Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka dżonego

Co uważacie o Vanessie Paradise?

Polecane posty

Gość fanka dżonego

Lubicie ją? Mnie np. bardzo intryguje kim jest kobieta z którą związał się Johnny Depp. Chciałabym się czegoś o niej dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne jesteś bardzo młoda
skoro nie pamiętasz Vanessy Paradis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka dżonego
a ty lubisz vanessę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne jesteś bardzo młoda
lubisz? jest mi obojętna, ale pamiętam, że jak byłam młodsza przez jakiś czas była na topie w 1986 czy 1987 roku:) młodziutka była, bo miała 14 lat, ładna dziewczyna i słodki ma glosik, ale ja gustuję w nieco innej muzyce więc nie mogę się wypowiadać w tej sferze jej działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka dżonego
no fakt, w 1987 jeszcze mnie nie było na swiecie;] Ale nigdy nie slyszalam o tym zeby ona byla kiedys slawna- slyszalam o Beatelsach, Abbie, Presleyu, Madonnie, ale o slawie Vanessy jeszcze nie. Ale chcialabym uslyszec jak ona spiewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno słyszałas jej piosenki:) no i filmy np. \"Jak kochają czarownice\" piosenki - Be my baby, Joe Le Taxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne jesteś bardzo młoda
wydała płytę albo nawet dwie więc jeśli masz dostęp do netu, a masz jak widzę;) to ściągnij sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka dżonego
ten o czarownicach to chyba kojarze...jesli to ten gdzie wystepowal Jean Reno. A te mp3 to moze ma ktos zeby mi przeslac?:) Bo nie chodzi mi program do sciagania ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
vanessa paradis jest tragiczna, no nie wiem co Johnny w niej widzi ale niech mu tam będzie... ja jeszcze pamiętem ją z teledysku "be my baby"i "monday" , jej głosik jest tragiczny, może jak była dzieckiem to jeszcze jej pasował, no i aktorka z niej marna... a z wyglądu to taka przeciętna chudziutka panienka... chociaż jak na swój wiek wygląda bardzo młodo, johnny też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcudiwf
moz eldatego nie wiesz co on wniej widzi, bo jej nie znasz? Myslisz ze aktorzy sa ze soba tylko ze wzgledu na wygląd zewnętrzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
a właśnie że znam długo vanesse, widziałam ją w tv jak byłam mała, czytałam o niej w gazetach, słyszałam jej parę pożal się boże "piosenek" i mogę wyrażać się o niej tak jak chcę... ona nic specjalnego nie osiągnęła, ot jakaś "gwiazdka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
po za tym zauważyłam że Johnny Depp gustuje w niskich,ładnych filigranowych kobietkach więc Vannessa pewnie mu się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty za to nagrałaś cztery
platynowe płyty i poświęcono ci 134 strony internetowe :D Faktycznie, Vanessa Paradis przy tobie wypada wyjątkowo blado :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz że
"znasz długo vanesse" ? chodziłyście razem do podstawówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
wybacz ale prawie jej w mediach nie widać:-O a masz jej jedną płytę\kasetę w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
mówiłam że znam vanesse z czasopism , teledysków i piosenek, czytajcie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
po za tym nie mam ochoty już tu się udzielać, prawda jest okrutna, Vanessa stała się sławna jak wyszła za Johnnyego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z boku
ładna z nich para (Venessa i Johnny) ladnie razem wygladaja i pasuja do siebie. ona rzadko gra w filmach ale to jej wybor. moze tak wlasnie chce? nikt z was nie pomyslal? moze nie ma ochoty nagrywac plyt i dobrze jej z tym. natomiast bardzo ladnie sie ubiera i widac ze ma swoj wlasny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że nie masz racji bo
nawet jesli ona nie wydalabym ani jednej plyty nigdy nie probowala nie nagrala zadnego filmu to co- juz nei moze byc z Johnym bo on jest swietnym aktorem? Jesli on slawny to ona tez musi byc od razu znana, inaczej nie mog abyuc razem? dajz espookj kobieto bo gadasz glupoty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty natomiast bez obrazy
nie staniesz się sławna nigdy, a i za Johnnego nie wyjdziesz. Pozostaje ci siedzenie i kręcenie nosem na ludzi, których znasz z telewizji i gazet. Przegrałaś życie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczka akademika
tez uwazam , że są fajna parą , fajnie wyglądają razem vanessa jest bardzo ladna jak na mój gust , nie wiem , z czego jest znana , kiedyś słyszałam jej jakąś piosenke , cos w rodzaju "żule w taxi" , ale co to ma za znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
widocznie nie podoba ci się moje zdanie i zachowujesz się jak obrażony -a pięciolatka, a aktorów i piosenkarki można krytykować ile się chce i nie porównuj mnie do ludzi sławnych bo nie mam zamiaru być sławna i znana, mam swoje życie i jestem zadowowlona i mam prawo mówić co chcę o znanych ludziach, pewnie jesteś jakąś głupiutką i naiwną nastolatką zabujaną w deppie i wpatrzona w jego żonkę jak w święty obrazek... otrząśnij się dziecko i zacznij żyć swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
to było do postu z godz 18:27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z boku
aha to juz rozumiem wszystkie kobiety na swiecie są przegrane bo nie wyszly za Deppa ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
tak haha wszystkie dziwczyny przegrały życie bo nie są sławne i nie wyszły za deppa , aha i nie wolno źle się wyrażać o vanessie bo tu jakaś zapryszczona małolata zaraz naz zjedzie ręce opadają:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z boku
no wlasnie i chyba po to powstal nowy temat zeby zjechac od góry do dołu jego zone a tu jakis nieprzewidziany zwrot akcji nastapil i dziewcze nie wytrzymało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
najgorsze są te głupie małolaty które zsikały się widząc deppa dopiero w "piratach karaibów".. a on już duuuużo wcześniej grał w wybitnych filmach, aktorem jest wspaniałym ale jego film "piraci z karaibów" wszystkie części to moim zdaniem najgorsze dno jakie udało mu się nakręcić.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×