Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irka2006

zwrot podatku w UK

Polecane posty

Gość irka2006

Mam prosbe, potrzebuje formularz do rozliczenia sie z poadtku w Uk za ubiegly rok, mozna go sciagnac z neta? Jesli tak z gory dziekuje za podeslanie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma forumlarzy , a jezeli takie są to ja bynajmniej o nich nie slyszalam..piszesz list ze nalezy ci sie zwrot podatku, zalączasz z p45, lub p 60 wysylasz i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobić
jak pracodawca nie wydał ci ani nie wysłał P45 ani P60 bo nie poczuwa się do jego wydania, to co wtedy zrobic? te skurwysyny w hotelach tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllllllllllllllllllllleeeeee
weź odcinki wypłat i jedź do ravenue - rozliczą na miejscu bez p60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysssska
nie pisze sie zadnego listu. idzie sie do HM Revenue & Customs i tam sie dowiesz czy i ile zwrotu ci sie nalezy. jezeli nie dali ci P60(na koniec roku podatkowego w kwietniu) lub P45 (na zakonczenie pracy) to idz do CAB - Citizens Advice Bureau. maja duzo oddzialow w calej Wlk.Brytanii. w Twoim imieniu skontaktuja sie z nieuczciwym pracodawca, przedstawia mu przepisy, postrasza i P45 czy P60 od razu sie znajdzie. w CAB pomagaja za darmo i na pewno sa i u ciebie w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naogol mowia
ze sie nie nalezy... dlatego warto i tak zlozyc aplikacje, ja tak mialem... pani powiedziala ze sie nie nalezy zwrot a zwrocili mi ponad 200 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysssska
mojemu mezowi sie nalezalo i w Revenue mu od razu o tym powiedzieli i umowili na spotkanie. zwrocili 300funtow. zwrot podatku nalezy sie przewaznie tym, co dopiero prace rozpoczeli (pierwsze zarobione Ł5000 zarobione w uk jest wolne od podatku) oraz tym, ktorzy maja niepoprawny tax code.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka2006
dziekuje wszystkim za pomoc p60 od pracodawcy otrzymalam slyszalam ze moge sama sie rozliczyc wysylajac jedynie jakis formularz dolaczajac p60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką aplikację...
trzeba złożyć,gdzie on są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysssska
czy wy dziewczyny czytac nie potraficie??? jaka znowu aplikacje??? bierzesz p60 w lape, jedziesz do najblizszego Revenue (adres znajdziesz w necie) pokazujesz im to, oni cie rozliczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką aplikację....
byłam w Revenue i powiedzieli,że nic mi się nie należy-ja myślę,że chyba jest inaczej to jest mój 1 rok rozliczeniowy,dlatego czytając post: " 22:43 ale naogol mowia ze sie nie nalezy... dlatego warto i tak zlozyc aplikacje, ja tak mialem... pani powiedziala ze sie nie nalezy zwrot a zwrocili mi ponad 200 funtow" pomyślałam,że skoro ktoś tak zrobił to chyba jest możliwe złożenie aplikacji.Aplikacja może być gotowa-ale może być napisana odręcznie.Więc nie wiem skąd te naskoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackk inezz
bo pewnie powinnas im powiedziec, ze to twoj pierwszy zarobek w uk. jak juz ktos wspominal pierwsze zarobione Ł5000 jest wolne od taxu. a skad oni moga wiedziec, ze to twoje pierwsze rozliczenie? na p60 nie jest przeciez to napisane. trzeba powiedziec bo nikt nie umie czytac w myslach. mi np sami zwrocili. w ciagu roku podatkowego, po przekroczeniu 5000funtow dostalam wyplate o 250funtow wieksza - okazalo sie, ze to zwrot podatku. potem jeszcze dodali Ł200. sami mi to oddali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A oooooooooiiii
Ja wlasnie rozpoczelam prace w UK, zarobilam tylko 4000 tys funtow w tym roku podatkowym, a podatku naliczona mi jakies 400 funtow. Wybralam sie do revenue gdzie mily pan podarowal mi 2 formularze, z czego jeden byl \"arriving to the uk\" a drugi nie pamietam, ale wpisuje sie w nim gdzie do tej pory pracowalas w UK, i to odsylasz razem z twoim p45 lub p60. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewelinkailaporush:-) czy mogłabyś mi napisać jaki to jest i skąd wziąć ten druk,czy jest on dostępny on-line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH MADRYCH I DOSWIADCZONYCH FORUMOWICZEK MOZNA: PISAC LISTY WYSYLAC FORMULARZE POBRANE Z NETA LUB IR DZWONIC UMAWIAC NA WIZYTY SZUKAC LOSIA KTORY ZROBI TO ZA WAS SKORZYSTAC Z BIURA RACHUNKOWEGO I ZAPLACIC HARACZ Good luck :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszlam do IR
pani dl;aa mi krotka forme, poweidzilaa zeby wypelnic i wysylac. kase dostalam po 2 tyg. na konto bez zadnego problemu. forma bardzo prosta- kiedy i gdzie rpacowlas,dodaj sowje p60 i p45 i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko naiwniacy korzystaja
z "biur rachunkowych z niska prowizja" i placa haracz :P ludzie, trzeba sie troche zainteresowac, popytac i zaoszczedzic te kilkadziesiat funtow haraczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jestem doradcą online firmy Euro-Tax, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych. Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy. Zapraszam do dyskusji w tym temacie. Jestem do Waszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>a co zrobić jak pracodawca nie wydał ci ani nie wysłał P45 ani P60 bo nie poczuwa się do jego wydania, to co wtedy zrobic? te sk**wysyny w hotelach tak robią. 17:50 [zgłoś do usunięcia] bllllllllllllllllllllllleeeeee weź odcinki wypłat i jedź do ravenue - rozliczą na miejscu bez p60>>>>>> Witam, zwrot podatku z Wielkiej Brytanii może się odbyć w oparciu o P45 lub P60, jeśli ich Pani nie posiada to wystarczy nam ostatni payslip, czyli rozliczenie otrzymywane wraz z cotygodniową wypłatą. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczen
ile sie czeka na podatek z holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym poinformować Państwa, że z dniem 1 lipca zmianie ulegną godziny działania infolinii Biura Obsługi Klienta. Infolinia BOK euro-tax.pl będzie czynna w godzinach 9.00 -17.00. Przypominam także o możliwości kontaktu z doradcą online poprzez mail (doradca.online@euro-tax.pl) oraz na forach internetowych. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rongo
i nie ma mozliwosci aby ten czas byl krotszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 6 do 12 miesięcy to średni czas w jakim następuje zwrot podatku. Obecnie euro-tax.pl jest w stanie odzyskać zwrot podatku w czasie 2 miesięcy, a nawet szybciej. Co jest naszym wielkim atutem w przypadku holenderskiego podatku. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorogo
a ile kosztuje takie rozliczenie holenderskiego tax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×