Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idiotyzzzzmy

mankamenty w urodzie gwiazd

Polecane posty

Gość idiotyzzzzmy

no wlasnie jakie sa?Nie mam zadnych zdjec zeby wkleic ale pierwsze co to mam przed oczami NOS Steczkowskiej-ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos Paris Hilton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy
Jabłczyńskiej - po bokach głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZeroki tyłek Jennifer Lopez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zez rozbieżny Oli Kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust
pani popek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust
2 nalesniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca dziury w całym
- Płaski tyłek Koroniewskiej, ZBYT płaski - Nieładny usmiech Kożuchowskiej - Tragiczna figura Pauliny Holtz (+fryzury :P ) - Brzydka twarz Kukulskiej - Straszliwe zmarszczczki beaty Ścibakówny (które miała już w wieku 20-paru lat) + monstrualny, leżący na brzuchu biust - Brzydko starzejąca się twarz Ewy Gawryluk - jakaś wychudzona - niezgrabne nogi Dancewicz - CAŁA koszmarna Paschalska - ohydna Karolina Borkowska z debilnym wyrazem twarzy - zbyt męska Ewa Drzyzga - zero kobiecości CIĄG DALSZY NASTĄPI ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam wywiad z
Dereszowska. Faktycznie ta dolna warga - jak by ja osa uzadlila. Ale nejman tez ma taka warge. I naprawde nie moge parzec na usta Angeliny Jolie - wyglada, jaky musiala je trzymaac 'w dziubek' bo inaczej jej sie do uszu porozlaza....I cala trojka ma te wargi takie pozsychane. U kobiet to nawet widac mimo szminki, czy blyszczyka, fuuuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah wcale nie jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała plastikowa
magda mołek. cała radosna agata młynarska - porażka.nawet jak jest smutna, to widze ja radosna. lata radosci w tv2 zrobiły swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca xyz
Nina Terentiew = wyglada jak malpa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniakaaa
jabłczyńska to amfibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mój ranking **
skrzynecka - plamiasta cera olejnik - nieudany lifting, brzydkie uzębienie, sklejone włosy shymalla - straszna nadwaga dancewicz- wybitnie niezgrabna, obwisła ogólnie jabłczyńska - brzydkie oczy, jednym patrzy na wschód drugim na zachód + infantylny głos holtz - za duzy tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cielecka Magdalena
przyprawia mnie o mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cielecka Magdalena
Ma taką jakąś rozlazłą, cielakowatą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra Uwaga
LUDZIE ! ! ! SAMI NA SIEBIE SPÓJRZCIE W LUSTRO! ! ! Zresztą - szkoda słów na takie komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to proszę.
Skrzynecka - obrzydliwe, stare wiszące piersi ,które na siłe wiecznie wystawia na widok publiczny poprzez ogromne dekolty. Brodka - nie wiem czy to krzywe usta czy nos, sprawia wrażenie jakby cała była krzywa. Bujakiewicz - chłopska, nalana, wiejska twarz ( taka zdrowa dziewucha ze wsi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuurczeee
a ja to wogole zauwazylam ze w polsce nie ma zadneju fajnej gwiazdy same sztuczne masakra nie to co hollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetka
cielecka jest jakas taka... oblesna, nie znajduje innego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujakiewicz wygląda
jak dzidzia-piernik, a latka leca. Poza tym jest niska i ma strasznie wielką dupę, przez co jest kompletnie nieproporcjonalna Skrzynecka-solarka+wielkie dekolty=DNO, spodziewałabym sie po niej więcej smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyście chyba na głowę upadły
Kasia Bujakiewicz jest super babką,ale najlepiej krytykować.Jakby była szczuplejsza,to byście pisały,że ma anoreksje :/ Jest śliczna,prawdziwa a nie kolejna wypacykowana,sztuczna lala. Wybaczcie trochę się uniosłam,ale musiałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustereczko Powie
A same popatrzcie w lustro wy "piekne" i bez wad. Popatrzcie na siebie. Nie wierze, ze jestescie takie idealne, doskonale i w o gole naj :-O Wiec po co krytykujecie? Kto dal wam takie prawo? Zazdrosciecie i tyle..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustereczko Powie
A i jeszcze jedno: Czy ktoras z tych osob, ktore tak zaciecie krytykujecie brala udzial w konkursie pieknosci? Nie slyszalam. Wiec kazda z nich, kazda kobieta ma prawo czuc sie piekna taka jaka jest. Gwiazdy ciesza sie z tego jakie sa, bo chca, bo musza, a moze bo tak czuja? Nie uzurpuja sobie jednak prawa bycia miss.................... Popatrzcie w lutro, tylko sie nie przestraszcie:P............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullkaa
zalosne jest to co wypisujecie.. "podlosc ludzka nie ma granic" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×