Odpowiedz na ten temat

kosmetyczna hedonistka

• gość 2017.09.01 [14:58]
    odezwaly sie teraz wszystkie pryszczate dziewczyny hehehehhehe
  • gość 2017.09.01 [15:40]
    Odezwała się obronczyni. Właśnie ten kto mial lub ma trądzik wie, że twoja idolka jest klamczucha. A jeśli twoja idola faktycznie ma trądzik, to wciąż jest klamczucha - twierdzi, że nie używa Photoshopa itp. Hahahahahaha
  • gość 2017.09.01 [18:31]
    Wiecznie marudzi, że ma pryszcze, bo tyle tego syfu kładzie na twarz... Dziwne, że nie wypróbowała oleju tamanu dedykowanego cerze trądzikowej - dziewczyny polecały jej go nie raz. No, ale wtedy upadłby mit, że oleje szkodzą jej cerze jezyk.gif Może gdyby np. BU dała jej ten olej za darmo... Tylko te nieinstagramowe opakowania... jezyk.gif hahaha
  • gość 2017.09.01 [19:31]
    Prawd jest taka, że każde zdjęcie jest u niej poprawione.
  • gość 2017.09.01 [21:25]
    Ona myślała, że czysty olej zmyje samą wodą? Wagarowała na chemii hahahaha A jakby tego było mało wybrała najgorsze oleje dla cery trądzikowej...
    Co innego olejki myjące (mają w składzie emulgator) - taki produkt da się zmyć wodą. Specjalistka od pielęgnacji trądzikowej cery, że hoho jezyk.gif
  • gość 2017.09.01 [21:56]
    No błysnęł nieźle smiech.gif
  • gość 2017.09.01 [23:30]
    I jeszcze kryptoreklama Kiko Milano na zdjęciach pod aktualnym wpisem jezyk.gif ciekawe co mają wspólnego z azjatycką pielęgnacją jezyk.gif i jak długo testowała ich produkty nim trafiły do złotej piątki jezyk.gif hehehe
  • gość 2017.09.01 [23:42]
    Myła tak twarz 2 razy dziennie, robiąc przy tym szereg błędów, to co się dziwić, że miała problemy. Nie czytałam tej książki, więc nie wiem czy są w niej zawarte idiotyczne porady, czy też nasza beauty-blogerka po prostu zrobiła wszystko źle. Obstawiam to drugie jezyk.gif pamiętacie jak się dziwiła, że skóra stóp łuszczy się po zastosowaniu skarpet złuszczających? smiech.gif hehe
  • gość 2017.09.02 [10:24]
    Duża objętość jest równa mniejszemu poziomowi inteligencji?
  • gość 2017.09.02 [22:06]
    Cóż to za okropne wypociny? Następna, która nie potrafi książki ze zrozumieniem przeczytać smiech.gif
  • gość 2017.09.03 [09:26]
    I znów nie publikuje krytycznych komentarzy, ukazało sie raptem kilka, które i tak giną w morzu komentarzy w stylu "mi też to zaszkodziło". Towarzystwo wzajemnej adoracji? oczko.gif
  • gość 2017.09.13 [20:52]
    Współpraca z Nike już była. Teraz czas na Adidas. Nawet ubranka dla psów (Adidog) pokazuje na swoim drugim insta. Dla mnie to jakas masakra...
  • gość 2017.09.13 [21:32]
    Ktoś tu wspominał, że przesadza z naturalną pielęgnacją: jak się ma do tego planowany wampirzy lifting? oczko.gif
  • gość 2017.10.12 [09:05]
    "Kosmetyczna Hedonistka
    04 października, 2017
    Kochana, aktualnie rzadko używam lakierów tej marki [Semilac], więc chyba raczej nic takiego się nie pojawi smutas.gif Nie dokupuję po prostu nowych kolorków, a te, które miałam po prostu się przeterminowały usmiech.gif "
    Ojej, nie przysłali semilaca, smuteczek.... . Co za sprzedajna mądralińska....
