Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lorana

Kto jutro odpadnie z tańca z gwiazdami

Polecane posty

Gość Lorana

mam nadzieje ,że to będzie Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby odpadł Sadowski, mam serdecznie dość tego gościa, który zapewne znajdzie się w finale. Myślę, że odpadnie Lucas chyba, że dobrze zatańczy. Całkiem możliwe, że odpadnie Rusin mimo, że to moja faworytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpadnie mroczek mam nadzieję
bo nie mogę patrzec na niego bleee :o za duzo ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlak mnie trafia
Fajnie by było gdyby odpadł Mroczek, ale myślę, że odpadnie dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś leci
kasia a co ty masz do sadowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie porzygam...
niech to bedzie mroczek!!! nie da sie juz na niego patrzec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam bylam
sadowski chyba strasznie chce wygrac, wydaje mi sie ze bierze program zbyt serio a marze by odpadł mroczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie
powinna odpasc rusin. Odnosze wrazenie ze ona ma juz dosyc tego tanca z gwiazdami, ma wiele innych zajec dzien dobry tvn, 2 dzieci, poza tym nie oszukujmy sie z calym szacunkiem, ale nie tanczy rewelacyjnie... Uwazam ze wpychanie jej do finalu nie jest konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie
Mimo, że mroczek ma niskie noty od jurorów to nadrabia SMSami. Małolaty na niego głosują. Też chciałabym, żeby on odpadł. Podoba mi się Lucas, chociaż nie tańczy perfekt, ale ma coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jesteście
do końca przekonani, że to faktycznie widzowioe głosują ???? Od jakiegoś czasu zastanawia mnie fakt, że nigdy nie jest powiedziane do kiedy mozna głosować, jak leciał BB to był zegar, minuty , sekundy a tu po przeriwe juz wszystko zliczone. Dziwne to trochę. NI nie zdziewię się jak w finale bedzie Sadowski i Lucas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kibicuję Kindze
:) i chciałabym,zeby odpadł klon:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H-e-h-e
Blagam tylko nie LUCAS w finale .............. A Sadowskiemu zwyciestwo sie nalezy o ile zatancza tak jak w 3 poprzednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomaliiiia
na którymś topicu przeczytałam że LUCIAS ma romans z kierowniczką czy producentką... I myślałam że to nie jest prawdopodobne ale jak dwa tygodnie temu nie odpadł po tym fatalnym quickstepie i ostatnio odpadła Liszowska a nie on to się zastanawiam... przeciesz tak naprawdę to on tańczył gorzej a cały czas jest w programien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś leci---> W Sadowskim, a głównie w jego partnerce przeszkadza mi dosłownie wszystko. Nie podoba mi się sposób w jaki się rusza, styl jego tańca pozostawia wiele do życzenia. Nie znam się na tańcu ale taniec Sadowskiego ze wszystkich uczestników wydaje mi się najbardziej ślamazarny. Nie lubię jego wygłupów przed kamerą i małpiego uśmiechu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL-----------------
Lucas ma podobno zone i gdzies czytalam, z nim wywiad,ze rekomo ma sie pojawic zonka w finale...czyzby wiedzial od poczatku,ze do finalu dojdzie ? I czy na pewno to widzowie decyduja o wyniku tego programu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaamiii
podoba mi sie Lucas-sprawia wrazenie prawdziwego (takiego ksiazkowego) faceta. Wygranej zycze kondze Rusin.Fajan babka. Denerwuje mnie z ato Mroczek i Herbus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaamiii
i Sadowski tez mnie drazni. Choc czytlam ze to sypmatyczny giosc. nie wiem na zywo nie widzalm z ekranu telewiozra wkurza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroczek tego programu na pewno nie wygra. Podoba mi się to jak tańczy, bo naprawdę nieźle się rusza, ale niech ten lanser wreszcie odpadnie, bo nie mogę na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroczek do domu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejszy odcinek bedzie
nieprzewidywalny. Za pewne nie odpadnie Sadowski. Z pozostałych każdy jest mozliwy do odstrzału. Będzie zależało od konkretnie dzisiejszych tanców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×