl, ale jestem bardzo zadowolona. Mam do nich zaufanie i wiem, że są bezpieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia9089
Amronet.pl tylko i wyłącznie...wymieniam spore kwoty, kilka razy w miesiącu i jest wszystko ok. A co najważniejsze nie muszę długo czekać na przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda213
Ja jestem zwolenniczką ich https://wymieniaj.pl/#/. Mają super szybką obsługę i jak masz jakieś pytania, to szybko odpowiadają i pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość544
Też polecam wymieniaj.pl, przede wszystkim dlatego, że mają dobre kursy i można dużo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_
Jest bezpieczne jak wybierzesz dobry kantor, bo wiadomo, że różnie może być. Ja zaczęłam wymieniać w wymieniaj.pl, bo siostra mi ich poleciła, a ona akurat często wyjeżdża, więc często wymienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często korzystam ze względu na wygodę i bezpieczeństwo. Ja wymieniam w Pewnym Kantorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRlenA32
Zdecydowanie najlepiej wymieniać w kantorze internetowym, wymieniaj.pl moim zdaniem jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś korzystałam z tej mozliwości, ale raz zostałąm oszukana i od tegoczasu wymieniam walutę tylko w www.kantorpruszkow.pl/kontakt zwłaszcza, że jak dotąd to jedyne miejsce gdzie były najkorzystniejsze kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×