Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEOSIK

Czy lubicie LOST-ZAGUBIENI , co sądzicie o serialu

Polecane posty

Pierwsza część za nami ,niczego nie wyjaśniła , jeszcze zagmatwała.Film nakręcony świetnie , zdjęcia doskonałe , obsada też ,ale w ostatnim odcinku to mogło się coś wyjaśnić co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Druga seria jest jeszcze ciekawsza i tez sie konczy w najlepszym momencie.... ja obejrzalam calosc w dwa weekendy na AXN takie 4 dni maratonu po 10 godz.super sie oglada tak ciurkiem ,wciaga na maksa ,jestem pod niesamowitym wrazeniem filmu i do dzis o nim mysle i nie moge sie doczekac dalszego ciagu,a kreca dopiero 3 czesc wiec u nas kiedy to bedzie pewnie za rok!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandru coś tam
chyba jesteś jedyną osobą której ten film się nie podoba i wręcz mówi że nudny... Dzisiaj zaczyna się druga seria. Co prawda już ją oglądałam z płytek, ale chętnie zobaczę jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57
a ja nie ogladalam bo nie moge ogladac przez swoj komputer, ale nie zaluje bo w Tv jakos tak lepiej sie to wszytko obserwuje:) Nie wiem dlaczego, moze dlatego ze ekran telewizora jest wiekszy i to sie wszystko wydaje bardziej realne, albo dlatego bo wiesz ze akurat teraz, w tej samej godzinie, minucie przed odbiornikami oprocz ciebie siedzi wiele tysiedzy ludzi i razem wspolnie to ogladacie i podobnie przezywacie i czuje sie taka wspolnote, to sie nazywa razem ale oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takiego ciekawego w nim jest? Ja nic nie zauważyłem. Normalny serial. Ciągnie się to i ciągnie. Końca nie widać. Ja mam ciekawsze rzeczy do robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandru coś tam
Sam jesteś upośledzony chyba wybierając taki nick :-) A jeśli masz inne zdanie od wielu ludzi oglądających ten serial i masz tyle interesujących rzeczy do robienia, to twoja sprawa. Na całym świecie serial ten ma wielką oglądalność, dostaje co i rusz jakies nagrody, ale to kwestia gustu oczywiście. Tak czy inaczej jesteś w mniejszości, co przy dzisiejszej demokracji oznacza, że nie masz racji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
kandru coś tam - a nie slyszales o prawie mniejszosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandru coś tam
hihihi słyszałam, tyle, że marne to prawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
Jak sie nie podoba to zapraszaamy do ogladania KLANU albo PLEBANII zupelnie inny gatunek niz LOST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
seial super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
wlasnie leci na TVP 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mały włos przegapiłabym pierwsze odcinki drugiej serii,myślałam ,że będą w przyszłym tygodniu , a tu taka niespodzianka.Lubię ekspresję w tym serialu,ale ,ale -kim jest ten człowiek w bunkrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagnee - co to znaczy 4.10 ? czy masz na myśli 4paźdź.bież.roku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beosik
człowiek w bunkrze, to ten sam, który rozmawiał z Jackiem na stadionie, kiedy ten skręcił nogę. Po operacji tej dziewczyny rozmawiali o cudzie i ten z bunkra na koniec powiedział mu "do zobaczenia w innym świecie" :-) A ta data - albo z internetu będzie wtedy można ściągnąć 3 serię, albo zacznie się na AXN (gdzie 2 seria leciała już). Raczej nie w naszej telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to obstawiamy kim jest Desmond, skąd się wział na wyspie i co robi w tym bunkrze? Skoro wypytywał Locka, ilu z nich umarło na chorobę, no i był zdziwiony, że śiwat dalej istnieje, to pewnie ktoś mu powieidział, że ten buknier go uchroni przed jakąś katastrofa. Wydaje mi się, że ktoś mu jakąś głupotę wcisnął, a on uwieżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beosik
przecież już z pierwszej serii można było się domyśleć, że na tej wyspie były robione jakieś eksperymenty. Bo skąd nagle w tropikach te białe niedżwiedzie? Więc pewnie ten bunkier był schronem przed tym czymś co zrobiono lub zamierzano zrobić na wyspie. Ta francuska też opowiadała, że 16 lat temu jej towarzysze poumierali, więc wtedy pewnie jakiś eksperyment zrobiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,myślicie ,że francuska Daniel wiedziała o istnieniu Desmonta? znała go ?są tyle samo czasu na wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym na wyspie nie wszystko jest logiczne -te tajemnicze cyfry,niby to tylko cyfry ,ale mają jakąś moc.Desmond , czy mógł spędzić w bunkrze tyle lat i mieć jeszcze zapas batonów , no chyba ,że była tam hurtownia słodyczy , ale też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , a mnie ciekawi czy wkręcą w ten serial wątek obcych ,no właściwie to Daniel już wspominała , ale nazwzła ich INNI zdaje się .Daniel mogła lekko oszaleć na tej wyspie , ale nie sądzę , aby to ona rozpalała , wywoływała ten czrny dym - wiecie coś o tym ( z drugiej serii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek Innych pojawia się od czasu do czasu, ale tak na prawdę zostanie rozkręcony dopiero w 3 serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuzka Daniel ja pewno nie wiedziała o istenieniu Desmonda i w ogóle bunkra,, bo przecież była bardzo zdziwiona jeszcze 1 serii, jak jej pokazali właz w ziemi. A apropo bunkrów, to na wyspie jest ich 6 z czego ujawnione zostały na razie chyba tylko 3 (tzn w drugiej serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam połowę drugiej, ale wiem o całej co się działo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się nie znają , to przynajmniej domyślam się , że są na wyspie tyle samo czasu , no podobnie , wspominają te same okolicznoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×