Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia samosia xxxxx

Kto ogladal wczoraj progr.UWAGA ???

Polecane posty

Gość zosia samosia xxxxx

o dwoch skloconych dziewczynkach a w zasadzie o matce jednej z nich - idiotce ???? ta kobieta potrafila wtargnac do klasy, wyszarpac za wlosy dziewczynke, tylko dlatego, ze ta mala poklocila sie z jej corka.Do tego non stop twierdzi, ze wszyscy zazdroszcza jej wszystkiego i jest chamka, bo do matki tej dziewczynki, kobiety, ktora jezdzi na wozku powiedziala, ze nie potrafi wytrzec sie z wlasnego potu, potrzebuje pomocy swojej matki, podczas kiedy ona, moze na siebie sama zarabiac, co za glupia suka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja ja ogladalam
a ta baba pracuje na cyprze jako tancerka gogo... taka kariere robi:D śmiechu warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njk
przeciez to widac bylo co za bladz z doczepianymi wlosami, kalece z reguly sie nie ubliza ,bo wiadomo ze slabszy ...a ta jechala na ta na wozku ze potem smierdzi.....jak bym bladz zlapala od razu te doczpiane tandetne wlosy by zgubila ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
Ta tandeciara też korzysta z pomocy matki,to przecież babcia wychowuje dziecko podczas jej ciągłych nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam
Oglądałam, ta baba jest walnięta.Ma wielkie mniemanie o sobie i swojej córce.Awanturuje sie o jakieś dziecięce kłótnie.Dzieci jak dzieci, zawsze sobie dokuczaj,przezywają a ta mała wcale nie wyglądala na zastraszoną.Mysle ze babka za bardzo sie przejęla swoją córeczką.I jeszcze kaleke zwyzywała, niby szarpie inne dzieci, zdrowo trzaśnięta w beret:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to oglądałam...
ja się nie dziwię, że to dziecko jest źle traktowane przez rówieśników. w takim pierdolnoętym domu nie da się normalnie dziecka wychować. tę matkę powinni pod dozór kuratorski dać i zmusić do rozmów z psychologiem. widać, że to złodziejska kurew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam...tej babie chyba strzelila do glowy forsa ,ktorą zarabia za szmacenie sie pewnie...i przez to wyladowuje swą frustracje na biednych ludziach...:O do tego, pewnie facet co zrobil jej ttego bachora ją rzucil i ona swą corusie kretynską chce przed swiatem uchronic... dzieciak taki sam jak ona...ciekawe jaka bedzie w wieku 16lat..pewnie jedną z najwiekszych maloletnich suczek w okolicy...:O i ta pizda ma czelnosc jeszcze udawac taką bogobojną katoliczke...buahaha..., do komuni pewnie poslala dzieciaka by ludize nie gadali i aby pochwalic sie sukienką z krysztalkami \"swarowskiego\" (wlasc.pisze sie Svarowskiego) Generalnie dziwie,sie ze są na tym swiecie tak podli,chamscy zli ludzie ,ktorzy są z tego dumni i ujawiają nikczemnosc swą w tv za kase.... :O tyle,ze tym programem narobila se jeszcze wiecej wrogow..i dobrze jej tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------1984___________
macie gdzies linka?mozna to gdzies zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to Ona jest niezrównoważona psychicznie i kwalifikuje się do leczenia w zakładzie zamkniętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie tyle geny (bo nikt nie rodzi sie zły) co wpływ matki... z takimi wzorcami nic z tej małej dobrego nie będzie a przy takiej matce mała za kilka lat bedzie leczyla sie na nerwice:> wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolamanolcia
wiadomo, ze w takie dzieciece spory trzeba wtrącac si e jak najmniej, raczej je wyciszac ,a w zadnym wypadku nie łazic i wykłucac się z dziecmi za swoje dziecko, bo to tylko pogorszy sytuację. Mam wrazenie, ze ta kobieta zatrzymała sie w rozwoju na etapie dziewczynki 10 - 12 letniej, i tak rozwiązuje spory jak dzieciak, i to niegrzeczny rozwydrzony dzieciak. W ogóle nie dorosła do roli matki, bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ten film szwankuje :( zatrzymuje sie w połowie i lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
