Odpowiedz na ten temat

MiszMaszowa 27 miał być domek jest kawalerka

• gość 2017.12.06 [19:02]
    18:55
    Mołdoch ty głupia palancico.
    Twoja matka to musi wyć z rozpaczy że pojawiłas się na tym padole ziemskim.
  • gość 2017.12.06 [21:19]
    19.02
    Twoja matka jeszcze tone lumpów kupi zanim domyślisz się, że to była wkręta, żeby uspokoic twoje sranki przed pisaniem postow pod twoimi wypocinami
  • gość 2017.12.06 [22:02]
    Piszcie co chcecie ale dzieci ma śliczne. Olivierek do schrupania. Ładny i grzeczny chłopczyk. Tak słodko się uśmiecha. Ma ładne białe ząbki. Marika też ładna dziewczynka. Dzieci czyste i zadbane.
  • gość 2017.12.06 [22:31]
    22:02 dopoki sa male i zapatrzone w rodzicow. zaczna dorastac i porownywac z innymi to skumaja jakich maja zaradnych rodzicow. niestety, przykre, ale prawdziwe
  • gość 2017.12.06 [23:22]
    22.02
    Tak akurat dzieci im sie udaly. Z dwoch minusow wychodzi plus usmiech.gif
  • gość 2017.12.07 [02:23]
    O jakim wy stole mowicie? Jak trzeba jeszcze suszarke rozlozyc i choinke?
  • gość 2017.12.07 [11:31]
    Wieszanie lampek choinkowych na łóżeczku dziecięcym to niebezpieczny pomysł!
  • gość 2017.12.07 [11:40]
    Biedna Łatka, pewnie z Burkiem teraz waruje przy budzie smutas.gif
  • gość 2017.12.07 [11:54]
    No właśnie też pomyślałam o tych lampkach..
    Wyjęcie żarówki moment i dalej wiadomo..
    Mozna kupic na baterie.
  • gość 2017.12.07 [12:16]
    Miszmaszowa to dziwna osoba. Nie popieram jej toku myślenia w wielu kwestiach. Trafiła na dobrego faceta, który jest dobrym ojcem, a to bardzo ważne. Dzieciom brakuje własnego pokoju, ale miłości od matki i ojca z pewnością nie.
    Ja mam super męża, który jest też super tatą.
    Mariusz to widać dobry człowiek.
  • gość 2017.12.07 [12:17]
    Miszmaszowa to dziwna osoba. Nie popieram jej toku myślenia w wielu kwestiach. Trafiła na dobrego faceta, który jest dobrym ojcem, a to bardzo ważne. Dzieciom brakuje własnego pokoju, ale miłości od matki i ojca z pewnością nie.
    Ja mam super męża, który jest też super tatą.
    Mariusz to widać dobry człowiek.
  • gość 2017.12.07 [13:31]
    Uwaga. Tutaj grasuje swiadek jehowy!!! Wszystkie hejterskie komentarze są jej. Manipuluje, żeby was wciągnąć do sekty. Uważajcie na nią! !!!!!
  • gość 2017.12.07 [13:55]
    Miszmaszka popłynęła z tym tłumaczeniem na temat mieszkania. Wydaje mi się, że po prostu miała dość beznadziejnych warunków u matki, marzyła o ładnej łazience i kuchni, i brała co było w granicach swoich możliwości finansowych a że mieszkanie małe to nieważne. I teraz tak. Gdzie tam jest miejsce na stół? Gdzie miejsce do przyjmowania gości? Na rozłożonej wersalce mają usiąść? Gdzie miejsce na biurko dla Mariki? Kompletny nieprzemyślany wynajem. Nie ma tam miejsca na nic. A jeszcze miały być dwa osobne łóżka dla dzieci usmiech.gif
  • gość 2017.12.07 [14:05]
    W sumie to nie ma dużej różnicy w czynszu między 1 a 2 pokojowym mieszkaniem. Często kawalerki są nawet droższe. Może nie mieli innej opcji, może mają długi itp. i nie mogą tak łatwo znalezć mieszkania?
    A może są przyzwyczajeni do życia na kupie w 1 pokoju.
    A gdzie jest ich pies? Został u mamy? Nieodpowiedzialność ze strony Miszmaszowej, nabrać zwierzaków bez przemyślenia a potem pozbyć się.
  • gość 2017.12.07 [14:31]
    Mariusz za Mikołaja smiech.gif
  • gość 2017.12.07 [14:34]
    Mówiła że wzięli do siebie tylko królika. Ot taka to "opiekuńcza" Miszmaszowa. Naściągała świnek, psów i zostawiła na głowie matce.
  • gość 2017.12.07 [14:36]
    Po co on się przebrał za Mikołaja jak przy dzieciach ściągnął przebranie? Bez sensu! Raczej nie o to chodzi w tym wszystkim.
