Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alez szok

Ania Głogowska w związku z Gąsowskim-szok

Polecane posty

Gość wariateczka
przeciez oni nie mówili ze są parą a tu masz ci babo placek, takiego starca, i slub juz ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ale news........
juz jak tancvzyla z rozmusem to bylo wiadomo co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
a skąd było wiadomo?ja się nie zorientowałam, nie było o nich plotek, spekulacji, nie złapali ich, nie obnosili sie. ona taka młoda delikatna , nikt nie sądził ze z takim starym wyjadaczem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltafan
serce nie sługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
nie no ludzie co za jaja, czym on zaimponował jej? czy ona nie wie ze on miał zone ma dzieci, stary jest juz, gruby , łysy i wcale nie taki bogaty. To ze ma poczucie humoru to nie wszystko, jak oni chca zycie razem spedzić? jak oni razem będą wyglądać? czy juz nie ma fajnych facetów? moze wazne bybył mąz bo i tak nie bedzie miała dla niego czadu a jemu wsio rybka, czy zona jest czy nie. i tak bedzie robił co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltafan
Ona- jest wolna, on -tez więc w czym w ogóle widzice problem???Ona zna go lepiej niż którakolwiek z nas i na pewno wie lepiej jakim jest człowiekiem... A nawet jesli to tylko chwilowy romans to co z tego??? Niech korzystają z życia :) nie maja żdanych zobowiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
on uzywa zycia , a ona? lata lecą, czas na stabilizację, dom, narzeczonego, dziecko. Ona juz przy 30stce jest i nie powinna szaleć jak 20stoparolatki.Biologii nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltafan
to jej życie!!! i na pewno doskonale zdaje sobie sprawę ile ma lat... Jest dorosłą kobietą, on dorosłym mężczyzną niech robią co chcą, nie rozumiem co widzicie w tym złego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
oj my tu na gwiazdach zawsze cos widzimy jak coś jest dziwne a ten związek jest dziwny. Tu sie komentuje, analizuje, podpatruje, smieje się , ocenia ..takie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
gruby nie widzi co ma poniżej brzucha, nie ma szans na zobaczenie ptaszeczka , jest mały jak wróbelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycie pudelkowi idiotki
????????????????????????????????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
no wierzymy wierzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltafan
ok. rozumiem specyfikę tego forum... ale co dziwnego w związku dwóch wolnych osób...obracają sie w tym samym światku, imprezują, balują, widocznie się dogadują- zero sensacji... ona ładna zdolna, on zabawny i uśmiechnięty...można by powiedzieć standard, gdyby nie to , że znamy ich ze szklanego ekranu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
czemu od razu kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co te młode laski widzą
w tych łysych starcach z brzuchami?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capiąca
bawia sie , ale jak mozna iśc do łózka jak nad tobia sapie starszy grubszy pan z nieswierzym oddechem, często z brakiem uzębienia juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
i te ich smierdzące oddech rano - okropnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co Was tak dziwi?? Czytałam już o tym wielokrotnie w kolorowych czasopismach, typu: Viva, Gala, Fakt, Życie na gorąco. Oni już od dawna są razem i z tego jak się wypowiadają można wynioskować, że są szczęśliwi. Poza tym Głogowska w TzG, podczas występu w sukni ślubnej przyznała, że ma narzeczonego i już wtedy był nim Gąsowski. Wariateczka---> z tą biologią, to różnie bywa. Jedne kobiety chcą mieć dziecko, drugie nie; inne marzą o stabilizacji, a jeszcze inne wolą wolność i wolny związek. Może Anna nie jest taka jak większość kobiet i od życia pragnie czegoś więcej, aniżeli męża, dzieci stabilizacji i ułożonego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariateczka
come- serio czytałas w vivie itp ze oni sa razem? to ona o nim mówiła i tej sukni? dlaczego jeszcze nie podłapali ich paparazzi. co pisali o sobie? jakies fotki były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w którejś z gazet był artykuł o tym jak TzG łącza ludzi, pary. Pisano o Cichopek, o Głogowskiej i o kimś jeszcze. Potem ta informacja wielokrotnie się powtarzała. Ania przyznała się, że jest z Piotrem Gąsowskim, bodajże nawet Urbański o to pytał. Ale nigdy nie powiedziała wprost, że biorą ślub. Widocznie chce uniknąć hałasu i szumu towarzyszącego uroczystości. Poza tym oni razem wcale nie wyglądają tak źle. Ania nie jest pięknością, żeby Gąsowki przyćmił ją swoim nieatrakcyjnym wyglądem. Ania w tych krótkich włosach wygląda na 30 lat. Znacznie gorzej wyglądała Rosatki z Kolonko, czy Lipnicka z Porterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po emisji tanca z gwiazdami, w ktorej bral udzial Gasowski, mozna bylo przeczytac w prasie, ze sa z Anka para, takze nie dla wszystkich jest to szok, bo niektorzy od dawna juz to wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyczkówna
ja to nie umiem uwierzyć w to. gdziekolwiek ktos gdzie pójdzie , z kims zatańczy zagra w filmie i juz sa parą.No ale zeby juz slub po kilku tańcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No w końcu ludzie się gdzieś
poznają, co cię tak dziwi...? Z reguły na studiach, w pracy, na imprezach... Skoro spędzali ze sobą tyle czasu, obydwoje samotni, coś zaiskrzyło - normalka. Ale szczerze mówiąc nie rozumiem i nie lubię takich związków gdzie jest tak duża różnica wieku. Te dziewczyny nie wiedzą w co sie pakuja. Za15 lat bedą obługiwać swoich zniedołężniałych mężów, gdy tymczasem same będą jeszcze młode i pełne życia. Moim zdaniem różnica wieku do 10 lat jest jeszcze normalna, powyżej już nie bardzo.. Trzeba mysleć trochę przyszłościowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyzzzzmy
ja tez jestem w "dziwnym "zwiazku,ja wysoka blondynkaszczupla a moj maz duuuuzo nizszy ode mnie przy kosci i tez lys plus 15 lat starszy ode mnie.I co???????Jestem jego zona juz od 10 lat i mamy dwojke wspanialych dzieci.Wiec nie piszcie bzdur ze ona brzydki a ona ladna i mloda,bo to nie ma nic do rzeczy.najwazniejsze ze jest uczucie,tak jak u mnie.Wiec trzymam za nich kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uujjeeee
współczuje ci ze masz takiego męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×