Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _OO_

Dominika Figurska olała męża...

Polecane posty

Gość _OO_

No no bardzo odpowiedzialne podejście do życia dwoje małych dzieci i zachciało się romasnu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze mąż zaczął ją olewać, prawie nigdy nie było go w domu. Po drugie przestał ją adorować, nie spędzał z nią czasu. Nie było między nimi żadnej czułości, bliskości. Michał zaczął traktować Dominikę jak kurę domową. Ona próbowała się do niego zbliżyć, a on odpychał ją od siebie. W końca Figurska poznała faceta, który ją rozumiał, wspierał i dał jej to czego Michał nie potrafił.... Dominika postanowiła rozstać się z mężem. A on obudził się dopiero wtedy, kiedy żona już odeszła, trochę za póxno, prawda?? Mam nadzieję, że może teraz Dominika odnajdzie szczęście, u boku innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy bycie kurą domową
to coś złego? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
no własnie co w tym złego? taka kolej rzeczy mąz pracuje i zarabia na 3 baby w domu a ona niech gotuje sprząta i bawi dzieci skoro chciała miec dwoje. Pozatym na planie razem pracowali to mało jej? a ten nowy jej kochac to niby bedzie adorował? a ciekawe jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kobieta wyraża zgodę na bycie kurą domową, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nią została. Figurska jest z innej gliny ulepiona, woli się rozwijać, pracować, więc czemu Chorociński zmuszał ją do siedzenia w domu?? Wiele jest aktorek, które grają i wychowują dzieci np. Anna Przybylska, ciekawe czy Bieniuk zakazuje jej grania w serialu, bo jego wypowiedź wskazuje na coś zupełnie innego: \"Chcemy, żeby nam się tak ułożyło, by Ania mogła pracować tylko dla przyjemności.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd Ty to wszystko wiesz
i jesteś taka pewna jak tam było w tym ich małżeństwei...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba słodkowodna
też mnie to rozwala - jak to takie osoby zawsze wszystko wiedzą najlepiej; no i jak baba się buntuje przeciwko roli kury domowej i chce byc dla swojego faceta kobietą , a nie jakąś kwoką na jajkach , to od razu "w dupie się przewraca"; i o dziwo - kobiety takie rzeczy mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój już tej Figurskiej, niech se robi co chce, to jej życie, co was to obchodzi, swoich problemów nie macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam w Vivie, może to nie jest jakoś szczególnie ambitne źródło, ale przynajmniej wiarygodne. Figurska opowiedziała co jej przeszkadzało, a ja jako kobieta świetnie ją rozumiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ple ple, powiedziała co wiedziała, a tak naprawde sama sobie zgotowała los, myslała ze jak urodzi dzieci będzie lepsza od innych,że jak bedzie miała męza bedzie lepsza od innych, no to ma i co? i sie okazuje ze nie radzi sobie z tym, mąz zarabia na chleb a ta marudzi zamiast sie cieszyc ze jest praca. Takie czasy ze nie kazdego stac na dziecko a ta ma dwoje, skoro nie czuje się dobrze w roli matki kucharki kury domowej to po cholere to było? więc niech mąz rzuci prace i z nią siedzi i bawi dzieci, a do garnka będe wsypywac piasek. Co za gadanie. Ma dzieci to niech nimi sie zajmuje. Niech wynajmie opiekunkę, posle do złobka, a nie narzeka ze musi gotowac i sprzątać. A kto ma to robic? Mąz wraca z planu i chce coś zjeść i jak nie ma obiadu to nie dziwię mu sie ze nie ma ochoty na przytulanki. Pozatym mogłaby tez ona czasami urac się normalnie a nie pewnie chodzi w przydeptanych kapciach, bez makijazu, w szlafroku . I dziwić się. Ja to zawsze się staram byc sexi i atrakcyjna i unikam szlafroków i maluję się by wabić. Faceci to wzrokowcy, nie dośc ze musza miec czysto, uprano ugotowano to jeszcze musimy slicznie wyglądac. Nie ma innej rady albo byc sexi albo narzekac ze mąz ogląda się za inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, zawsze winę ponosi kobieta, to taka