  • gość 2017.12.07 [14:54]
    Uwaga. Tutaj grasuje swiadek jehowy!!! Wszystkie hejterskie komentarze są jej. Manipuluje, żeby was wciągnąć do sekty. Uważajcie na nią! !!!!!
    Nie przejmuj cie się nią to sekta. Robi to specjalnie. Olać, albo zgłosić na policje.
  • gość 2017.12.07 [16:38]
    Miszmaszowa i jej zakupy. W domu 4 osoby, a ona kupuje jednego precla, ktorego sama je i dwa jablka. No w deche!
  • gość 2017.12.07 [22:06]
  • gość 2017.12.07 [23:15]
    Wspolczuje tym dzieciom smutas.gif
    Matka woli wypierdzielac 300 zl miesiecznie na badziewie z pepco i lidla, gdzie spokojnie moglaby to dolozyc do wynajmu i zyc jak ludzie w dwoch pokojach.
    Sorki, ale jakies minimum trzeba im zapewnic.
    Zero prywatnosci i ciasnota.
  • gość 2017.12.08 [06:31]
    W tym mieszkaniu nie ma zaslon, rolet, firan, wszyscy widza jak te dzieci lataja, a ten debil umyslowy wiesza lampki. Kolejna sprawa, po co tym dzieciom tyle plastiku, tyle zabawek i ona non stop kupuje nowe. Ja i moj maz pracujemy i mamy pol domku/blizniaka i stac nas na wiecej niz MM, a nasza corka dostala na Milolajki kolorowanke, ksiazke, sukienke i slodycze.
  • gość 2017.12.08 [07:32]
    6:31 Bo to jest myślenie typu: mam, to wydam. Tych pieniedzy wcześniej nie miala, bo pewie prezenty kupione za ostatnią wypłatę męża, a na you tube trzeba przecież coś pokazać. Co okazja to nakupuje tych gratow, jakby one były priotytetem w ich przypadku. Oni nie sa w takim punkcie życia przypadkowo. Brak własnego mieszkania i tulanie się z jednego miejsca w drugie, to skutek ich marnej polityki zarządzania pieniądzem.
  • gość 2017.12.08 [09:09]
    Dajcie juz spokoj widocznie im odpowiada taki tryb zycia. Wiec wasze rady mm zwyczajnie ma gdzies. To ona nie ma stabilizacji mieszkaniowej nie wy a to na co wydaje kase tez jej sprawa. Widocznie gdyby nie mieli to nie wydawaliby. Tu nie chodzi mi o zasilek,ale przeciez ma tate zagranica, sa tescie wiec kazdy na pewno pomaga a to ,ze nie potrafia dysponowac gotowka to coz poradzic najwyzej beda sie tulac na wynajmach jak cygani.
  • gość 2017.12.08 [09:19]
    to sie nie masz czym chwalic.sukienka na mikołaja?kupic dziecku ciuchy to twój zakichany obowiązek a nie robic z tego prezent.nie poopieram kupowania dziecku miliona pierdół,ale kolorowanka na mikołaja,który jest w raz w roku i na którego tak dzieci czekają?biedne dziecko a ty sknera ostatnia,oby cie to dziecko na starosc kopnęło w skąpe dupsko
  • gość 2017.12.08 [10:31]
    09:19
    Nie musisz wspolczuc mojemu dziecku usmiech.gif ma pracujacych rodzicow, dom, wlasny pokoj, biurko, zawsze miala swoje lozko usmiech.gif nie koczowalismy nigdy w jednym pokoju u tesciowej. W wieku 4 lat ma swoje konto, na ktore od jej urodzenia wplacamy co miesiac pieniadze. W tym momencie ma prawie 7 tysiecy zlotych. Jak dorosnie dostanie na start w zyciu, np na samochod. Nie wyjdzie z domu gola i wesola. Tak jak MM27, ze w wieku prawie 30 lat i z dwojka dzieci ona nie miala tarki czy tluczka do kotletow. Teraz sie zastanow czyje dziecko ma lepiej? Moje, ktore ma dom, normalna rodzine, warunki i zabezpieczenie na przyszlosc, czy dzieci MM, ktore spia w jednym pokoju z rodzicami, matka psychicznie chora, odwiedza ich opieka spoleczna, a Marika jest wyzywana w szkole od patologii.
  • gość 2017.12.08 [10:45]
    Skad takie info, ze wyzywaja dziewczynke?
  • gość 2017.12.08 [11:11]
    10:45
    Mieszkam w Kielcach, ale moj maz jest ze Starachowic i mamy stamtad wspolnych znajomych i jedna z naszych kolezanek ma corke, ktora chodzi z Marika do klasy, stad wiem.
  • gość 2017.12.08 [11:35]
    Ta kawalerka podobała mi się dopóki się Miszka się nie wprowadziła. Straciła cały urok. Dodatki tworzą cały klimat a tam ich brak. Tyle ogląda tych yotuberek i jakoś nie potrafi się niczym zainspirować. Gołe ściany, łyse okna, żadnych kwiatów, poduszek, ramek. Ponuro i biednie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...