Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wow Wow Wow

Kukulska w tańcu z gwiazdami

Polecane posty

Gość Wow Wow Wow

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperanaa
Niezła była!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu
postrach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądało fajowo - swoetnie ubrana, ładnie taczyła - ale.....................śpiewała do bani nie wiem kto ją lansuje?///???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest chuda jak patyk
aż się zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pusz upek
jej maż gra na perkusji u adama sztaby - wiec pewnie jest protegowana nie podoba mi sie z twarzy - koński łeb figura ok ładnie wygladała ale ze śpiewem troche gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
jak zwykle krytyka ale przecież nie wszystkim musi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekszmakiem
i dlatego to jest forum a forum sluzy do dyskusji i wyrazania poglądów nie wiem po co tu weszlas?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
bo miałam na to ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekszmakiem
widze chyba sie nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
niestety nie mam czasu na nudę przy trójce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekszmakiem
wlasnie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Kukulska jest wręcz łudząco podobna do swojej mamy- Anny Jantar. Na forum wielokrotnie pojawiło się stwierdzenie, że ma koński łeb i bardziej przypomina ojca, aniżeli matkę, a ja się z tym nie zgadzam. Jest bardzo podobna do Anny Jantar- włosy, te same rysy twarzy, oczy itp. Gdyby przytyła, to podobieństwo byłoby jeszcze większe. Kukulska jest bardzo chuda, ale potrafi tę szczupłość jakoś zakryć i wyeksponować, to co ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem
Sa ludzie szczupli z natury, ktorzy po ciazy w dodatku jeszcze chudna zamiast przytyc, wiec nic nie musza robic, zeby te figure "uytrzymywac". Nie wiem jak to jest w przypadku tych wymienionych pan, ale mam znajome, ktore po trojce dzieci maja figurki jak modelki i to bez zadnego fitness ani diet. Wystarczy dobra przemiana materii, karmienie piersia, ogolnie aktywny tryb zycia (a przy paru dzieciach o to nietrudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nia ma RYSÓW twarzy
Anny Jantar! owszem jest do niej podobna, bo w końcu jest jej córką, ale rysy ma całkowicie po OJCU Jarosławie Kukulskim - pociągła, końska twarz, długa broda, nos... cały Kukulski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinamalina
natalia miała wczoraj kolczyki, które kilka godzin wcześniej widziałam u moniki brodki w "maglu towarzyskim". chyba to jakiś nowy trend, ale mi się za bardzo nie podobają, wyglądają jak wycięte z blachy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem
alez ja tez znam dziewczyny majace dzieci, ktore po ciazy sa chudsze niz przed (nie byly "suche" a teraz sa choc ladnie "suche"), bo malo snu, duzo mleka produkuja i tluszczyk im spadl z pupci ze nosza np. rozmiar 34 spodni zamiast 36/38. I nie mowie tu o anorektyczkach, bo jesc to one lubia tylko czesto robia to w biegu, a stres u niektorych wlasnie sprzyja chudnieciu. Nie mowiac o tym, ze niejedna po porodzie ma tez nadczynnosc tarczycy (podobno u 10% wystepuje jako skutek przemian w organizmie) i wtedy chudnie sie bez wzgledu na to ile sie czlowiek obzera (tak miala moja siostra-- kiedys wazyla o 5 kg wiecej niz teraz po dziecku, ma niedowage i wyglada jak Kukulska z figury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kukulska odchudzała się
i to pod okiem lekarza by nie wyrządzić krzywdy swojemu organizmowi - sama mówiła o tym w którymś z wywiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem
Pewnie taka gwiazda to "musi" sie odchudzic juz w miesiac po porodzie, zeby na scenie obcisle stroje moc nosic :) Normalne matki chudna naturalnie w ciagu pol roku od porodu i zadnego lekarza do tego nie potrzeba, chyba ze ktos naprawde sobie kilogramow w ciazy nabil i nie wie jak to zrzucic ;) A, podobno Kasia Stankiewicz na cos chorowala/choruje i dlatego tak schudla. Ale nie wiem, moze to tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież kukulska
to schudła juz tak jeszcze przedzajsciem w ciążę z drugim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulanna
kukulska brzydka?zazdrosne babole to pisza,owszem jest za chuda,spiewa srednio ale urody jej nie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×