Po prostu matka jest niezrównoważona psychicznie i tyle:( żal tylko dzieciaka bo już widac u niej było przekonanie że jest księżniczką i że wszystko jej bezkarnie ujdzie na sucho. Bo mamusia za nia wywalczy. Te dwie dziewczynki bez ingerencji starszych za kilka dni byłyby pogodzone. A tak, szkoda gadać. Matka wyrządziła córce ogromną krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co mamuśka zrobi za kilka lat jak córusię np facet rzuci:D obetnie mu ptaszka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfl
i ten tekst do corki:"bo my sie kochamy,prawda?" a córa:"NIE" niezla miala mine wtedy... takie ladne "prezĘty"slala dziecku(tak napisala na kartce)a ona jej nie kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tego co mowicie wynika ze rzeczywiscie kobieta chyba ma jakies problemy z soba, jednak z drugiej strony prawie zawsze nie ma nikogo bez winy. Byc moze te dzieciaki naprawde przekraczaly normalne granice w dokuczaniu Karolinie i nie byly to juz zwykle dzieciece sprzeczki, a matka Karolinki jest typem nadpobudliwego choleryka i postanowila wziac sprawe w swoje rece? Moze telewizja zataila kilka faktow? Moze na poczatku matka chciala lagodnie rozwiazac te konflikty ale to nic nie dalo wiec sie wkurzyla, trzeba przyznac ze przesadzila bo samosadow zreszta wymierzac nie wolno, ale naprawde miala powod do takiego rozzloszczenia? Bo fakt ze nie postapila ona dobrze ale jednak z drugiej strony troche mnie przeraza to ze wszyscy tak raptem sie na kobiecie uwzieli, byc moze naprawde cos bylo nie w porzadku a ona teraz przez ten reportaz po prostu bedzie miala przechlapane? Na tym forum ktorego strone wpisaliscie bylo kilka postow o zatajonych przez TVN sprawach. Wiecie dzieci niby dzieci ale one potrafia byc naprawde okrutne i dac porzadnie w kosc. Czasem sama jak slysze przypadki znecania sie nad innymi dziecmi to mam ochote malego bydlaka chwycic za wlosy wytarmosic wlac w dupsko obedrzec ze skory i wydlubac oczy bekartowi. Tylko nawet gdybym miala ku temu okazje pewno powstrzymal by mnie rozsadek i mysl ze samosadow sie nie wymierza. AI byc moze ta kobierta wlasnie tak sie rozwscieczyla i postanowila wziac sprawy w swoje rece, bo np. nikt nie chcial zareagowac i rodziny dzieci udawaly ze nie wiedza o tym, co ich pociechy wyprawiaja? No nie wiem, nie znam tej kobiety ale nie badzmy tacy jednostronni w ocenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. ja jestem innego zdania. Ta kobieta przez 3/4 programu opowiadała czego ona nie ma, jak to wszyscy Jej i córeczce zazdroszczą, ile to ona ma pieniedzy, pokazywała suknie ślubną swojej córki w ktorej to Ona poszła do komunnii. Po mojemu tani lams. Kobieta prostsza od konstrukcji cepa. Wiadomo, że dzieci w tym wieku czesto się kłócą i jedyną rozsądną ingerencją w ich kłótnie wydaje mi sie byc ROZMOWA z dziećmi i ich rodzicami a nie bicie cudzych dzieci, wyzwanie ich rodzicow ( z wyśmiewaniem kalekiej matki innego dziecka to uważam za zachowanie skandaliczne - nie wiadamo czy owa pani za kilka lat nie zachoruje i rowieniez bedzie kaleka, czego oczywiście Jej nie życze ale .... Jej córka widząć jaki stosunek ma Jej matka do osób chorych, kalekich byc może tak samo będzie traktowała ludzi kalekich). Poza tym ta pani straszy sąsiadów z osiedla cyganami, twierdzi że ubije jak to powiedziala :\" pierdolo**** skurw**** synalka\" Kogoś tam a ten oto synalek to roczne dziecko. To nie jest normalne i w normalnym kraju Pani Beata zostałaby zamknięta w Psychiatryku ale u Nas zapewne zamkną Ją dopiero wtedy gdy zrobi Komuś krzywdę... przykre lecz prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam o tyle problem ze nie moge obejrzec tego filmu bo mi nie dziala sterownik glosu. Fakt to brzmi bardzo dziwnie to co tu piszecie, nawet skandalicznie, babka sie rozpedzila i tylko sobie i innym biedy napytala ale mysle ze taka duza, wielka agresja nie jest bezpodstawna. Na pewno cos o czym nie wiemy mialo miejsce. I mimo tego nadal bede jednak trochwe trzymac jej strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kobieta nie jest zdrowa
