Odpowiedz na ten temat

Maxineczka (aka Ramona) II

• gość 2017.12.27 [20:10]
    Kontynuacja poprzedniego tematu.
  • gość 2017.12.27 [20:30]
    no w końcu quality nazwa wątku oczko.gif
  • gość 2017.12.28 [12:39]
    Hurtowo usunęli tematy.
  • gość 2017.12.28 [12:42]
    Makijaz sylwestrowy tez musiala sprzedac noc ciekawego nie dajac od siebie...
  • gość 2017.12.28 [12:47]
    Lobuzy i andziaks w ten sam wieczór usunęli wątki na kafe. Wczoraj rano jeszcze wszystko bylo.
    Makijaż sylwestrowy porażka, mogła dać czadu,zaszaleć, zabawić się makijażem a ona pokazała jakiś zwykły makijaż który jazda Kaśka może wykonać nie znając się na makijażu (np ja)
    Ona się pogrąża z każdym filmem i na zakończenie roku przybilajak ślą mnie gwoździ do swej jutubowej kariery..
  • gość 2017.12.28 [13:17]
    No to chyba dobrze, że wykonała makijaż, który może zrobić każda dziewczyna? Sorry, ale na jej kanale trudniejszych makijaży jest wiele, fajnie właśnie, że pokazała coś łatwego i szybkiego.
  • gość 2017.12.28 [21:17]
    "Ona się pogrąża z każdym filmem i na zakończenie roku przybilajak ślą mnie gwoździ do swej jutubowej kariery.. "
    A tak po naszemu, to o co chodzi?
  • gość 2017.12.29 [14:05]
    o red lipstick monster też, a takie piękne kwiatki tam były
  • gość 2017.12.29 [14:37]
    Pewnie dlatego Maxi byla taka 'swiergolaca' w ostatnim filmiku bo zobaczyla ze udalo sie jej usunac topik. No jak widac jej radosc dlugo nie trwala.
  • gość 2017.12.29 [18:13]
    No właśnie, nowe tematy o Maxi rozmnożyly się. Usunięto jeden a już jest kilka nowych. I co z tego że się sprzedała? Niech zarabia i dobrze, że informuje widzów o współpracy. Ja wiem, że to reklama, w której ulokowane produkty GR i nie czuje się oszukana, bo mam świadomość że to reklama. Proste.
    Przeczytajcie opis, skoro to współpraca, więc nie ma się co gorączkowac. Plus dla Maxi, że nie robi z widzów idiotow i informuje o współpracy. A nie jak inne blogerki/ytberki/vlogerki nawet nie napiszą słowa o współpracy i w efekcie jest zgrzyt w odbiorze, komentarzach. Patrzcie jak cześć ytberek chwalilo kosmetyki AA( wings coś tam), widzowie wyczuli ścieme. Np Aga Dressed in Mint lub Katosu- jak ulubieńcy to tylko wysokopolkowe produkty, a zaraz potem AA jest cudne. Dlatego niech wreszcie twórcy internetowi nauczą się, że TRZEBA informować widzów o lokowanych produktach. W TV widzicie info - audycja zawiera lokowanie produktu - i wiecie czego się spodziewać.
  • gość 2017.12.29 [19:16]
    Zmalowana zrobiła bez ściemy kosmetykami AA i co...i okazało się, że nie są takie super jak zachwalało wiele innych, sprzedajnych youtuberek. A co do maxi- dobrze, że powstał drugi wątek. Ramonko, nie zamkniesz nam uat. jezyk.gif
    Paznokcie zrobiła okropne... tandetne jak cholera...a makijaż na sylwestra- porażka.
  • gość 2017.12.29 [19:24]
    a makijaż na sylwestra- porażka.
    X
    Dlaczego porażka? Nie rozumiem zupełnie. Ja np. wybieram się na zwykłą domówkę i myślę właśnie o czymś w tym stylu. Fajny, szybki makijaż na niezobowiązującą imprezę. Nie wiem, co w nim jest takiego, co można by nazwać porażką.
  • gość 2017.12.29 [22:11]
    Do gość 19:24
    Od kogoś kto zwie się samozwańczym bjutiguru wymaga się więcej. Im dalej zajdziesz, tym poziom i oczekiwania są większe. Maxi taka zapracowana, że nie mogła zrobić dwóch makijażu, jeden taki bardziej szałowy i wymagający. Nie każdego zadowala byle co.
    A pod jej filmikiem z paznokciami to taka wazelina, że aż żal tych co to pisały....
