Odpowiedz na ten temat

Nowy watek o prezesowej

• gość 2017.10.07 [10:04]
    Jest grzechem współżyć z mężem z zabezpieczeniem, więc taka z Ciebie katoliczka, jak z koziej d**y trąba usmiech.gif
  • gość 2017.10.07 [11:20]
    10:04 widzę ze ty jesteś idealna skoro pierwsza rzuciłaś kamieniem
  • gość 2017.10.08 [14:07]
    ps religia to zlo oczko.gif
    milej niedzieli
  • gość 2017.10.08 [18:03]
    14.06, 14.07
    Madre slowo na niedziele.
  • gość 2017.10.11 [18:28]
    hola hola czy jest tu ktos? karola ambasadorka chust do noszenia dzieci.
  • gość 2017.10.12 [09:48]
    Wątek umiera tak jak i zainteresowanie naszą prezesowąusmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [22:29]
    Nie śledziłam poprzednich wątków. Opowie mi ktos co w nich bylo ze aż zostały usunięte? I czemu "prezesowa"?
  • gość 2017.10.14 [17:08]
    fajnie, ze zostal usuniety moj komentarz o religii katolickiej (ten nad ps milej niedzieli) i osoby, ktora go skomentowala piszac, ze w pelni popiera...
    mozna tak tu usuwac pojedyncze posty? kogos prawda zabolala? straszne to...
  • gość 2017.10.14 [17:56]
    Karolina poplynela z tym retro stylem.Mloda kobieta "robi" sie na babcie.
    Zeby ktoregos dnia nie zdziwila sie,ze jej prezesik w tych skrojonych na miare garniturach nie znalazl sobie na boku normalna,nowoczesnie ubrana kobiete.
  • gość 2017.10.15 [10:39]
    Gdzoie zostawilas komentraz? Na insta czy na yt?
  • gość 2017.10.15 [13:53]
    Tutaj!!!
  • gość 2017.10.19 [09:19]
    Nowy filmik na kanale. Prezeska nie zachwyca swym wygladem, szczegolnie wlosami.
  • byłafankaK 2017.10.19 [12:27]
    No i spadłam z krzesła po nowym filmie K. Do tej pory myślałam o kafeteriankach jak najgorzej, że się przypinacie do życia K, że jesteście niesprawiedliwe. Włączyłam ostatni film z ulubieńcami i wiecie co? To już jest sekta. Ja nie wiem kto jej tak mózg wyprał, ale ona taka nie jest, niemożliwe żeby wierzyła w to wszystko co mówi. Serio? Serio?! Szanuję ją, ale za wkładanie ludziom do głów religii, jakichś fantasy biblijnych i promowanie dewotów ma u mnie dużego minusa.
  • gość 2017.10.19 [15:59]
    ja jej nigdy nie lubilam, ale siostra ja odlajkowala po tym, jak sie dowiedziala, ze nasza barolinka jest anti-choice.
    btw. na filmie twarz jak ksiezyc w pelni. wolalam jej wyglad sprzed żywotu świętej smiech.gif
  • gość 2017.10.19 [17:36]
    Ona chyba łysieje.
  • gość 2017.10.19 [21:20]
    Wiecie jak ma na imię jej syn?
  • gość 2017.10.19 [21:34]
    Ant choice? Czyli urodzila by uposledzone dziecko? Lub martwe? Przykro ze tak mowir ale czasami mam wrazenie, ze cale zycie byla w bezpiecznej otoczce i niw lubi np filmow smarzowskiego. Dlaczego? Bo pokazuje niekolorowe zycie patologii, wsi, biwdy itp. Karolina nie rozumie zycie biednej dziewczyny ktora jest zmuszona do aborcji. Nigdy.
  • gość 2017.10.19 [22:15]
    Dobrze, że Wy wszystko rozumiecie. Nie zawsze zachwycam się Karolina, czasem mnie drażni, ale jak widze, tylko pro-aborcyjne i antychrzescijanskie tematy mają prawo bytu i zasługują na poklask. Że się zmienila.. A jak się nie zmieniać? Być całe życie na poziomie mentalnym 18latki? To dopiero smutne.