psychicznie,po pierwsze wyolbrzymia sprawę, dzieci się kłócą i to normalne. Poza tym chwali się sukienką na komunię, którą sama zaprojektowała na wzór slukni ślubnej, no i te kryształki. Nic do niej nie dociera. Dlaczego jak była za granicą, to wszytsko było ok? Poza tym nie powinna tak wyzywać kobiety na wózku inwalidzkim, bo to nie przystoi. Taka w niej złość i nienawiść, że wyglada na to, że ta sprawa będzie miała jeszcze c.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program ogladalam......matka dziewczynki, ktora targala za wlosy kolezanke corki w klasie, byla wojowniczo nastawiona twierdzac, ze wszyscy jej zazdroszcza.Mowila o dobrach materialnych, bo rozumu to raczej nie miala za wiele 😠 Dziewczynki poklocily sie a ona od razu wymierzyla sprawiedliwosc, wpadajac do klasy i szarpiac obce dziecko za wlosy, jak juz poczula sie bezsilna, bo nauczycielka ruszyla z pomoca zaczela pluć...ta sama dziewczynke uratowal kiedys sasiad, ktory widzac jak dusi to dziecko na klatce schodowej pomogl jej sie wydostac z rak tej wariatki. Pani nowobogackiej odbilo totalnie, rzucala epitetami w kierunku kobiety na wozki, wyzywajac ja od pier ***** kalek, zastraszala ich, ublizala, cale osiedle ma jej dosyc a jej sie nadal wydaje, ze to tylko z zawisci, bo ona ma troche wiecej niz inni 😠 Corka jej, wystapila w progr.DUZE DZIECI i to jej dalo prawo myslec, ze to jest powod do wywyzszania sie, opluwania innych i ublizania kazdemu a tak naprawde wyszla na idiotke, kretynke, zeby na niej kiedys mieszkancy osiedla nie dokonali linczu, oj bylaby biedna ta zmija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta sa 2, a w zasadzie 3 rzeczy ktorych najbardziej w swiecie nie nawidze i nie moge przelknac: 1 hipokryzja 2 dzieciaczki ktore dokuczaja kolegom a uchodzi im to bezkarnie bo to przeciez tylko dzieci i sie wyglupiaja, jeszcze gorsza jesli takie pochodza np. z tzw \"dobrych\" domow, religijnych i dobrze sie ucza np. 3 slepi rodzice ktorzy mysla ze dzieci sa slodkie, male, kochane, grzeczne, niewinne, bezbronne, chca sie tylko bawic i przeciez one nie moglyby nikomu krzywdy wyrzadzic. Po prostu jak widze takie rzeczy to odzywa sie moja gorsza, pierwotna natura i mam ochoty tych wszytskich slepych ludzi wytarmosic za kudly irazem z ich dzieciaczkami i zrobic DOKLADNIE to samo co ta babka. Roznica miedzy nami njest tylko taka ze u mnie to sie konczy na mysleniu bo mam zasady ktorych przestrzegam i wiem ze gdybym ulegla pokusie to tylko bi mi to na zle wyszlo... A o tym jakie dzieci moga byc okrutne wiem z wlasnego doswiadczenia. Byc moze dlatego teraz tak mnie to razi i czuje przewrazliwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nafazowana - niejedna matka widzac, jak inne dzieci krzywdza jej dziecko mialaby ochote nogi z tylka powyrywac takiemu dzieciakowi, jednak w wiekszosci rodzice powstrzymuja sie, bo w koncu rozsadek zwycieza, to sa tylko dzieci i jej tez nikt nie dal prawa, zeby tlukla nie swoje dziecko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawia jeszcze jedno: dlaczego wszystkie dzieci i wszyscy rodzice dokuczaja okurat jednej dziewczynce , ktora moim zdaniem juz w tej chwili nasladuje swoja matkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: matka tej dziewczynki otwarcie i bezskrepowania mówi o nienawiści a to już (przynajmniej dla mnie) jednoznaczny powód by zajął się nią specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko widząc ziejącą nienawiścią matkę, naśmiewającą się z kalekich , biedniejszych ludzi wyrośnie na potwora. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że krzywdzi własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×