  • gosc45ghj67 2017.12.29 [22:27]
    A dlaczego nazywacie ją Ramona?
  • gość 2017.12.29 [22:28]
    Bo Ramona robi juz na dzien dzisiejszy filmiki na sile - ciagle musi gonic za Katosu, nie moze pozwolic, zeby tamta dodala choc jeden fil wiecej. Zwroccie uwage, ze ich filmy zawsze pojawiaja sie tego samego dnia...Wiec Ramona, nawet jak nie ma pomyslu na film czy makujaz, na szybko musi cos wyprodukowac zeby nie zostac z tylu za Katosu. Ona sie nigdy nie pozbyla tej zawisci w stosunku do Kaski.
  • gość 2017.12.29 [22:44]
    gość dziś [22:28]
    Ale odleciałaś. Akurat Maxi wrzuca filmiki zawsze w te same dni, za to Katosu raczej nieregularnie, więc jeśli już to Kasi "wbija" się w dni Maxi. Tylko że trzeba mieć jakąś paranoję, żeby wymyślać tego typu spiskowe teorie.
  • gość 2017.12.29 [22:54]
    A ty powyzej to z fanklubu Ramony czy moze sama Ramona?
  • gość 2017.12.31 [01:24]
    Ale tak na prawdę jest wiec musze cie zasmucic. Maxi wrzuca filmiki w srody i w weekendy odkad pamietam a katosu jak jej sie podoba.
  • gość 2017.12.31 [01:57]
    22:27
    Swego czasu, Maxi miała dwa konta na Wizażu - jedno jako ona sama, a drugie jako Ramona. Z pierwszego pisała jak to Maxineczka, ale w tym samym czasie, jako Ramona, obrabiała inne You Tuberki, w tym Katosu. Jechała po nich bez litości. Według Ramony, jedyną godną uwagi i utalentowaną bjuti vlogerką była Maxineczka. Reszta to beztaleńcia, paskudne itd. O Katosu na przykład mówiła że wygląda jak karzeł, ma koński zgryz i tym podobne. Warto zaznaczyć, że w tamtym czasie, Maxi juz się z Katosu kumplowały i nagrywały raze filmy.
  • gość 2017.12.31 [02:00]
    Ale sprawa się wydała, kiedy jedna z użytkowniczek poskładała pewne wypowiedzi Ramony.
  • gość 2017.12.31 [02:03]
    Maxi się na początku wszystkiego wyparła, ale kiedy moderatorki potwierdziły, że Maxi i Ramona piszą z tego samego komputera, Maxi zmieniła wersje - przyznała, że zna osobę o imieniu Ramona, i że wiele lat temu, miały wspólnych znajomych, u których Maxi, na imprezach korzystała z ich komputera.
  • gość 2017.12.31 [02:04]
    Najwidoczniej, Ramona też korzystała z ich kompa, i stąd zbieżność. Ale modki udowodniły jej, że ostatni raz obie pisały z tego samego kompa zaledwie tydzień wcześniej. Wtedy Maxi się nagle przypomniało, że faktycznie, zapomniała na śmierć że była u tych znajomych nie dwa lata temu ale w poprzednim tygodniu...W tym samym czasie, Maxi zaczęła w popłochu usuwać wszystkie wypowiedzi które jako Ramona pisała na Wizażu. Widać to dziś na tym wątku - posty znikały w tempie po 3, 4 na minutę. Swoje usunęła, ale te jej wypowiedzi, które inne dziewczyny cytowały dalej są do przeczytania.
  • gość 2017.12.31 [02:05]
    Jednocześnie, Maxi założyła Ramonie profil na FB i z tego profilu, jako Ramona, napisała do samej siebie na FB publiczną wiadomość 'Chyba narozrabiałam, chciałam dobrze'. Maxi już w tym czasie zaczęła twierdzić, że Ramona to jej psychofanka...Ale, szybko się okazało, że profil Ramony Tomczyk był fejkowy...Od tamtego czasu, Maxi kilka razy zmieniała wersje wydarzeń. Ostatnią podała w ubiegłym roku na swoim FB - wszystkiego co mówiła wcześniej się wyparła i stwierdziła, że widocznie padła ofiarą hakerów...Dla zainteresowanych, sytuacja rozegrała sie na Wizażowym wątku 'Kanały urodowe na na You Tube VII'. Na stronie 24 sprawa się wydała.
  • gość 2017.12.31 [09:40]
    Co za ściemniara dwulicowa, brak słów... nie znałam wcześniej tej historii ze szczegółami.
