Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaaaaa

Co z MONIKĄ Kuszyńską?

Polecane posty

Gość zmartwionaaaaa

wiecie co sie z nią dzieje, wraca do zdrowia, wróci na scene, jestem wielką fanka zespołu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssandrra
poczytaj parę topików niżej jest taki sam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
nadal długa rehabilitacja w szpitalu za pieniązki podatników. Ponoć nie ma dla niej juz szans bo nie da się złączyc jej rdzenia kręgowego uszkodzonego. No ale o tym wiedzą lekarze ale nie mówia by nie zabierac nadziei jej rodzico i jej, ale wiadomo ze z tego sie nie wychodzi. Ilez ludzi ma coś z rdzeniem i w domu leżą i rehabilkitują sie i co?i nic. A MOnia lezy w szpoitalu i zajmuje łózko a szans nie ma, no ale jak jej to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
nie tylko ona jest skazana na wózek, wielu niepełnosprawnych ludzi sie z tym boryka, kazdego to moze spotkac, wystarczy głupi wypadek, nawet we własnej łązience mozna sie poslizgnąć, mozna zachorowac.... takie jest niestety życie jesli sie mówi takie rzeczy zwykłym ludziom to igwiazda to przeżyje samam jestem chora wiec poniekad wiem co piszę pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tylko jestem czy
moniak bedzie znów spiewac???? oczywiscie powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
pewnie sie tam juz roztyła od jedzenia kotletów na nasze pieniądze, tam na sanatorium pojechała czy co? kazdy juz by wyszedł ze szpitala i sie rehebilitował we własnym zakresie tu ja przetrzymuja a i tak wiadomo ze bez sensu bo szans nie ma. Niechca biedaczce zabrac nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad w Was tyle jadu? współczuję Wam braku ludzkich i humanitarnych odczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
a jakoś innymi ludzmi się nikt nie przejmuje i nie trzyma ich w szpitalu w nieskończoność za nasze podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomata
a ja się zastanawiam czy gówniarstwo, które tu pisze zapłaciło kiedykolwiek jakis podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
Też się nad tym zastanawiałam, czy obrońcy podatków tak naprawdę je płacą. Ja pracuję , płacę podatek od każdego zarobionego grosza i jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy żeby komuś to wypominać. A tym bardziej chorym osobom. Nie muszę wysyłać smsów, czy wrzucać datków do puszek ale do cholery idąc do kogoś w odwiedziny do szpitala nie myślę o tym że leży on tam za moje pieniądze. A tak wogóle to trochę pokory mili państwo bo nie wiecie co czeka Was po wyjściu za próg domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
chodzi o to ze takich chorych jest setki i nikt ie lezy tak długo w szpitalu, zaraz odsyłaja na rehabilitacje do domów , a ona lezy i lezy. ilez mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
tez płace podatki i mnie szlak trafia jak robia jej nadzieję i trzymają. Innym nadzieji tak nie robia jak mają rozwalony rdzeń. Zaraz wysyłaja do domu na rehabilitacje mówiąc"trzeba cwiczyć moze sie uda". a tutaj nie ma szans a trzymają. Na jej miejsce jest duzo osób którzy mają szanse wyzdrowiec , jest dla nich nadzieja. No ale jak mają byc przyjęcie do szpitala jak kuszyńska lezy i czeka na cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
I tak nie rozumiem Waszych wypowiedzi. Czy bez potrzeby leżałaby w szpitalu? Znacie kogoś kto tak sobie leży po to tylko żeby leżeć? Widocznie taka jest potrzeba. Każdy chyba woli być w domu a nie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wy mąrale ...:O za wasze pieniądze? zaloze się ze nie wyslalyscie ani zlotówki na tym koncercie charytatywnym, wiec nie do konca za wasze, a jak inni chcieli to was nie powinno to boleć...i na pewno nie za nasze pieniądze, jakby tam lezal prezydent to i owszem...ale bez przesady nie jest kims az tak zasluzonym by miec opiekę medyczną za darmo, nie w polsce...:O i zaloze się ze wcale nie przytyla od tych naszych \'\'wysmienitych\'\' szpitalnych schabowych...nerwy, stres, dziewczyna przezywa tragedie a wam lozka w szpitalu szkoda :O i myslę ze gdyby nie bylo zadnych szans nikt by jej tam nie trzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
