Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzymamn kciuki

lowca krokodyli nie zyje Stiv Arwin

Polecane posty

Gość trzymamn kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NJK
szkoda super gosc byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pnk
Hejka. Mam na imie Angelika i bardzo kocham zwierzęta. Razem z moją familią uwielbialiśmy Stiva. Super byl z niego gość i bardzo przeżylam jego śmierć. On był moim idolem. Dzieki niemu pokochalam zwierzęta. On byl dla mnie inspiracją. Nie moge sie pogodzić z faktem, że jego już nie ma. Zycie jest zbyt krótkie i niezbadne są wyroki boski. Świat jest teatrem, a aktorami są ludzie... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka zwierzomanka
popierwsze Stiv Irwin. Stiv Irwin byl, co ja pisze jestl i bedzie najwiekszym lowca krokodyli ale nie tylko. byl to czlowiek odpowiedzialny i kochajacy zwierzeta. ten czlowiewk poswiecal sie w slusznej sprawie ktorej niewiele osob poswieca jaka kolwiek wage. naprawde ubolewam nad strata takiego czlowieka. Stiv Irwin zostanie na zawsze w naszej pamieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroko26
Ten facet był (i jest) niesamowity był po prostu nie zniszczalny. Gdy usłyszałem w telewizji że zmarł poryczałem się przed rodzicami.Zrobił tyle dobrego dla zwierząt i przyrody jak nikt inny,sam mam legwana, modliszke,psa,kota....Steav jeśli mnie gdzieś tam słyszysz to nie dłudo będziemy sobie gawędzić jak łapałeś krokodyle.Oglądałem każdy jego program znam prawie wszystkie nazwy krokodyli w jego parku zoologicznym .np.Bindi,Agro...Dalej płacze tylko jak słysze jego imię...Steav zostaniesz w moim (sercu) na zawsze..FOREWER..Max z Gorzowa..kocham cię Steav......nadal oglądam jego programy..love......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
tak go kochasz, a nawet nie wiesz jak poprawnie napisac jego imie!!!! STEVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×