Odpowiedz na ten temat

Wyrobienie tymczasowego dowodu osobistego w UK

• sirion 2018.08.05 [12:48]
    Ja zawsze szukam w rankingach w sieci.
    Jak przychodzi wielka miłość, to człowiekowi zawsze się zdaje, że pokochał najpiękniejszą kobietę świata.
  • kedziora12 2018.08.05 [12:58]
    Szczerze mówiąc, to ja się na tym kompletnie nie znam.... Nie będę w stanie pomóc...
    Kobieta nie może poślubić mężczyzny tylko dlatego, że jej się oświadczył, albo dlatego, że jest do niej przywiązany i potrafi napisać w miarę znośny list.
  • Kusza Myślivski 2018.08.09 [20:20]
    o
    Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie. - Julian Tuwim
  • gość 2018.08.10 [16:38]
    Tu masz sporo na ten temat https://cutt.ly/ewZ1S
  • Kusza Myślivski 2018.08.11 [22:08]
    o
    "Tak się składa, że lubię czuć bliskość ładnie zbudowanego przedstawiciela płci przeciwnej. W tym celu stworzył nas Bóg. Czemu miałbym być jednym z tych, którzy się nie zgadzają z jego pomysłami?" W.A.
  • djsnoopika 2018.08.12 [15:34]
    Może warto poszukać w Internecie w tym temacie. Sądzę, że to może być bardzo dobre i sensowne rozwiązanie oczko.gif
    Daremnie walczyłem ze sobą. Nie poradzę, nie zdławię mego uczucia. Pozwól mi, pani, wyznać, jak gorąco cię wielbię i kocham.
  • mariolkka 2018.08.12 [15:51]
    Zgadzam się z moją poprzedniczką. Nic dodać oraz nic ująć.
    To, co czuję jest dla Ciebie nieużyteczne, wiem.
  • Kusza Myślivski 2018.08.15 [21:26]
    "Tak się składa, że lubię czuć bliskość ładnie zbudowanego przedstawiciela płci przeciwnej. W tym celu stworzył nas Bóg. Czemu miałbym być jednym z tych, którzy się nie zgadzają z jego pomysłami?" W.A.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...