Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesolek

pozytywnie

Polecane posty

Gość wesolek

Ludzienki moje kochane! Czy naprawde tak zastraszajace wiekszosc gosci forum czerpie satysfakcje z tego, ze obsmaruje dupcie komus, kto odniosl jakis sukces? Przejrzalam wiekszosc topikow i nie moglam uwierzyc...tyle nienawisci, zawisci, zazdrosci...po co? A swiat wokol taki piekny! i ludzie cudowni! Przeciez wiekszosc z Was nie zna osobiscie osob, o ktorych pisze, ze sa glupie, bez wdzieku,itd...Swiadek Obrony(pozdro) w ktoryms topiku o TzG pieknie napisal:Troche wiary w siebie i swiat bedzie piekniejszy! Zrobmy wiec miejsce mile, gdzie bedziemy pisac o swoich albo cudzych zaletach, albo w ogole o czyms pozytywnym, co Wy na to? Duza buzka dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie
pozytwnie :( kilka dni temu dowiedzialam sie ze moj ex szczesliwe sie zakochal, dzis poklocilam sie z cala rodzina!! nie moge spac i siedze przed kompem!!! Zycie jest piekne...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
witam wesolka:) ladnie sie zdziwilam:) chyba sie dogadamy, tylko czemu ten topik w dziale z gwiazdami? ale pomysl dobry, tylko wlasnie dlatego moze byc odrzucony:) taki gorzki zart...hehe pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
nie martw sie tak Dziobku, ja wiem, ze czasem zycie daje w dupe mocniej niz obgadywacze na forum, ale powiedz co Cie boli, ze sie zakochal, czy ze szczesliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
a co do rodziny, to jestescie na siebie skazani i przedzej czy pozniej sie pogodzicie:)to chyba plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytwnie
zycze mu jak najlepiej ale wktur... mnie to ze probowal byc moim "przyjacielem" i jakos "zapomnial" mi powiedziac ze sie zakochal!!! kolesie sa beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
Chyba poszlas spac, albo Cie wystraszylismy:( jak Cie wystraszylismy, to zle bardzo, ale jak poszlas spac, to moze znaczy, ze Ci lepiej...mam nadzieje..tak czy tak trzymaj sie cieplo i uwierz, ze moze byc pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
moze mu bylo glupio, bo myslal, ze zrani Cie jak Ci powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
te, wesolek, a moze bysmy sie umowili? masz dziewczyne? i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
te, swiadek czytaj dokladnie koncowki czasownikow:)jam jest wesolek plci zenskiej:) i mam chlopaka:)ale na kawe ze swiadkiem chetnie skocze:) w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
heh.no gapa ze mnie.sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
glupio mi tak, ze nie wiem czy sie na tej kawie ze wstydu nie spale...normalnie nie proponuje obcym randek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
hehe:D spoko, jak Ci pasuje Krakow i dasz sie namowic, to powiem Ci, ze nie masz sie czego wstydzic, a poza tym, to co Ty, jakis wstydziuch jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
jestem w krakowie co miesiac. daj mi maila, to sie odezwe przed wyjazdem.Ty z ta kawa to serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
serio serio:) a moze "Pozytywnie" tez wpadmnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
martwi mnie tylko, ze nasz flirt zdominowal rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
no to idzmy spac, a jutro pewnie bedzie tu mnostwo pozytywnych ludzi...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
wyczulam ironie, a ja wierze, ze bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
z tym spaniem to dobry pomysl w sumie,bo oczka mi sie kleja. Dobranoc piekny swiecie! Slodkich snow mimo wszystko "Pozytywnie" i nie mysl o Nim zle, bo ja wierze, ze On chcial dobrze.Dobranoc Swiadku:)moze do jutra? ach raduje sie serce me na sama mysl o ponownym pozytywnym spotkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
hehehe...no nie moge...czy Ty jestes taka walnieta, czy se jaja robisz? W sumie jak se robisz takie jaja, to tez jestes walnieta...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
ekhm.pozytywnie walnieta of course:* Spij slodko walnieta stokrotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
przymruze oko na te mini zlosliwosci i udam sie na spoczynek urazy nie chowajac, wiedz, ze mysle o Tobie i Pozytywnie i swiecie calym cieplo i takie drobne (niezdarne zreszta) uszczypliwosci nie zmienia zachwytu, jaki ma dusza zawladnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
hihi no to kamien z serca:) mam nadzieje, ze bedziesz jutro, bo chcialabym zebys byla moim nauczycielem zycia:) do zobaczenia. ja tu jutro na ciebie czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
napisalas jak grozbe, a dla mego serca ta obietnice brzmi jak slodka muzyka. nie moge sie zdobyc, by odejs..."moglabym slodkim rozstaniem pijana mowic 'dobranoc' do bialego rana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
lorety! a to skad? moze Ty idz juz spac stworzonko boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
z Szekspira...to ide...Raz jeszcze DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadek obrony
jestes walnieta stokrotko? mam nadzieje, ze jeszcze nie, bo nie uwierzysz, ale tutaj puchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
ach jestem jestem:) robilam zakupy babciom, dlatego nie moglam wczesniej.ale za to ujakie piekne kwiaty widzialam:) a jak mija dzionek? jak tam Pozytywnie? Mam nadzieje, ze ciut lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolek
czyzby swiadek mial racje?czyzby pozytywne tematy nie cieszyly sie zainteresowaniem? Serce mnei boli z tego powodu i peka na czesci tysiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×