nie, nie domysły. Wypowiadała się dziewczyna która z nia lezała we wrocku. Pozatym czytała o tej chorobie w gazecie bo kto tez ma uszkodzony rdzeń. A to najgorsze. Chłopak mówił ze rehabilitacja i cwiczenie by chociaz mógł usiąśc ale cóz , nie ma szans. W domu go karmią, ubierają, ćwiczą. Kuszyńska tez ma po rdzeniu juz i nie ma szans.lekarze tego jej rodzicom nie mówia bo daja im nadzieję w ten sposób. jednak wiadomo ze to nie ma szans.Niewiem tez poco tam lezy.Przeciez tez w domu moze cwiczyc, moze chociaz ruszy palcem, ale zalezy , bo te n chłopak nie rusza niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
ale leząc w szpitalu daja nadzieję ze jeszcze cos lekarze robią ze leczą, a to nieprawda. karmienie się nadzieję. Tez mnie dziwi poco lezy skoro juz po operacjach. Teraz juz sama rehabilitacjia i cwiczenia zostały, a to w domu mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfzf
ile w koncu zebrali na nia pieniedzy, wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
Nadzieja podobno umiera ostatnia. Nie wolno nikomu jej odbierać. Gratuluję delikatności zawartej w niektórych wpisach. I to podpieranie się plotkami i autorytetami z brukowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
Idąc tym samym tokiem rozumowania to jeśli ktoś popularny będzie chory na nowotwór nie dający szans na wyzdrowienie , to należy go dobić żeby nie zajmował miejsca innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
a kto mówił aby dobijac? czy ja mówiłam by dobic monike czy dac ją na rehabilitacje do domu bo teraz tylko tu juz zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
Oczywiście że nie mówiłaś, ja tylko przejaskrawiłam Twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfzf
Z KIMS INNYM BY SIE TAK NIE CACKALI TO FAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadliwe bestie...
osobiscie nie przepadam za Monika, tzn za jej talentem ale jest przede wszystkim czlowiekiem, czlowiekiem dotknietym osobista tragedia w wieku 20-paru lat,czlowiekiem walczacym o swoje zdrowie...o mozliwosc w miare normalnego funkcjonowania. Jak wy palanty mozecie tu pisac ze za wasze podatki itp. A jakby was cos takiego dotknelo to co?..to byscie chwytali sie kazdej szansy i nie patrzyli kto za to placi. A tak na marginesie...turnusy rehabilitacyjne oplacane z NFZ czyli za nasze podatki trwaja do 3 tygodni. Nastepne oplaca sie juz prywatnie i nie wazne czy ktos jest ksiedzem, piosenkarzem czy idiota z forum saczacym ze zgnilego pyska jad. Zal mi waz moralne , zalozne cieniasy wszystkowiedzace niby. Zycze wam zdrowia i oby was nigdy nic takiego nie dotknelo. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
Mam jeszcze nadzieję że ani Monika , ani jej bliscy nie odwiedzą tego forum. Bo wówczas można stracić wiarę w ludzi. I nie ma znaczenia jakie kto ma nazwisko lub co robi. Tragedia jest tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mollis
Płacę podatki wg najwyższej stawki i nie żaluję, ze idą na leczenie ani pani Kuszyńskiej, ani pani Pipsztyckiej. Egal. I wydaje mi się, ze wystarczyloby na leczenie WSZYSTKICH gdyby płaciło się podatek od durnych komentarzy w sieci. A od chamskiego przypierdzielania się stawkę maksymalną. Dziekuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincentt Vega
Jadowite zmije wszystkowiedzace, Moinka i Robert wyzdrowieją, nie z takich opresji ludz wychodzą, zaspiewają i zagrają. Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah i och
Dlaczego pan X po wypadku z uszkodzeniem rdzenia kregowego był w szpitalu na operacji i szybko został wypisany na samodzielna rehabilitację? Lekarze nie mieli co juz z nim zrobic. Zrobili wszystko, a reszta to ćwiczenia i czekanie na cud. Tak samo MOnika.Ile będzie lezała? Ktos z was chyba ma syndrom znerwizowanej baby.I te obrzydliwe wyzywanie innych. fakt faktem Monika powinna wrócić juz do domu na rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×