Odpowiedz na ten temat

Maxineczka (aka Ramona) II

• gość 2018.01.13 [12:02]
    "stękać do kota", uwielbiam <3 smiech.gif
    Swoją drogą jej wpadki polegają w większości na takim właśnie stękaniu i wolaniu "Maksiu!" No żesz kuźwa, skoro jej te koty tak przeszkadzają nagrywać to po kiego ch*ja je trzyma w pokoju kiedy nagrywa? Czy ktoś to może wyjaśnić?
    x
    Zakała, ty jeszcze nie zauważyłaś, że jesteś taka głupia, że nikt niczego ci nie wyjaśni? Żeby coś zrozumieć, to trzeba mózgu używać, a to czynność zupełnie ci nieznana.
    gość dziś [11:56]
    Ty weź sobie może wyjmij kija z zada i zapoznaj się z takim słowem jakim jest "sarkazm"? Fanki Ramony, powinniście przechodzić badania psychiatryczne przed wejściem na kafe.
    Dorośnijcie w końcu.
  • gość 2018.01.13 [12:03]
    zamknij morde z tą zakałą schizofreniczko, gdzie jakiego wątku nie czytam to wszędzie sie z tym wpieprzasz upośledzony wykolejeńcu
  • gość 2018.01.13 [14:00]
    Jestem zakałą? Ok, może i dla Ciebie jestem. Mózgu natomiast powinna użyć sama Maxi skoro nagrywa filmy na yt w obecności kotów A potem jęczy że jej przeszkadzają. Ale co ja tam wiem jezyk.gif
  • gość 2018.01.13 [14:11]
    Ty weź sobie może wyjmij kija z zada i zapoznaj się z takim słowem jakim jest "sarkazm"? Fanki Ramony, powinniście przechodzić badania psychiatryczne przed wejściem na kafe.
    x
    Tak, też ci polecam zapoznanie się ze znaczeniem słowa "sarkazm". Wiesz, sarkazm wymaga jednak inteligencji i polotu, a nie tylko prostactwa i głupoty.
  • gość 2018.01.14 [02:26]
    Najnowszy filmik.. Ona jest coraz grubsza.. juz druga broda sie robi..
  • gość 2018.01.14 [02:49]
    02:26
    Jak to druga?Znowu? Przeciez juz wczesniej miala dwie.
  • gość 2018.01.14 [06:35]
    Pierwszy raz tu piszę, więc proszę o delikatne plucie jadem oczko.gif
    Nawet jeśli Maxineczka kiedyś była tępą dzidą i kłamała w necie to przeszłość nie powinna (chyba) rzutować na to co robi dzisiaj?
    Napisałam chyba w () bo nie wiem jakie macie zdanie nt. potykania się, błędów w młodości etc...
    Dzisiaj dowiedziałam się o co chodzi z Ramona i mimo niesmaku, to nie ujmuję Maxineczce talentu i chciałabym umieć chociaż trochę tego co ona
    Wiem, trzeba w ogóle się malować, aby nauczyć się malować oczko.gif
    Niestety przez całe szkolne życie siedziałam w książkach, a nie w kosmetykach i za chiny nie umiem używać tych wszystkich rzeczy do mskeup'u, można się tej sztuki nauczyć w wieku dorosłym? (31 lat to starość smutas.gif jak na wiek inicjacji makijażowej, a tu średnia wieku to około 19 lat i wszystkie obeznane z malowaniem oczko.gif )
    Pięknej niedzieli Wam życzę usmiech.gif
  • gość 2018.01.14 [14:24]
    Tyle, że to niezupełnie były 'błędy młodości' bo po pierwsze to było zaledwie 4 lata temu, a po drugie, Maxineczka w dalszym ciągu przejawia dokładne te same cechy, które wtedy ujawniły sie przez pisanie jako Ramona. I oczywiście, jej umiętności w dziedzinie makijażu można oceniać zupełnie osobno, i nikt przecież nie twierdzi że Maxi nie potrafi malować bo pisała jako Ramona. Ale mimo wszystko, to co robiła świadczy o cechach jej charakteru, który raczej się nie zmienia, a przynajmniej u Maxineczki, z tego co widać się nie zmienił. Krótko mówiąc, dała się poznać jako osoba chorobliwie zazdrosna i fałszywa, a takich mało kto lubi. Ktoś może powiedzieć, że Maxi pokazuje makijaże, a nie prowadzi kanału pt 'zostańmy przyjaciółmi', ale z drugiej, cięzko się ogląda kogoś, o kim wiadomo, że potrafi być aż tak jędzowaty. I nie ma co się dziwić ludziom, których razi ten kontrast pomiędzy super milutka Maxi na wizji, a tym co kryje się za tą fasadą. Jej kanał dotyczy i zawsze dotyczył tematyki makijażowej, i niewielu krytykowało jej umiejętności w tej dziedzinie. I trzeba było na tym poprzestać. Jednak skoro zdecydowała się robić jakieś chore, niepotrzebne jazdy poza kulisami, to teraz i one stały się częścia jej wizerunku, i nie ma się co dziwić, że ludzie wracają do tego i komentują. Jej nieszczęscie polega na tym, że pewnie ani przez moment nie pzyszło jej wtedy do głowy, że ktoś mógłby ją zdemaskować. Ale stało się i teraz trzeba zbierać żniwo.
