Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żadne cuda na zachodzie

Zarabiam na zachodzie 15euro na godzine netto i to jest gòwno

Polecane posty

Gość żadne cuda na zachodzie

na zachodzie, to jestem biedakiem raczej, choć z głodu nie zdycham. Zachód jest ogólnie drogi, szczególnie usługi, makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys zarabial 35 to polowa i tak idzie na podatki i ubezpieczenie zdrowotne. Trzeba zarabiac dopiero pow. 60, wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zarobisz €60 na godzine??? chyba tylko kadra nadzorcza stojąca z batem. Normalny człowiek etatowy ma do €30/godź max i do tego podatków mase z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 50 lat Polska bedzie bogatsza od niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gòwno prawda, za 20 lat język polski będą używać tylko emeryci, a bida jak była tak będzie, bo burdel to polski patent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje. Ja zarabiam 48euro na godz I nawet na dobre mieszkanie mnie nie stac gdzie pracuje. Ale przynaniej zycie/praca fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie to na co zaslugujecie w tej waszej PL. Do roboty sie wezcie to bedziecie mieli dobrobyt taki jak my mamy na zachodzie. No, ale wy polaczki leniwe nie lubicie pracowac i wszedzie wam wiatr w oczy. Zbawiciele swiata sakramenccy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj mają pracować w PL jak durne cwele im z za granicy kase posyłają? też bym się opíerdalał tam jakbym takiego debila miał za granicą co kase śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że tam już nie mieszkam
w PL potrafią robić tylko 3 rzeczy dobrze: chlać, narzekać i pasożytować, aha 4, bo jeszcze kraść, a kobiety się kur/wić, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durny temat (kolejny). Ja mam w Bristolu 13.50 funta na godzine, praca 35-40 godzin na tydzien i mam super zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa super zycie, wpiepszanie smieciowego angielskiego jedzenia stodołe zwana domem i je!banie godzin u fałszywych angoli. Super hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto skonczyl porzadna uczelnie w pl ten zarabia wiecej niz 15 euro i jest U SIEBIE ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz tyle bo zachod to jedno wielkie gó/wno po 1990 roku. Teraz PL rzadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Durny temat (kolejny). Ja mam w Bristolu 13.50 funta na godzine, praca 35-40 godzin na tydzien i mam super zycie. Zgłoś żyjesz super w porównaniu z wiochą z której pochodzisz, ale na lokalne warunki jesteś tz. working poor, czyli biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kto skonczyl porzadna uczelnie w pl ten zarabia wiecej niz 15 euro i jest U SIEBIE ! ! ! Zgłoś chyba 15 zeta, co dla większości to już marzenie w PLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zeta to ja w 10minut zarabiam w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa chyba za obciąganie pały staruchom z dopłatą za połykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 groszy masz kieszonkowego od matki co miesiac bingol cwelopedale ale spoko mozesz oczywiscie wmawiac sobie ze to zl i na godzine buehehe :D gnij w pl, oby jak najdalej ode mnie :) razem z twoim cwelokumplami z ktorymi rzniesz sie na ogniskach i grillach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ważne ile i gdzie? Moim zdaniem ważniejsze za co? Może napiszesz, za co to tyle zarabiasz? Za udostępnienie na 10 minut o***tu 15 złotych ci dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjesz super w porównaniu z wiochą z której pochodzisz, ale na lokalne warunki jesteś tz. working poor, czyli biedota <<< tak się składa, że np u mnie w pracy są Brytyjczycy zarabiający tylko 9-10 f/ godzinę a ja mam 13.5 Mąż mojej koleżanki - imigrant z Grecji - zarabia na godzinę powyżej 20 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIapate sie nie licza. PL to potega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brytole to większości bezmózgi, jakbyś zarabiał więcej od lokalnego japończyka to jakieś osiągnięcie, ale zarabiać więcej od potocznego brytola tumana to żaden wyczyn, ich całe tabuny pracuje za NMW lub siedzą na zapomogach przez lewakcie durne pipy w rządzie które twierdzą że każdy ma żyć na poziomie i nie ważne czy pracuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angole to tępaki
większość angoli to kompletne peezdy, do wymiany żarówki wołają elektryka buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze do Polski można wrócić, jeśli komuś wysokość zarobków na Zachodzie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha xD cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlają tylko debile
gość dziś jak ktoś ma mamuśke u której może mieszkać i która da papu to jasne że lepiej do PL, po co się na zachodzie czy innym bangladeszu stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, Mieszkam w Dundee, mieszkanie 1 bedroom, salon lazienka duuuża kuchnia nowe budownictwo wynajmuję za 520 f/mies. conucil tax inne rachunki z internetem itd to ok 270/mies. na godzinę zarabiam prawie 13 f więc miesięcznie mam ok 1550 funtow. dobre wyzywienie na jedną osobę to jakoś 350/mies. lub nawet z 50 mniej. zostaje mi na co chce, ok 400 f co miesiąc. mało, no nie? bardzo mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400f haha, to jak 400zł w PL, chwalisz sie ze dziadujesz w angielskim pierdziszewie ? to juz lepiej mieszkac u siebie w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo się wydaje
gość dziś szału nie ma ale przynajmniej nie jesteś na minusie jak wielu w PL, ale polecam odkładać przynajmniej równowartość 6 miesięcznych pensji w razie czego bo różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×