    Nasze spojrzenie na swiat kształtują doświadczenia, napotkane osoby, przeżyte chwile szczęścia i totalne katastrofy. Normalne. Ona jest z tym szczesliwa, wg mnie z deka dąży, żeby jej kanał miał konkretnych odbiorców.. Nie każdy myśli tak jak Wy i ma do tego pełne prawo usmiech.gif Tak jak Wy macie prawo myslec i wyrażać, co chcecie. Piekna, wolna Polska. A jesli poglady Karoli tak Was uwierają proponuje nie tracic czasu na sluchanie o nich usmiech.gif Ja lubie jej posluchac, bo to zupelnie inny punkt widzenia, haha mysle wrecz, ze Karola sporo ryzykuje, bo to teraz takie modne jechac po katolikach usmiech.gif A to, co ja chce przekazać, to to, iż czasem warto wysłuchać kompletnie odmiennych zdań, żeby mieć pretekst do refleksji i wyrobić sobie własne. Dobrej nocy!!!
  • gość 2017.10.19 [23:00]
    Dwulicowa su*a.
    Dlaczego nie potepia siostry mieszkajacej z chlopakiem bez slubu? Skoro jest przeciwko feministkom dlaczego ma wlasna firme i korzysta z praw jakie wywalczyly dla niej inne kobiety, ktore byly zamykane w wiezieniach/zakladach dla oblakanych, bite, odbierano im dzieci itd?
    Moze Karolcia ma wyrzuty sumienia za to jakie zycie prowadzila przed poznaniem prezesa? Czyzby chciala zagluszyc wlasne sumienie?
    Prostaczka, ktora w zyciu nieczego nie osiagnela ma czelnosc potepiac kobiety ktore staja przed wyborem urodzic dziecko, ktore umrze w cierpieniu czy dokonac aborcji.
    Skoro jest taka katoliczka to dlaczego nie slucha papieza, ktory mowi ze lepiej byc ateista niz obludnym chrzescijaninem.
  • gość 2017.10.19 [23:06]
    A moze by prezesowa adoptowala chore dziecko? Wtedy pokazalaby jaka jest prawdziwa katoliczka. Maja z prezesem do tego warunki, sa mlodzi, finansowo sobie radza, prezesowa ma duzo czasu bo nie pracuje. Prezesowo zamiast pierd/olic do kamery zaadoptuj porzucone, chore dziecko.
  • gość 2017.10.19 [23:36]
    Kasia Napiórkowska merytorycznie zaorała ją w komentarzach, więc oczywiscie Karolina, która tak ceni sobie obiektywizm i dyskusję, wszystko usunęła.
  • gość 2017.10.20 [00:46]
    Napiorkowska ktora robila karolinie zdjecia slubne. Brawo.
  • gość 2017.10.20 [02:08]
    Karolina jeszcze wtedy ją lubiła, bo była przed praniem mózgu. Prezes należy do Opus Dei, poczytajcie i tym, oni myslą, że tworzą elitę i bardzo sobie pomagają w dążeniu do ogromnych majatkow. Czlonków opus dei jest pelno w warszawskiej palestrze, sejmie i senacie, bizesie. To środowisko bardzo wspierajace się, ale nie oszukujmy się, jest to też sekta.
