Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmawiającaa

Dzisiejsze rozmowy w toku krytyka zespołów łzy itd.

Polecane posty

Gość rozmawiającaa

Nie uważacie ,że ta laska siedząca koło wojewodzkiego była żałosna? Zaperzyła się jak nie wiem co hehe Tylko się ośmieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w sumie wojewódzki dobrze gadał zwłaszcza jeśli chodzi o zespół SUMPTUASTIC :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiającaa
ale jak zaczęła krzyczeć , pokazała totalny brak klasy ;/ tak jakby stanąć przed kimś i krzyczeć :jesteś beznadziejny Wojewódzki prynajmniej zaznaczał ,że to jego zdanie ,a ona się zachowywała jakby miała monopol na dobry gust muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiającaa
problem w tym ,że ona przeprowadziła wrzaskliwy atak :) żeby jeszcze coś mądrego powiedziała ,a tu nic- same frazesy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zgadzam sie z jego opinia o piosence DAJ MI TE NOC. w koncu jest czas na sluchanie madrych tekstow a jest tez czas na piwko i zabawe wlasnie przy biesiadnych albo nawet disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano z tym się zgadzam :D co się dziwicie ? chciała zabłysnąć ale jej nie wyszło raczej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby w sumie ok
ale program była bardzo fajny:) biedna Drzyzga - chyba pierwszy raz nie mogła zapanować nad dyskutantami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta gosciowa tragiczna. kuba to jeszcze jest oryginalny i zawsze cos smiesznego powie a ona wydarla sei na nich jakby jej niewiadomo co zrobili, chyba wyladowywala jakies frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby w sumie ok
pewnie frustracje. wysublimowanym gustem chyba raczej nie grzeszy jeśli potrafi w programie wywołać karczemną awanturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOOSDS
DLACZEGO NIGDZIE NIEMOZNA TEGO ODCINKA ZOBACZYĆ ;(??SCIAGNAC ANI NIC/?SZKODA ZE NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI BY SCIAGNAC ODCINKI ROZMOW Z NETA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby w sumie ok
a jutro powtórki nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiającaa
hehe no nie wyszło niestety :P Ja tam lubię sobie posłuchac tych piosenek ,a bez "daj mi tę noc" nbie obędzie się chyba rzadne karaoke :P Ciekawe jak by wyglądały imprezy gdyby wykonawcy tacy jakich dzisiaj oglądaliśmy przejmowali się krytyką ludzi takich jak ta laska :) Sama pewno nieraz nuci shazze itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby w sumie ok
dokładnie. najlepsze utworki na imprezy przy piwku nad morzem w upalny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiającaa
Nie wiem czy będzie powtórka ale myślę ,że tak ,jakby co to tytuł brzmiał Ludzie mnie kochają, krytycy nienawidzą Myślę ,że pokazał kulturę co po niektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×