Odpowiedz na ten temat

kosmetyczna hedonistka

• gość 2017.11.02 [17:37]
    Skrzeczy jak zaba. Wrzucila filmik na insta swoich psow.
  • gość 2017.11.02 [17:55]
    To ta co cały czas wrzuca zdjęcia pazurów z naciagnietymi na ręce rękawami?
  • gość 2017.11.02 [18:04]
    Tak, to ona.
  • gość 2017.11.03 [00:00]
    Kłamczucha z niej. Niby krem Sesderma poleciła jej przyjaciółka, a to post sponorowany jak nic. Paula Jagodzińska też dziś o tych kosmetykach pisała.
  • gość 2017.11.03 [09:01]
    A potem blogerki dziwnie reagują na pytania czy jeszcze używają tego czy tamtego kosmetyku, urządzenia...
  • gość 2017.11.10 [00:37]
    Sprawia Wam przyjemność takie jeżdżenie po kimś? Po co tyle jadu i zawiści? Nie podoba mi się blog, to na niego nie wchodzę, proste. Znajdźcie sobie może jakieś zajęcie, pasję, coś w czym będziecie mogli się realizować. I pamiętajcie karma wraca!
  • gość 2017.11.10 [08:01]
    Idź stąd Heda, myć włosy!
  • gość 2017.11.10 [12:45]
    Blablabla, karma wraca - już tego słuchać nie można, dyrdymały takie usmiech.gif
  • gość 2017.11.10 [21:50]
    Ja tam lubię tego bloga. A że Hedonistka 'zarabia' na współpracy z markami, to nic złego. Wiadomo jak funkcjonuje rynek, o tym zresztą pisał już Kominek.
  • gość 2017.11.10 [22:07]
    Daria nie zniżyłaby się do tego, żeby udzielać się w tej dziecinadzie. Poziom tej "dyskusji" przypomina podstawówkę...
  • gość 2017.11.10 [23:02]
    Poziom treści prezentowanych na jej blogu powoli przypomina przedszkole, pzypadek?
  • gość 2017.11.11 [14:17]
    wyrazy współczucia
    musicie być bardzo sfrustrowane i nieszczęśliwe skoro hejt się z was tak wylewa
    może psychoterapia?
    kosmetyczna hedonistka jest całkiem spoko wg mnie oczko.gif
  • gość 2017.11.11 [22:07]
    Jest atrakcyjna. Wasi faceci na pewno by się za nią obejrzeli i to was boli. Jest zadbana, wysoka, długie gęste włosy to i zazdrość innych nie będzie jej w życiu obca.
  • gość 2017.11.11 [23:55]
    22.07 - dobrze się czujesz?
  • gość 2017.11.11 [23:58]
    No wlasnie nie do konca chyba tak jest. Kiedys przegladalam z kolezanka jej instagrama i sie zachwycalysmy jej wygladem, a kolega mowi do nas "czym wy sie zachwycacie. Ta dziewczyna wyglada mega staro". Kurtyna.
  • gość 2017.11.12 [22:23]
    Kwestia gustu. Ale jest zadbana i to widać usmiech.gif
  • gość 2017.11.14 [19:10]
    Zgadzam się z dziewczynami. Ona tylko wydaje się spoko. Śledziłam jej bloga niemal od początku i przestałam.
  • gość 2017.11.14 [23:05]
    Żadne kosmetyki od niej mi się nie sprawdziły. A wydawałam na nie przeważnie kupę kasy.
  • gość 2017.11.17 [21:49]
    I znów okraszone $$$ polecenie produktu na blogu.
  • gość 2017.11.18 [14:18]
    Ja to sobie myślę tak, że jej blog był fajny dopóki nazywał się "Kosmetyczna Hedonistka". Od czasu gdy z nazwy została już tylko "Hedonistka" mam wrażenie, że blog obniża poziom. Nie ma już wiarygodnych recenzji, są za to wpisy sponsorowane. Trzeba być albo ślepym, albo naiwnym, żeby tego nie dostrzegać. A to że 1 wpis na 10 jest coś wart, to za mało (przynajmniej dla mnie), by śledzić tego bloga.
    Nie mam nic do tego, że ludzie zarabiają na swoich blogach - należą im się gratulacje usmiech.gif Nie mniej jednak, nie lubię kiedy ktoś wmawia mi, że jakiś produkt (np. kosmetyk) jest super, skoro łatwo można domyślić się ile czasu bloger poświęcił na testowanie tego produktu. A jeśli ktoś twierdzi, że ma trądzik i poleca takie ilości kosmetyków, to już w ogóle ręce opadają. Czy 30-letnia kobieta może być tak nierozsądna?
  • gość 2017.11.22 [10:08]
    Ona jest łasa na kasę. Każdy post już jest sponsorowany.
  • gość 2017.11.22 [22:02]
    Szkoda, że niektórzy tego nie widzą i zaciekle jej bronią. Może kiedyś zorientują się, że większość wpisów jest sponsorowana.
    Przypomniało mi się, że kiedyś zapytałam Hedonistkę o Philips Lumea (dawno temu "pokazywała" Lumeę na instagramie) - odpowiedziała mi, że to był prezent ale niezbyt trafiony i oddała to komuś/odsprzedała. Spróbujcie znaleźć na jej instagramie zdjęcie Lumei albo wpis na blogu, pod którym zadałam to pytanie jezyk.gif
    Takich sytuacji z Hedonistką miałam więcej. Wtedy zorientowałam się, że bardzo umiejętnie kamufluje sponsorowane treści na blogu czy insta. Jej zdjęcia za bardzo niczym od siebie się nie różnią, oko przyzwyczaja się do nich, więc przestajemy zwracać uwagę na szczegóły na zdjęciach - a wg mnie firmy swoją współpracę z Hedonistką opierają przede wszystkim na zdjęciach. Przyjrzyjcie się zdjęciom z kilku wpisów z rzędu - gwarantuje wam, że bez względu na temat wpisu jakiś produkt będzie przewijał się na tych zdjęciach. Potem kolejna porcja wpisów i kolejny produkt na fotach w każdym z tych wpisów. Nie miałyście nigdy wrażenia, że niektóre zdjęcia nijak mają się do treści wpisu? jezyk.gif
    Podsumowując, podpisuję się pod tym co twierdzi większość dziewczyn na temat Hedonistki. A fankom zalecam większy dystans usmiech.gif Aaa, i skończcie z tym argumentem o zazdrości - odejdźcie od komputera, wyjdźcie z domu - zobaczycie sporo zadbanych kobiet i dziewczyn - ja takie widuję codziennie usmiech.gif
    Pozdrawiam!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...