  • gość 2017.10.20 [09:16]
    Kobiety co ona Wam zrobiła? Skąd tyle jadu i wyzwisk? Lubię czasem poczytać ploteczki ale to... I rozbawiło mnie, że ktoś, kto deklaruje się jako katolik i jest twardo przeciw aborcji powinien robić wszystko pod wszystkich i ze wszystkiego się tlumaczyc. Zaadaptować wszystkie dzieci, podporządkować się, być niezaradna sierota i siedzieć na kleczkach cały dzien smiech.gif Normalny człowiek, jeśli go coś kompletnie nie interesuje, to nie traci na to czasu. Ach Kafetarianki, wszystkie nieskazitelne moralnie i urodowo, wszechwiedzace wyrocznie na temat ogólnie pojętego życia smiech.gif Powodzenia Kobiety, życie jak chcecie i dajcie innym to samo prawo. Feministki, ktore inaczej myslaca i zyjaca Kobiete wyzywaja i traktuja jak smiecia. Nie ma czego tu szukac, miejsce nieszczęśliwych ludzi.
  • gość 2017.10.20 [09:41]
    Ona lysieje. Zobaczcie jakie ma zakola z kazdej strony. Wlosy spiete to nie dla niej. Nic tylko rozpuscic.
  • gość 2017.10.20 [10:44]
    wiecie co, fajnie, ze zawsze miala wszystkiego dostatek i teraz tez niezle sie jej wiedzie, tylko takie osoby tez moga byc zrozumiale wobec innych ludzi, ktore maja w zyciu gorzej. jak mozna zyc w tak slepym swiecie. to, ze karola nie zrozumie, jak ktos mozna zabic dziecko...otoz i co dziewczyna z patologicznej rodziny, mama i tata pije, zero ludzi godnych nasladowania, jakis koles z klatki ja zg***** i problem jest na swiecie. dziewczyna chce sie wyrwac z tego syfu, chce studiowac, poznac fajnego faceta, miec rodzine, zycie...z dzieckiem zostanie w tej klatce z rodzicami na zawsze..sa setki takich dziewczyn i taka jak baszakoa ich nie zrozumie bo nie chce, bo to boli, bo jej mozg nie do takich rzeczy przyzwyczajony. a jako katoliczka i osoba wierzaca powinna byc empatyczna, szczegolnie co kobiet dotyczy...
    wiesz karolciu, to ze masz bogatego i zaradnego meza to fajnei, cofni sie 5 lat wstecz i zobaczysz poczatkujaca blogerce, ktora sobie wynajmuje skromne mieszkanko w ubozszej czesci wawy, codziennie zasuwa do pracy za biurkiem i jej rozrywka to pstrykanie zdjec z kolezanka laurka. wtedy nie bylo tak latwo i kolorowo, prawda?
  • gość 2017.10.20 [20:54]
    Te buty to jakis żart? Mam na myśli te mokasyny które wyglądają jak buty do trumny. Inne buty są śliczne u niej a to jakis koszmar
  • gość 2017.10.20 [21:01]
    Ona sama też mieszkała ze swoim poprzednim facetem, w ogóle kiedyś była całkiem inna, ja nie jestem przeciw żadnej reliigii, ale np. ona mówi, że telewizja chce nam włożyć do głowy określone wartości, a przecież ona na swoim kanale robi to samo..
  • gość 2017.10.23 [17:51]
    o rany ten jej typ jest z opus dei??? no to wszystko już chyba jasne... ale żeby tak sobie dać sprać mózg...w sumie ja tej kobity nie znam, nie wiem, jaka była kiedyś, może nigdy nie była wybitnie sprawna intelektualnie,ale teraz to ona już odpłynęła daleko, daleko...
  • gość 2017.10.24 [12:37]
    Obejrzałam specjalnie film z ulubieńcami Karoliny bo myślałam, że rzeczywiście propaguje tam nachalnie jakieś idee. A tam ona wspomniała tylko o filmie i jakieś książce, zupełnie nienachalnie. Z igły widły robicie, a Napiórkowska zrobiła z siebie totalną ignorantkę. To co pisała Napiórkowska to takie typowe, główne hasła lewicy, nic odkrywczego nie napisała, więc z czym tutaj dyskutować. Tylko cały dzień straciła na marne. Ludzie mają różne poglądy i chyba czas się pogodzić z tym, że nasze wcale nie muszą być słuszne i zaakceptować tą różność poglądową.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...