nasza polska mentalność:P Dominika chciała mieć męża, dzieci i pracę, a on chciał zapewnić jej tylko te dwie pierwsze rzeczy. Nie tylko Michał zarabia na dom, gaża Dominiki za grę w MjM jest porównywalna, do tego co zarabia Chorociński. Taka dziwna, a Ty dobrze byś się czuła TYLKO w roli matki, kucharki i kury domowej?? Bo ja nie. Kobieta powinna się rozwijać, bo w przeciwnym razie na łożu śmierci zda sobie sprawę, że przegrała życie. Dominika pewnie wynajęłaby opiekunkę i kucharkę gdyby tylko Chorociński jej na to pozwolił:P Wielki pan i władca wraca z pracy i chce, żeby żona podała mu tacę z trzydaniowym obiadem, a jeszcze lepiej, żeby obsłużyła go w ponętnej sukience- PARANOJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ja juz się wykształciłam, pracuję, mam juz swoje lata więc moge zacząc gotowac obiadki, prac i opiekowac sie dziecmi których nie mam jeszcze. Dominika decydowała się szybko na dzieci więc czego oczekuje? To jest rola matki i zony. No juz od razu 3 obiady , wystarczy obiad dzienny dla męza a jak ona zaniedbuje i szuka sobie na boku facetów to co innego. Mąz pracuje ona w domu(czasami tez pracuje), i nie sądze my mąz nie pozwolił jej miec gospodyni domowej czy posłac do przedszkola. Az tak cięzko jej gotowac obiad czy wyprac męzowi koszulę? a co myslała ze co bedzie robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałożnica Figurskiego
och....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałożnicą Figurskiego
chilera nicku zapomniałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
taka dziwna to załatw sobie te dzieci, meza i pierz mu i gotuj, nie wszyscy mają takie plany jak Ty wiec nie zgrywaj ze to niby takie normalne bo sa małzenstwa gdzie facet rowniez gotuje i zajmuje sie dzieckiem i pracuje. Jak na swoje lata to mało wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
a co tak się buntujesz? Przeciez to ze facet zarabia a baka gotuje to tak zle? Owszem moze i facet gotowac , ale skoro on zapieprza to chyba korona jej z głowy nie spadnie jak ugotuje kotleta i zupe. Sama przyjemnośc, przeciez i ona to zjada. Co za kłopot wziąś odkurzacz i posprzatać? niemusi, zawsze moze w syfie byc. ja robie wszystko i nie narzekam, jakbym niechciała to nie szukałabym sobie faceta i zyłabym sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza
że najpierw takie pary opowiadają o swoim szczęściu wszystkim gazetom, a za chwilę to ich szczęście się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atak se pytam czemu nie
dokładnie Wiśniewscy tez ze to ta jedyna tylko ona i raz dwa i ma dziecko z inną. Lis i Rusin taka parka anie dała rady byc ze soba na wieki. Ibisz tez nie wytrzymał. każdy psioczyło Zawadzkiej i starym Holoubku i co? wytrwali jedyni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Kasia20
A jak Figurska miała mu gotowac, skotro tez pracuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _OO_
bo to jest tak, że kasa tym młokosom do bani uderza, myślą że wszystko mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zdzisia
trza im gospodyni a nie pleta farmazony i jedno zwala wine na drugiego. Skoro oboje pracuja a dzieci sa w przedszkolu czy z niania czy babcia to oni wracając po nie u babci tez zjedzą zupe przeciez, lub zjedza na mieście. No nie róbcie kłopotów. Jest ich matką i w jej kompetencji lezy zapieprzanie przy nicha a męza pomoc, Wiadomo od zawsze ze facet nie zrobi tego lepiej niz my same. No ale Figurska zamiast pracowac i dbac o dom i dzieci to sobie znalazła kochasia i teraz wymysla ze to mąz jej nie adorował, ze kazał gotowac .taaaaa aswiastak siedzi i zawije w te sreberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Hmmmm----------
A kim w koncu jest ten jej kochas ? Jakies zdjecia poprosze...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika jestem z Tobą
