Odpowiedz na ten temat

Aston, Lord i Ulli część kolejna

• gość 2018.08.09 [21:35]
    xxgość dziś [20:44]
    Przemek to jej facet już kilka razy jej sue przez przypadek wymsknęło na Live i YT xxx
    TT
    u niej nie ma nic przypadkowego, wszystko jest chciane czyli zaplanowane.
  • gość 2018.08.09 [21:48]
    Jaki k***a licencjat przecież ona ma magistra nawet kiedyś pokazywała jakiś notes jak ktoś jej napisał coś w stylu : "Doronia Pani Magister"
  • gość 2018.08.09 [22:19]
    Jak ona zmywa ten makijaz jak ona sztucznych rzes nie sciagnela?
  • gość 2018.08.09 [22:49]
    """"Znam kilku ludzi z dobrym wykształceniem, a nie zarabiają kokosów i nie mają dobrej pracy. Teraz można zarabiać dużo również bez wykształcenia poza tym Olfa skończyła psychologię. Nie wiem jak z jej obyciem czy intelektem, ale akurat uroda to rzecz względna i każdemu co innego się podoba, a najważniejsze to podobać się samemu sobie. Chwilową kasę ? Skąd Ty możesz wiedzieć czy chwilową (chyba na to liczysz bo żal Ci tyłek ściska zazdrośnico) poza tym jak człowiek jest przedsiębiorczy i zdeterminowany, a jej determinacji nie brakuje to zawsze znajdzie sposób by zarobić. Wy chyba żyjecie w jakimś innym świecie albo na wsi bez perspektyw i nie zdajecie sobie sprawy z tego jakie możliwości otworzył przed ludźmi internet i życie w dużym mieście. Nie każdy chce wykonywać odpowiedzialną prace i to nie czyni takiej osoby gorszym człowiekiem. Najważniejsze żeby lubić to co sie robi i czuć się szczęśliwym
    gość dziś [21:22]
    Zauważyłam ostatnio taką dziwną tendencje wśród ludzi...w innych tematach na kafe też każdy sie ze sobą porównuje i wytyka blogerkom/vlogerkom itp. brak wykształcenia (choć nawet wiele z nich posiada wykształcenie), brak ''normalnej'' pracy, za mało kasy, za dużo kasy, nic nie robienie, brak talentów itd. Dlaczego tak sie dzieje ? bo macie w sobie poczucie niesprawiedliwości. Pracujecie i zdobywacie wykształcenie żeby zyskać jakiś status społeczny, uznanie i szacunek ludzi, a vlogerki dostają mnóstwo pozytywnych komentarzy i dużo zarabiają za gadanie do kamery, a tymczasem wystarczy, że zajmiecie się sobą skoro tak lubicie siebie, swoje obycie, wykształcenie, urode, intelekt, zarobki itd. Gdybyście były zadowolone z siebie to nie hejtowałybyście nikogo innego żeby poczuć się lepiej. Anonimowość was ośmiela, ale same doskonale wiecie, że udzielacie się tutaj przez własne kompleksy i frustracje
    gość dziś [21:24]
    gość dziś [21:04]
    Jak ja uwielbiam ten argument prymitywów- krytykujesz. bo zazdrościsz smiech.gif
    Olfa wcale nie zarabia wielkiej kasy, nie skończyła psychologii, bo licencjat nie daje nawet prawa wykonywania zawodu; nie ma żadnych szczególnych umiejętności, a nudna robi się już teraz. Co będzie robiła w internecie, jak się zestarzeje? Ile jeszcze popracuje w ten sposób? Ma kasę chwilowo, ale kokosów nie robi, a poza tym, kasa to rzecz nabyta i bez całego wachlarza dodatków nie znaczy wiele. Ale skąd Ty masz o tym wiedzieć? """"
    Dwa początkowe komentarze piękne i mądre - ślę dla Cb serduszko ♥
    Za to ten ostatni to poziom dna i 11 km mułu więc się po prostu takie IGNORuje
  • gość 2018.08.09 [23:18]
    Zal wam d**e sciska... zadna sztuka narobic sie jak glupi po 12h dziennie i miec marne 2-3tys.... sztuka jest pracowac 8-10h i miec 30tys.
    Tak naprawdę zazdroscicie Olfie. Zawsze wkurzaja nas te osoby, ktore uderzaja w nasze czule punkty. Olfa uderza w wasze zarobki, rzeczy na ktore mozecie sobie pozwolic , luźna prace a nie maltretowanie kregoslupa na.kasie i zostanie kaleka w w wieku 50lat
  • gość 2018.08.09 [23:36]
    dziś [21:24]
    gość dziś [21:04]
    Jak ja uwielbiam ten argument prymitywów- krytykujesz. bo zazdrościsz 
    Olfa wcale nie zarabia wielkiej kasy, nie skończyła psychologii, bo licencjat nie daje nawet prawa wykonywania zawodu; nie ma żadnych szczególnych umiejętności, a nudna robi się już teraz. Co będzie robiła w internecie, jak się zestarzeje? Ile jeszcze popracuje w ten sposób? Ma kasę chwilowo, ale kokosów nie robi, a poza tym, kasa to rzecz nabyta i bez całego wachlarza dodatków nie znaczy wiele. Ale skąd Ty masz o tym wiedzieć?
