Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie w Niemczech ceny

Polecane posty

Gość gość

Stu tysięczne miasto. Płaca minimalna ok.1200 funtów. Koszt wynajęcie dwu pokojowego mieszkania blisko centrum to 350e z rachunkami. Jedzenie dla jednej osoby i to dobre, nie przetworzone produkty to nie więcej niż 300e. Ok.50e miesięcznie wydam na kosmetyki i chemię do domu. Miesięczny bilet na autobusy i tramwaje to 45e. Ubrania są tańsze niż w Polsce, a przynajmniej w stosunku do zarobków wydają się być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 FUNTÓW w Niemczech. Buhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoj w niemczech to dzis minimum 1000 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placa minimalna w Niemczech, to 1500 euro. Malo kto tak malo zarabia. Robotnik od 2000 euro do 3000. Ceny: -wynajecie mieszkania od 400 euro/miesiecznie, dom od 700 euro ( wgore nie ma barier, bo mozesz mieszkac skromnie za 400 euro lub w luksusie za 4000 euro). -zywnosc -ceny takie jak w Polsce, w Lidlu jest taniej niz w Polsce , co dzis udowodnil polski zespol badaczy - sa o tym artykuly -ubrania, elektornika - taniej i lepiej niz w Polsce, przy czym tam sa rzeczy o ktorych Polakom sie nie snilo, wiec jest pelno bardzo drogiego towaru (porownujemy TAKA SAMA JAKOSC - cena jest taka jak w Polsce lub taniej). -bilety komunikacji miejskiej i pociagi sa bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek a Ty nie w Holandii pracujesz?Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZanetaTrena
Życie w Niemczech nie jest najtańsze, ale w porównaniu do ich zarobków jest całkiem ok. Ja przyjechałam czysto na zarobek z agencją Medipe i bardzo sobie chwalę. Do tego jeszcze są premie ok 400euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaa099
Ja wielokrotnie jeździłam do Niemiec do pracy , jak byłam młodsza to na zbiory truskawek, teraz jeżdżę agencją ej job opiekować się osobami starszymi i zarabiam ponad tysiąc euro i to pozwala mi się utrzymać w Niemczech. w Polsce raczej nie zarobiłabym miesięcznie jako pielęgniarka takich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×