Babka pokazała klase! Teraz wszystkie kury domowe, duszace się w domowych pieleszach powinny wziac z niej przyklad. Figurska powinna stac się wzorem dla feministek, jako typ kobiety wyzwolonej i potrafiacej kopnąc faceta w dupę, kiedy ten na to zasługuje. Niby dlaczego piekna, mloda aktorka miala dać się zamknac w domu i wychowywać dzieciaki?? Jest angazowana do seriali, teatru, gra w najpopularniejszym polskim serialu, miala do wszystko rzucić i dac się zamknac w domu?? Zadna aktorka tak nie robi, a kazdy inny maz to rozumie. Chorociński powinien płacić bylej żonie dozywotnią rente za uszczęrbek na zdrowiu fizycznym i zszarganą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie się
to teraz ja powiem co o niej pisze w brukowcu innym . Ze miali we wrocku 30 m kawalerkę, kupili pod warszawą dom, no ale zzablisko była tesciowa która jej przeszkadzała i jej nie lubiła. Dominika pisze tam ze tesciowa jej nie lubi bo ona kiedys jak była w ciązy to nago pokazała się w gazecie z brzuszkiem i tesciowa .no sami wiecie,nie lubi jej. Więc mąz przeprowadził się do mamusi a Dominika z dziecmi zsotała w tym domu. Tesiowa na urlop pojechała ale domiika męza teraz odwiedza i pisze ze kto wie moze do siebie wrócą. tak więc co gazeta to inna wypowiedz, moe to wszystko dla sławy robią? dla sensacji? np to ze Grniakowa chce cyganke adoptowac, wszędzie szukają rozgłowów.dla kasy, a tak naprawde u nich pewnie wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie się
cytat: jako typ kobiety wyzwolonej i potrafiacej kopnąc faceta w dupę, kiedy ten na to zasługuje. Niby dlaczego piekna, mloda aktorka miala dać się zamknac w domu i wychowywać dzieciaki??" 1. jaka ona piekna, odstające uszy, kiepska fryzura, cow niej pięknego? 2. chciała męza i dzieci - to sa obowiązki i wiedziała co ją czeka. 3. jak jest feministka to po cholere się chajtała i rodziła? Szczuka to meninistka nie ma męza i dzieci, a dominika to szara mysz, dziciata i teraz nagle chce odsapnąc. za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika jestem z Tobą
myjcie się-----> 1. Moim zdaniem jest ładniejsza od co niektórych pseudo gwiazdek typu Doda, czy Mandaryna. Wydaje się naturalna i ma fajną figurę. Odstające uszy ma co trzeci Polak, a Dominika przynajmniej nie zoperowała sobie tego defektu. Też mam odstające uszy i nie płaczę z tego powodu. Zresztą Dominika ma rozpuszczone włosy, przez co ta wada jest mało widoczna. 2. Myślałam, że mąż to miłość, a dzieci to radość. A Ty przedstawiasz rolę żony i matki jako drogę przez ciernie. A kto powiedział, że ona nie wypełniała swoich obowiązków?? Wypełniała, tylko prócz tego chciała pracować, rozwijac się. 3. Wzięła ślub, bo skąd mogła wiedzieć, że Chorociński okaże się tyranem. A złą matką na pewno nie jest. Dzieci i mąż, to dwie rózne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie się
a to wiem czemu ją bronisz i uwazasz ze mozja byc piekna z takimi uszami:D uwierz Mandaryna i Doda to sliczne laski, niewazne ze mają sztuczny biust czy dupę, czy włosy, ale mają urode , ładny nosek, uzebienie, rysy twarzy, a ona? wychudzony pasztet. Niec tez zrobi sobie operację twarzy uszu biustu i bedzie w kategorii ładnych. naraze nie ma o niej w prasie, nie gra nidzie, więc trzeba jej rozgłosu. No i wymyslili:D. Nie sądzę by jej mąz był tyranem, no bez przesady. Moze raz przyszedł głody a ta na niego zeby sam sobie zrobił bo ona chce się rozwijać. No to niech się rozwija, jakoś Przybylska się rozwija, Kukulska, Steczkowska i nienarzekają.A ta kasy potrzebuje i dziamga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na mózgu
racja.Rozgłosu szuka dla kasy. Zbiera na operaję uszu.No i kochasia sobie nagle przygruchała ladacznica. I to jest matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam że
niektóre polskie baby są durne i puste:o A sprzątajcie i gotujcie, to przeciez obowiazek kazdej kobiety ktora jest w zwiazku:O Robcie to wszystko, a Wasz facet na pewno kiedy pusci Was kantem kiedy to znajdzie troche inny model kobiety - takiej ktora mu zaimponuje, a nie bedzie słuzka ktora pieprzy ze dzis zupa jej nie wyszła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×