    X
    Bardzo dobry komentarz.
  • gość 2018.08.09 [23:50]
    ale nie wiadomo kim olfa zostanie w wieku 50 lat...
    ona maltretuje oczy i kręgosłup pochylając się nad elektrosprzetami i wszystko kontrolując
    nie zazdroszczę
    Kasa za prostytucję nie jest warta tego stresu co ona ma
    nie zazdroszczę
  • gość 2018.08.09 [23:51]
    no i można ja okraść, na nią napluć czy kwas wylać i ją uśmiercić.
    zazdrość jest zła
  • gość 2018.08.10 [08:11]
    23:18 i to jest żal, że poświęcając kilkanaście lat życia na kształcenie w naukach medycznych zarabiam mniej niż piepsząca* bzdury byle jaka vlogerka.
    *Celowy błąd ortograficzny by kafe nie ocenzurowało.
  • gość 2018.08.10 [08:56]
    8:11 nie przejmuj się. Ty będziesz szanowana, i nigdy nie będziesz traktowana jak internetowa prostytutka. Nie wiadomo jak długo będzie trwała youtubowa sielanka. Jeśli przestaniemy oglądać te internetowe gowno, to te „gwiazdy” skończą się bardzo szybko. Dopóki je oglądamy, one z tego żyją. Ostatni filmik olfy nie ma zbyt dużo wyświetleń.... a już dużo osób widzi ze u niej reklama za reklama i oglądać tego nie maja ochoty. Pod tym względem dorównuje już telewizji, kiedy TVN włącza 20-minutowe reklamy podczas filmu.
  • gość 2018.08.10 [09:00]
    "to gów..no" nie te.
    Poza tym lekarze też się sprzedają koncernom farmaceutycznym, wklejałam w tym temacie link do przedstawiciela handlowego branży medycznej.
    Dorotę ogląda coraz więcej ludzi, przecież liczba jej subskrybentów z czasem rośnie, a nie maleje - jak byś chciała.
  • gość 2018.08.10 [09:16]
    09:00 naucz się czytać ze zrozumieniem Pani Polonistko!! Nigdzie nie odniosłam się do jej subskrybcji. Napisałam o jej ostatnim filmiku, ale Ty oczywiście widzisz w moim wpisie coś, czego nie ma i jeszcze się przypierdzielasz. W łeb się walnij.
  • gość 2018.08.10 [11:13]
    ponad sto tysięcy razy obejrzany filmik jak jakaś Polka wyprowadza psa na sranie i szczanie oraz jedzie wolno kolejką z kamerą na głowie i w ręku
    I to jest kiepski wynik?
    Osiągnij lepszy.
    Zwłaszcza że ona na tych filmikach ZARABIA i to 10X tyle co średnia krajowa.
  • gość 2018.08.10 [11:24]
    Filmik pt „Wizyta na wysypisku śmieci” ma na ten moment trochę ponad 70 tys. To mało w stosunku do poprzednich filmów olfy. To miałam na myśli. Widzę, ze Pani Polonistka nadal ma problem ze zrozumieniem o czym pisze.
  • gość 2018.08.10 [11:32]
    Do tych, co piszą, że Olfa ma licencjat. Pokażcie gdzie można studiować psychologię na studiach I i II stopnia? To zawsze są studia jednolite - 5 letnie, zakończone z tytułem magistra.
  • gość 2018.08.10 [12:01]
    23:18, 8:11
    Ok, zarabiasz mniej po studiach medycznych, to niesprawiedliwe, ale świat nie jest sprawiedliwy. Do kogo masz pretensje ? To jest wina youtuberek, że tyle zarabiasz ? Zawsze możesz wyjechać za granice do pracy. Wielu lekarzy emigruje. Skoro narzekasz na zarobki to po co poszłaś na te studia ? dla pieniędzy ? Mam wrażenie jakbyś sama wypominała sobie stracony czas na studiach. Gdybyś lubiła to co robisz to nie porównywałabyś się z jakąś youtuberką. Kieruje Tobą zwykła zazdrość i chciwość. Nie od dziś wiadomo, że marketing generuje ogromne zyski. Wielu przedsiębiorców też zarabia więcej niż Ty. Natomiast jeśli chodzi o szacunek ludzi...do czego on tak naprawdę jest wam potrzebny ? żeby czuć się lepiej ? Serio czujecie się lepiej kończąc ciężkie studia wypominając teraz innym lepsze zarobki mniejszym wysiłkiem ? To mi się kojarzy z takim typowym zachowaniem w stylu 'jak skończę medycynę to mamusia i tatuś będą dumni', ale czy Ty czujesz się z tym szczęśliwa ? Nie sądze skoro teraz udzielasz się na anonimowym forum i wylewasz swoje frustracje i na tym polega wasz problem ! Całe życie robicie to czego oczekują od was inni albo wasze wybujałe ego, a nie to co faktycznie lubicie co sprawiłoby, że poczułybyście się szczęśliwe i spełnione. Zróbcie choć raz coś DLA SIEBIE, a nie bo "co ludzie powiedzą'' bo już się przykro na to patrzy serio...
