Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka Darcia

Dariusz Michalczewski

Polecane posty

Gość fanka Darcia

Są na forum jakieś fanki Dariusza?? Ja uważam,że jest niestamowity....Nie tylko jako bokser ale także jako mężczyzna....:D szkoda,ze ma dziewczynę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma zone ktoras z kolei
na ktorej cwiczy swoje ciosy, bo to tez damski bokser. Dla mnie jest zalosny, w wywiadach nie ma nic do powiedzenia, nie potrafi sklecic poprawnego zdanie, bo to polglowek!!! Czym ty sie zachwycasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Darcia
no jak to czym - ma fajną furę, szmal, bicepsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ten jego mercedes tak cie
podnieca? Zalosne ... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Darcia
podszywacze!!!! Dairusz jest przystojny- powiedziałabym wręcz,że bardzo:) I taaaki męski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
a pamietacie jego wypowiedz ze na ringu to sie nie bije tylko myśli buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnenek ona
ja zgadzam sie z założycielką topiku :D darek jest boski , podziwiam jego ciało i wyglad- umysł mnie nie interesuje, bo i tak nie bedzie moim facetem, a przynajmniej miło popatrzeć..... michalczewski, to jeden z najprzystojniejszych facetów- tak uważam i możecie sobie teraz jechać :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu jak byłam na wakacjach w Jastrzebiej Górze była tam taka dyskoteka z hotelem, chodził tam co noc z kumpelą, no i Michalczeski tam miał swój pokój, raz przyszedł na imprezę, bez ochroniarzy, z jakimi znajomymi, był nieźle nawalony i chyba na speedowany. Tańczył z prawie wszystkimi dziewczynami, jedną nawet zaczął obmacywać... Normalnie myślałam, ze weźmie ja tam na tym parkiecie... :o Ale ogólnie przystojniak jakich w Polsce mało.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnenek ona
joł joł heheh :D w końcu jakaś obiektywna ocena, a nie tylko wypowiedzi zakompleksieńców..... no cóż, trzeba zdać sobie sprawę, ze niektórzy wyglądają po prostu lepiej.... no i co i miło popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh Oh Oh
Koleś bardziej ograniczony od goryla. Zero intelektu, -1 klasy! Żadna w miarę inteligentna i szanująca SIEBIE samą kobieta nie zwróciłaby na niego uwagi... owszem ma branie wśród panienek szukających sponsora, nieporadnych kaczuszek ktore niepotrafią same na sibie zarobic... coz podstawówka to nie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na niej
a on ma mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×