  • gość 2018.01.14 [14:25]
    No pewnie ze mozesz sie nauczyc! Na to nigdy nie jest za pozno usmiech.gif ogladaj uwaznie tutoriale izacznij cos dzialac na swojej twarzy. Osobiscie uwazam ze kazda kobieta powinna skupic sie na wlasnej twarzy, poznac jej plusy i minusy i wtedy dostosowac makijaż. I cwiczyc cwiczyc cwiczyc usmiech.gif na pewno nie od razu ale z czasem przyjdzie to samo usmiech.gif
  • gość 2018.01.14 [14:34]
    06:35 Pierwszy raz tu piszesz? Znaczy pierwszy raz na kafeterii? To naprawdę podziwiam twoje poważne podejście do sprawy - widzę, że zanim napisałaś posta, musiałaś zadać sobie trud sprawdzenia i nauczenia sie jak się tu robi emotikony usmiech.gif ...
  • gość 2018.01.14 [15:40]
    Sie przypierdzielasz
    Srednik i nawias to takie skomplikowane?
    Pfff
  • gość 2018.01.14 [15:59]
    ależ skąd - zupełnie proste usmiech.gif Takie kafeterianki co to niby pierwszy raz tu piszą to my już znamy. A tak swoją drogą, co taka wzmianka o tym, że się pisze po raz pierwszy ma zrobić? Zwiększyć niby wiarygodność komentarza czy jak? Bo jeśli tak, to niestety efekt jest zupełnie odwrotny. To tak, jakby przypadkowa osoba wpadła na obrady które trwają nieprzerwanie od kilku lat i ni stad ni zowad zaczela zabierac glos, uprzedzajac wczesniej ze nie wie o czym wczesniej bylo mowione...
  • gość 2018.01.14 [16:12]
    gość wczoraj [14:11]
    hahahah a gdzie śmieciu masz na to taką definicję? w swoim sztywnym, ograniczonym łbie?
  • gość 2018.01.14 [17:38]
    Chciałam coś napisać, ale widzę że tu samo towarzystwo "ą i ę".
    Nie dla mnie te "wyższe sfery".
    Nie lubię jak mnie nazywają szmatą, czy k**wą ;/
  • gość 2018.01.14 [18:10]
    Zastanawiam się dlaczego ludzie non stop piszą te przesłodzone komentarze pod jej filmikami. Co ma na celu napisanie po raz tysięczny "o boże maxi jesteś taka piękna" etc? Że niby kogoś tak rajcuje jak youtuber serduszko postawi przy komentarzu, czy jak?
  • gość 2018.01.14 [18:22]
    A ja się ogólnie zastanawiam dlaczego ludzie piszą przesłodzone komentarze u jakichkolwiek jutuberów na ig, fb, yt :/ Nie wiem, czy to tylko i wyłącznie jakieś zagubione dzieciaki, czy dorośli ludzie?
  • gość 2018.01.14 [19:27]
    Myślę, że to dlatego, że YT to nie jest kafeteria, i tam WOLNO pisać komentarze pochlebne, a nie tylko hejterskie ;P
  • gość 2018.01.14 [19:34]
    "pochlebne" to nie to samo co wchodzenie w dope : P jezyk.gif
  • gość 2018.01.14 [19:36]
    Raczej nie dlatego, bo na YT nie mozna napisac nic co nie jest slodzeniem. Proste. Komentarze ktore czytamy na YT sa juz w wiekszsci dokladnie przez youtuberki przefiltrowane, i dlatego wydawac sie moze ze tam sie tylko slodzi. Cala reszta jest szybciutko usuwana. W orginale nie zawsze jest tam tak slodko. Co jak co, ale na kafe jednak milych komentarzy nikt nie usuwa, tych niepochlebnych tez nie. No poza tymi wyjatkami kiedy redakcja czasem sie zlituje nad kolejna youtuberka ktora 'hejtem wcale sie nie przejmuje i nigdy nie wchodzi na kafeterie' i na jej prosbne usunie wpis lub caly watek.