  • gość 2018.08.10 [12:10]
    i jeszcze jedno do pani lekarz...z pewnością jesteś bardzo mądrą, inteligentną osobą, ale skoro zarobki są jak się okazuje dla Ciebie tak istotne być może nawet bardziej niż sama pasja do medycyny to czemu nie zrobiłaś tzw. 'researchu' przed pójściem na jakiekolwiek studia ? bardziej od medycyny opłacalne jest o ile się nie myle studiowanie prawa albo mogłaś zgłębiać wiedze z zarządzania, marketingu, biznesu, ekonomii skoro zarobki są tak ważne dla Ciebie
  • gość 2018.08.10 [12:19]
    ponowie pytanie, dlaczego ona robi demakijaż, a rzęsy są nadal pomalowane/doklejone?
  • gość 2018.08.10 [12:28]
    Gość 12.19 Bo ma pewnie przedłożene metodą 1:1, 2:1, 3d itp. lub jeszcze jakaś inna metoda więc powiedz mi po co ma je "ściągać" do demakijażu?? Ma je wyrywać na siłę? Sama chodzę na przedłużanie metodą 2:1 i uzupełnieniam je co 3 tygodnie. A malowanie rzęs mam z głowy i efekt wow w porównaniu do nawet najdroższych tuszów
  • gość 2018.08.10 [12:29]
    *uzupełniam
  • gość 2018.08.10 [14:22]
    Dorota nie ma przedluzanych rzes- powiedziała kiedyś, że raz spróbowała, ale jej się to nie podoba bo dziewczyny w takich rzędach wyglądają jak prostytutki.
    Dokleja sobie zwykle rzęsy na pasku.
    A nie zdjęła ich do demakijażu zapewne dlatego,że wie jak kiepsko wygląda bez makijażu oczu. I tyle.
    A muszę powiedzieć że wczoraj na instastories bardzo ładnie wyglądała- powinna częściej usunąć włosy wysoko, wtedy nie widać jak bardzo mało ich ma.
  • gość 2018.08.10 [14:24]
    *rzesach
    *upinać
    Nie wytrzymam z tym słownikiem...
  • gość 2018.08.10 [15:01]
    nie ma to jak dobry stary slownikoczko.gif .
    Dziewczyny czy wam rzesy powypadaly, ze musicie je doczepiac.
    Po 50-tce rozumiem, po operacji tez, ale , ze mlode kobiety juz tak musza sie upiekszac, raczej przekracza moje zdolnosci poznawczeoczko.gif .
    Wlosy wylinialy, rzesy wypadly, pazury naklejone, jestem ciut mlodsza od tej calej olfy i chyba zacofana.
  • gość 2018.08.10 [15:15]
    Dziewczyny czy wam rzesy powypadaly, ze musicie je doczepiac.
    Po 50-tce rozumiem
    x
    A gimbazie nadal wydaje się, że "po 50-tce" nawet rzęsy wypadają jezyk.gif
  • gość 2018.08.10 [15:17]
    Szukam osób, które chciałyby sobie dorobić bez wychodzenia z domu
    Na początek oferuję 1500zł a potem
    2000-3000zł miesięcznie i więcej!
    Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz
    W moim programie nie inwestujesz ani złotówki!
    W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto!
    Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, to
    Wejdź na
    http://pawlowski-lukasz.pl/zarobek-online-bez -inwestycji/
    I tam znajdziesz szczegóły o zarobku
  • gość 2018.08.10 [15:26]
    Jasne smiech.gif Rzęsy, włosy, zęby... i obowiązkowo ma się szklane oko jezyk.gif
  • gość 2018.08.10 [15:59]
    11:32
    Na DSW można. Olfa co prawda studiowała na SWPS ale akurat nie wiem jak tam jest. Co nie zmienia faktu, że ona magistra ma.
  • gość 2018.08.10 [16:18]
    a jakie to ma znaczenie?!
    już dajcie spokój bo wykształcenie nie ma przełożenia na forsę
    trzeba ryzykować. i lubić niepewność.
  • gość 2018.08.10 [16:48]
    11:32
    Na DSW można. Olfa co prawda studiowała na SWPS ale akurat nie wiem jak tam jest. Co nie zmienia faktu, że ona magistra ma.
    x
    no to są wyjątki, jak dwustopniowe prawo na np. UWr.
  • gość 2018.08.10 [18:08]
    Co Ty p********z, na Uwr jest prawo jednolite magisterskie, chyba pomyliłaś z jakąś inną uczelnią
    x
    a co tak agresywnie? Widzę, że to znieśli, ale poczytaj sobie. Jeszcze w roku 2017/18 było. To była jedyna publiczna uczelnia, która wprowadziła prawo magisterskie - 2.5 roku. I można było po zdawać na aplikację, co wielu osobom się nie spodobało i mieli znieść taką możliwość.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...