Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość T1980

Kasia Cichopek w Urodzie.

Polecane posty

Gość T1980

Śliczna i przemiła dziewczyna. I NORMALNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAŚkato ty
???????? reklamujesz się?: poza tym w Urodzie mam Muchę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T1980
Napisałam o numerze lipcowym, złośliwa bestio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może gdyby
była o 10kg chudsza miaął duzo mniejszy tyłek i była z 10cm wyższa cos by z tego było a tak :/ nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o taki typ urody
to znacznie bardziej wolę Karolinę Gruszkę jest wyższa, smuklejsza, ma ladniejsza sylwetkę a Cichopokowna jest mila, ale juz mi sie calkowicie przejadla, za duzo jej troche no i bedzie sie brzydko starzec, juz ma lekkie zmarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się bardzo podoba ...... ma kobiece kształty, niesamowicie długie rzęsy i super jest jej w wyprostowanych włosach ...... A to, że jest jej wszędzie pełno...... wykorzystuje swoje 5 minut najlepiej jak może i dobrze .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Kasi
Ja z kolei uwielbiam ją w kręconych i nie rozumiem, dlaczego jej tak często prostują. To nie jej styl, nie mówiąc już o tym, jak to prostowanie szkodzi włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że Kasia jest bardzo sympatyczną osobą, normalną, nie wywyższającą się. A to, że nie wygląda jak patyk jest jej dużym atutem ;) I kurcze, ludzie przestancie w końcu ubóstwiać tak te wszystkie szczupłe, bo potem tylko dziewczyny nabawiają się anoreksji i bulimii, ważne jest to co kto ma w środku, a nie to, że ma większą pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ma masywne nogi i stąd stwierdzenie, że waży 10 kg za dużo. Poa tym jeśli ktoś ogląda M jak miłość na pewno zauważył, że Kasia w jeansach wygląda bardzo szczupło. Jej po prostu nie pasują krótkie sukienki. Brzuch, ramiona, biodra wszystko to ma szczupłe. Twarz moim zdaniem ma śliczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łe rety
Zdradz skad pochodzi tekst stopki, ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
mi tam ona zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze ona ma buzie jak porcelanowa lalka. Troche kiczowata uroda. Ale ja jestem dziewczyna, co mi sie tam wypowiadac. Niektorym facetom na pewno sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam przeczytałam
też ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
serialowa gwiazdeczka ,może pomażyć tylko o prawdziwej karierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko żebyś się nie zdziwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka świnka
troszke pucowata i też do małpki podobna . Jak uczesana jest w kucyka gładko do tyłu to wyglada jakby miala cale zarośnięte czoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osóbkaa
Kasia jest bardzo ładna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RtL7 1910
cichopek to nic specjalnego jak nie jest "zrobiona" przez wizazystow i maijazystki wyglada jak pospolita dziołcha. Czesto ja widuje na basenie SGGW w Wawie no i ma celulit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka mańka
nawet szczuple maja celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda biedaczka
ale psipke powinna golic a nie taka zarosnieta i w wdodatku na pudliu mozna ją było zobaczyc jaka to ona"chuda" kluska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee tam
wyglada jak pekinczyk, taki maly tlusty pekinczyk uhahany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witchowa_kinga
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapałeczka
Ja wam powiem tyle że piszecie na nią te bzdury bo jest ładna, śliczna , super babka i jej zazdrościcie wg mnie to jest najfajniejsza znana osoba w Polsce koniec kropka!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła dziewczyna
i tyle bo jest wiele ładniejszych np karolina gruszka jest super,cichopek moze i ma za duzy tyłek bo taka ma budowę i kiedys pewnie bedzie gruba ale jest miła i stad takie halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapałeczka
No Hakiel to jest przesłodzony laluś ale ona jest suuuuper i po prostu ma taką budowę a jak ją przyrównujecie do takich że ma tyłek gruby to spójrzcie na Liszowską też tańczyła w Tańcu z Gwiazdami i to jest dopiero babka przy kości ale też nie można powiedzieć że jest gruba no i super tańczyła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jej nie lubię, ale uważam, że ma ładną figurę... Gdyby miała wygląd anorektyczki, to pewnie by nie miała tyle uroku... Jej figura i charakterek pasują do siebie... A nie lubię jej, bo mam jej dość. Wszędzie jej pełno: w gazetach, telewizji... wszędzie... rozumiem ze ma swoje 5 min ale za bardzo się lansuje... Jest przecież tylko gwiazdką jednej roli i Tańca i gwiazdami... Niedługo zacznie mi wyskakiwać z lodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytunia
to kwestia gustu ona już i tak dużo schudła , przeciez kiedyś w mjm wyglądała jak pulpecik to zupełnie nie mój typ , ja lubię osoby eteryczne - i nie chodzi mi wcale o wychudzoną sylwetkę , po ptostu jakąś lekkość i ulotnosć, delikatne rysy, coś jak ta marzena z mjm albo choćby marta mostowiak , a kaska to dla mnie taki swojski, przaśny kloc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×