  • gość 2018.01.14 [21:37]
    Język kafeterianek :
    "Maxi zrobiła sobie wampirzy lifting pod oczy...jak będzie robić waginoplastyke też się pewnie pochwali."
    "jestem pewna, że wiele osób które z niej teraz śmieszkują to oglądały ją kiedyś normalnie, ale że poprzestawiały jej się klepki we łbie... no cóż, rozłąka z ramoną na zawsze jest niemożliwa"
    "No żesz kuźwa, skoro jej te koty tak przeszkadzają nagrywać to po kiego ch*ja je trzyma w pokoju kiedy nagrywa?"
    "Ty weź sobie może wyjmij kija z zada i zapoznaj się z takim słowem jakim jest "sarkazm"? Fanki Ramony, powinniście przechodzić badania psychiatryczne przed wejściem na kafe."
    "zamknij morde z tą zakałą schizofreniczko, gdzie jakiego wątku nie czytam to wszędzie sie z tym wpieprzasz upośledzony wykolejeńcu"
    "Najnowszy filmik.. Ona jest coraz grubsza.. juz druga broda sie robi.."
    "Jak to druga?Znowu? Przeciez juz wczesniej miala dwie."
    "hahahah a gdzie śmieciu masz na to taką definicję? w swoim sztywnym, ograniczonym łbie?"
    ... i to tylko z tej jednej strony wątku. Jeżeli to są tylko "niepochlebne" komentarze, to ciekawe jak w/g was wygląda zwykły, chamski HEJT?!
  • gość 2018.01.15 [20:51]
    mnie najbardziej drażni to, że po prostu zrobiła się wredna. jej wieczne poprawianie innych co do języka polskiego czy angielskiego. (btw tylko polak polaka poprawi <3)w ogóle mam wrażenie że bije od niej takie ą ę. kiedyś taka nie była, a oglądam ją od początku jej kanału i... niestety coraz rzadziej. chyba palma odbiła. w tych q&a straszne to widać, że próbuje każdemu wcisnąć swoją opinię. trochę dla mnie taka druga olfa która ma tysiąc zasad ale żadnej nie stosuje.
  • gość 2018.01.15 [21:02]
    Zachęcam do zgłaszania szowinistycznego kanału na Youtube:
    https://www.youtube.com/watch?v=sdxTz6wSQQ8
    Tutaj przykładowy filmik tego mizogina.
    Dziwię się, że pomimo tak ogromnej mowy nienawiści w stosunku do kobiet ten kanał nie został jeszcze zdjęty.
    Ostatnio jest akcja na Kafe, aby go zgłaszać.
    Użytkownik dostał już dwa ostrzeżenia, jeszcze jedno i zdejmą kanał. Także do dzieła.
  • gość 2018.01.16 [20:42]
    Gościu zdejmij siebie oki buhahaha
  • gość 2018.01.17 [23:27]
    Nie rozumiem fenomenu tej całej Ramony tzn. Maxi Sraxi...ktoś mi wytłumaczy czemu laski jej tak w doope wchodzą w komentarzach???
  • gość 2018.01.18 [14:53]
    Bo ja uważają za jakieś bóstwo. Niesłusznie zresztą, ulana baba siedzi w pokoju z kotami i produkuje się przed kamerą, robi też sobie makijaż jak 80% kobiet. Noo, jest co wielbić jezyk.gif
  • gość 2018.01.18 [15:06]
    w ostatnim filmie ma tragiczne brwi. a tak niby nad nimi pracuje - cos nie widac smiech.gif
  • gość 2018.01.18 [21:32]
    no wlasnie ja tez zauwazylam te brwi zawsze miala normalne a co teraz ona tam wychodowala? nie pasuja jej w ogole , zmienila sie bardzo pod wzgledem wygladu ale i charakteru stracilam do niej sympatie denerwuje mnie i w nic jej nie wierze
  • gość 2018.01.19 [03:46]
    Matko, spedzanie zycia nad praca nad wlosami nad okiem. Esencja zycia Maxineczki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...