Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia_samosiaaaaaa

Byc aktorką...

Polecane posty

Gość zosia_samosiaaaaaa

Po czym pozna sprawdzic,ze ktos ma zdolnosci akorskie? Jak ktos moze sprawdzic czy sie nadaje ? Mogalbym isc na casting ale nie chce zrobic sobie obciachu jesli okaze sie ,ze jednak ich nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktorka28
nie masz zdolnosci...tylko ci sie tak wydaje....Sama jestem aktorka teatrru dramatycznego i wiem ze trzeba wiele zeby sobie dac rady ale tu nie chodzi o talent. Mowia ze 90% a 10% talentu...Jestes gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
nie masz zdolnosci...tylko ci sie tak wydaje.... a skad to wiesz ? :) jak moge to sama sprawdzic ? czytac jakies dialogi na glos... jakies teksty z filmu zapisac i probowac odtworzyc ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolnosci aktorskie
sprawdzisz wlasnie chodzac na castingi! trzeba sprobowac, zeby sie o tym przkonac. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
ale chcialabym najpierw sama sprawdzic czy mam choc odrobine talentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aktorka28
żałosna jesteś kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie w ogóle są
organizowane takie castingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gralas kiedys w jakims przedstawieniu? bralas udzial w konkursach? jak sie czulas? chwalono cie? potrafisz wczuc sie w role? umiesz powtorzyc widziane kwestie? umierz powtorzyc mimike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
hej, tak ale to bylo bardzo dawno temu jak bylam mlodsza... wiem,ze szlo mi dobrze,chwalono mnie ale moje zdolnosci nie byly rozwijane... mialam duze zdolnosci recytatorkie, dobrze rowniez spiewalam, mialam poczucie rytmu... ale nie wiem czy mam jeszcze ,czy mi cos z tego talentu zostalo mam 22 lata >>potrafisz wczuc sie w role? umiesz powtorzyc widziane kwestie? umierz powtorzyc mimike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
ucieło mi wypowiedż - nad tym ostatnim musialabym popracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia77
grałaś w teatrzykach? kazdy grał, ja tez. A recytatorksie? to duzo znaczy hmmm na castingach nie zawsze cenia talent, czasem ktos pasuje im z urody albo i tak wybierają znajomego, a nie debiutanta;) hmm proponowałabym Teatr i to role w długich sukniach;) tam sie nie zbłaznisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
teatrzyki tez byly :D ale w szkole średniej czesto bylam wybierana np. na jakies pokazy do burmistrza, odgrywalismy z kumplami rozne smieszne scenki:) czy na jakies apele, rocznice stanu wojennego itp. co do ''czasem ktos pasuje im z urody'' wlasnie nie jestem zbyt ładna, wrecz brzydka i niefotogeniczna ale wybieram sie w niedlugim czasie na operacje i dlatego postanowailam,ze sprobuje moze swoich sil na scenie :) co mi szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaa
up 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×