  • gość 2017.12.31 [12:33]
    Co do afery z Ramona, to Maxi lepiej by na tym wyszla, gdyby sie wogole nie odzywala, albo napisala jeden post zeby zaprzeczyc. Ale ona wpadla w taki poploch, ze stracila kontrole nad swoja wlasna wersja, i z kazda kolejna proba tlumaczenia coraz bardziej sie pograzala. Sprawa troche przyschla, ale niedawno, pod jednym z jej filmow na YT jedna dziewczyna jej przypomniala o Ramonie, i Maxi znowu wdala sie w dyskusje. I znow sie wysypala, bo w jednej odpowiedzi napisala, ze nie zyczy tej osobie (komentujacej), zeby ktos tak jak jej wlamala sie jej na konto. Tylko ktore konto miala na mysli? Przeciez Ramona nie podszywala sie pod Maxi i nie pisala z jej konta tylko ze 'swojego'. To po pierwsze. Ale przede wszystkim, nigdy nie bylo mowy o wlamaniu - Maxi od poczatku twierdzila, ze Ramona to realna osoba, ktora po prostu wypisywala te rzeczy (ze swojego wlasnego konta) smiech.gif
  • gość 2017.12.31 [12:40]
    Na Wizazu, Maxi broniac sie powtarzala w kazdym poscie jedno pytanie - po co niby mialaby to robic. I w koncu sie doczekala odpowiedzi. Dziewczyna jej napisala, ze dlatego, ze jest chorobliwie zazdrosna o talent Katosu. I wtedy Maxi wreszcie zamilkla...Taka to jest wlasnie nasza kochana i do rany przyloz 'Asia'.
  • gość 2017.12.31 [12:40]
    Dokładnie, pamiętam na wizażu jak pisała, że jej "koleżanka" ze studiów z jednego mieszkania/pokoju była tą Ramoną i dlatego po sprawdzeniu IP był ten sam numer hahahaha Jeszcze ją nazywała psychofanką, że miała obsesję na jej punkcie, a tu proszę, nagle włamanie hahahahaha
  • gość 2017.12.31 [12:46]
    Nie do konca - Maxi nie twierdzila, ze mieszkala z Ramona. Najpierw mowila, ze maja wspolnych znajomych u ktorych obie korzystaja z komputera. Pozniej sie jej zapomnialo i zaczela mowic, ze Ramona mieszka z tymi ludzmi a ona ich odwiedza i tam czasem pisze na Wizazu (wtedy kiedy czeka na kolezanki az sie 'wyszykuja' smiech.gif ). Tylko, ze znowu sie pogubila, bo jednoczesnie twierdzila, ze juz tak dawno nie pisala na Wizazu, ze miala trudnosci z przypomnieniem sobie hasla. No, okazalo sie ze pisala zaledwie tydzien wczesniej. Klamczuch jakich malo.
  • gość 2017.12.31 [12:52]
    Gdyby wtedy choc troche pomyslala (co wiem, nie jest jest najmocniejsza strona), to mogla isc w zaparte i mowic, ze nic o sprawie nie wie, a IP moze byc wspolne dla polowy miasta. Ludzie by pewnie predzej uwierzyli, bo wiele myslalo, ze faktycznie chodzilo o IP, i wtedy faktycznie to, ze maja takie samo to nie bylby zaden dowod. Niektorym nie chcialo sie wglebiac w sprawe na tyle, zeby wiedziec, ze nie chodzilo tylko o IP, i przyjeliby Maxi tlumaczenie. Ale ci co znaja sprawe lepiej, wiedza ze chodzilo o zbieznosc parametrow ktorych po prostu nie dalo sie podwazyc, a nie wylacznie o IP.
  • gość 2017.12.31 [13:46]
    Polecam poczytac komentarze pod filmikiem: 'Maxineczka Joanna Ferdynus Goluszko: Mamy to w Lodzkiem'. Tam sa bardzo trafne komentarze, jeden o Ramonie a drugi o pedzlach ktore Maxi nazywa 'swoimi'. W samo sedno. Brawo dziewczyny.
  • gość 2017.12.31 [13:51]
    Tam jest tez komentarz niejakiej Dominiki ktora broni Ramony. Ten komentarz jest napisany dokladnie stylem w jaki Maxi zwykla na wizazu i fb odpowiadac na zarzuty o Ramone. Nic dziwnego, ze autorka oryginalnego posta zwrocila na to uwage i zasugerowala to w swoim komentarzu. Ech Maxi, Maxi...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...