Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walk to remember

kto ogladał film SZKOŁA UCZUĆ niech pomoże!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość walk to remember

Dziewczyny Czy ten film ma happy end? Czy ktoś na końcu umiera bo ja mam dzis ochotę na filmik ze szczęśliwym zakonczeniem i nie wiem czy oglądać czy nie. Mam jakies obawy, że ktos umrze na koniec i zepsuje mi humor na cały wieczór. Please help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
FILM BARDZO WZRUSZAJĄCY PIĘKNY NAPRAWDĘ JA RYCZAŁAM WIĘC NASTRÓJ NIENAJLEPSZY-ALE FIM WART OBEJRZEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asidonek
ogladalam filmik swietny ale typowy wyciskacz lez i nie konczy sie szczesliwie takze jak nie mas zochoty na lezki to nie ogladaj ale ogolem to jest baaaaardzo romantyczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaa
umiera jedna z bohaterek. Łzawa tandeta dla ckliwych niuniek z dwucyfrowym IQ. Mój facet uwielbia ten film i po 12 razy na dzień mógłby go oglądać przez co toczymy woje od dwóch lat. Polecam jeśli nie jesteś wymagającym widzem i chcesz tylko poocierać łezki wśród westchnień :"Ach jaka piękna tragedia" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj
Ona umiera jednak nie jest to pokazane ale ten film nie jest smutny,warto go obejrzeć.To nie jest film opowiadający o chorobie,walce z nią.To film o ludziach,którzy przeżywają miłość,pokazujący jak człowiek może się zmienić i ile ona daje oraz,że mimo,że trwała krótko warto ją przeżyć.Mówi też o tym ,że warto być sobą i jak niewieli siebie i innych znamy.Chociaż jest to film komercyjny,nie jakiś szczególny bardzo,nie problematyczny ale warto go obejrzeć.Mi miło się oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żenada
Twój facet jest przygłupią "niuniką" z niskim IQ? Nie zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaa
to facet może być niunią ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj
Do żenady widocznie nie masz zbyt dużych wymagań jeśli chodzi o inteligencję partnera życiowego,sama to zasugerowałaś.Jeśli więc w życiu zadowala cię głupi niuniek to nie oceniaj inteligencji innych.Zresztą głupotą jest ocenianie innych przez to jakie wolą filmy,świadczy o własnych kompleksach,zarozumiałości oraz braku otwartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaa
od tego jest forum, żeby wypowiadać opinie i wartościować. Mój facet mimo niezliczonych walorów kompletnie nie zna się na sztuce i jego poczucie estetyki rzeczywiście plasuje się na poziomoie dwucyfrowego IQ. NIkt nie jest doskonały. Na szczęście posiada sporo dystansu do siebie, dzięki czemu nie reaguje na krytykę w sposób histeryczny, jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj
Do żenady oj uraziłam twoje ego:)Oczywiście,że forum jest po to aby wyrażać swoje opinie tylko po co urażać tym innych,jeśli masz kogoś urazić lepiej się nie wypowiadać lub ująć to inaczej. Inna sprawa,że ty dystansu do siebie nie masz i sama nie stosujesz się do zasady-każdy może napisać co myśli a osoba czytająca powinna to przyjąć:) A co do sztuki jako,że na codzień mam z nią doczynienia piszę ci trzeba umieć otworzyć się na inne rzeczy,mięć dystans i po prostu cieszyć się życiem.Mogę być dla ciebie głupią niunią bo nie zależy mi na opiniach ludzi takich jak ty.Jestem więc bardzo głupia,pozbawiona gustu,nie mam poczucia estetyki ale dobrze mi z tym:) Mała rada daj facetowi być sobą i nie tocz walk o takie głupoty jak film bo to każdego zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaa
Jakby ci z tym było dobrze, to nie byłoby twojego postu: 16:35 więc daruj sobie psychologię dla kucharek. Nie zamierzam otwierać się na filmowy tombak. Jak się podoba to proszę oglądać nawet w przerwie na lunch. Po prostu filmów wspólnie nie oglądamy bo nie należymy do masohistów. Krzysiek jak chce się „podroczyć” to proponuje wspólny seans „Szkoły uczuć” :D i to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ten film
jest piękny.. piszecie ze typowy wyciskacz lez.ja tak nie mysle. ma w sobie cos czego iiny nie ma. ja tez moglabym ogladac go codziennie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenada, skoro Szkoła uczuć, to dla Ciebie film dla osób z dwucyfrowym IQ nikt nie każe Ci tego oglądać, ale postaraj się uszanować zdanie innych, którym ten film się podoba. Poza tym filmy o miłości już takie są: ckliwe i romantyczne:D Film ten przypomina mi Love Story, które notabene podobnie się skończyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kflk
super film i bardzo wzruszajacy jedyny taki smutny film:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×