  • gość 2017.10.12 [10:02]
    Hehe podobnie z eveline - wysyłka nagród w konkursie zajmuje się marka eveline. To ta super piątka od eveline nie była do końca fair, żadne tam odkrycia tylko zwykla wspolpraca. Nie mam nic do marki, nie mam nic do współpracy z firmami, ale nie lubię kiedy się to ukrywa, kiedy pozoruje się, że wszystko samemu się kupiło :/
  • gość 2017.10.12 [10:07]
    Sprzedajna kwoka z niej i tyle usmiech.gif
  • gość 2017.10.16 [11:44]
    Teraz będzie specjalistką od wnętrz i gotowania oczko.gif Podobno się przeprowadziła - przecież pisała jakiś czas temu w komentarzu, że nie mieszka z rodzicami i że ma swoje mieszkanie czy dom. Pamiętam jak ze 2 lata temu, może więcej też pisała, że wkrótce się przeprowadza i czy chcemy posty o urządzaniu wnętrz; po pewnym czasie zapytałam jak tam przeprowadzka i czy będą te posty o wnętrzach - komentarz się nie ukazał (albo został skasowany, już nie pamiętam) a postów o wnętrzach za bardzo też nie było oczko.gif
  • gość 2017.10.16 [14:48]
    One wszystkie wyglądają tak samo. Ja ich nie odrozniam. Dziwi mnie tez ze ludziom chce się obserwować takie pustaki (88 tysięcy idiotów... Ups "obserwujących" na instagramie), czy ci ludzie nie maja własnego życia ze podniecaja się jakimś przeciętnym pustakiem z klakami do pasa i pewnie główne jej zajęcie to dbanie o te kłaki i wygląd, a i tak kiedyś umrze pójdzie do piachu i robale zezra wszystko. Zakochane w sobie pustaki, milion zdjęć z każdej strony, każda taka sama, to jest nudne juz po prostu, a na koniec i tak umrą,po co to obserwować? Nie pojmuje dzisiejszego swiata
  • gość 2017.10.16 [15:04]
    Ona to juz kilka razy pisala o przeprowadzkach. Mam wrazenie, ze jej zycie uczuciowe bylo srednio udane i moze raz sie wprowadzala do faceta, a zaraz wyprowadzala.
  • gość 2017.10.16 [15:41]
    Tez nie rozumiem tego "fenomenu". Wygląd jest ważny, każdy lubi dobrze wyglądać, ale ile można gapic się na instagramowo-youtubowe twory w kolko gadające o tym samym. Kiedyś lubiłam podpatrzeć np. nowinki kosmetyczne albo outfity ale wyrosłam z tego oczko.gif te laski w gruncie rzeczy nie robią właściwie nic innego poza dbaniem o wygląd, ubiór itd. Perfekcjonizm w kazdej dziedzinie widocznej na zewnatrz (uroda, ubior, sylwetka, wnetrze domu, gotowanie itd.) opakowany tak by sprawiać wrażenie szczęścia, spełnienia, realizacji życiowych celów, dobrobytu itd. Wokół siebie mam podobne "twory" - na pozór szczęśliwe, ale przy bliższym poznaniu da się wyczuć jakieś takie niezadowolenie czy wręcz pustkę. Problem tkwi w tym, że te "twory" udając szczęśliwych wpędzają innych w kompleksy.
  • gość 2017.10.20 [11:56]
    ona cały czas pokazuje te same wnętrza wiec o żadnej przeprowadzce nie ma mowy... przestawia meble i lustro z jednej strony na drugą, więc ? raz pisze o trójmieście, potem o Ustce, a foty nadal te same....
  • gość 2017.10.20 [14:46]
    HAHA, ona ma zdolnosc teleportacji chyba. Rzeczywiscie zdjecia wrzuca z plazy w ustce, a twierdzi ze mieszka w trojmiescie. Kto z trojmiasta jezdzi do ustki nad morze...
  • gość 2017.10.20 [16:16]
    A w Ustce nie mieszkają jej rodzice? Chociaż z drugiej strony ona pochodzi z dolnośląskiego, więc podejrzewałam, że tam też mieszkają jej rodzice.
  • gość 2017.10.20 [16:22]
    Latem wrzucała na insta zdjęcia z urlopu spedzanego u rodziców - trochę mnie to zdziwiło, bo ja ze swoim tż na urlop raczej pojechałabym w jakieś inne miejsce niż dom rodzicow. Może coś jest na rzeczy z tym średnio udanym życiem uczuciowym oczko.gif na urlop do rodziców z pieskami, kolejna przeprowadzka = kolejny facet.
  • gość 2017.11.02 [10:56]
    Na pytanie czy do mycia twarzy używa jeszcze szczoteczki killys i szczoteczki braun odpowiedziała "To nie był wpis na temat mycia mojej skóry, a jesiennych zabiegów oraz preparatów złuszczających". A jaką mamy informację od jaśnie pani? "Jeśli masz jakieś pytanie, to zadaj je w komentarzu na blogu pod najnowszym postem (niezależnie od tematyki wpisu)."
    Nie rozumiem, w czym problem odpowiedzieć np. "tak, używam", "nie, już ich nie używam, będzie o tym wpis" :/
  • gość 2017.11.02 [11:17]
    10:56 - dowodzi jakim jest pustostanem umysłowym usmiech.gif
  • gość 2017.11.02 [11:57]
    ja to jestem w szoku że ona 30 lat skończyła. Byłam przekonana że jest grubo po 35
  • gość 2017.11.02 [12:54]
    Staro wygląda, w dodatku ten głos. Zero radości z życia, wszystko pozowane, na pokaz. oczko.gif
  • gość 2017.11.02 [13:56]
    Ja mysle, ze ona odnajduje radosc zycia w “nowych baby hair na skalpie” smiech.gif
  • gość 2017.11.02 [16:56]
    11:17 obronczyni czy bohaterka wątku? Pustostanem umysłowym są blogerki , które odpowiadają właśnie w taki sposob, choćby KH, Alinka czy inne bjuti guru.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...