Odpowiedz na ten temat

Sexy, cute, Amezing! czyli VIVA najszczuplejsi!

• gość 2017.02.17 [18:56]
    gość dziś [18:51]
    Nie jestem wierząca więc o co ci chodzi z tą katechetką, jakieś fantazje masz?
  • gość 2017.02.17 [19:03]
    Dziewczyny, nie tak ordynarnie!
    Nawet największą krytykę mozna wyrazić dosadnie acz z kulturą.
    PS u Bu od kilku miesiecy komentarze zawsze wiszą do zatwierdzenia.
    A co do kasowania to kasuje, szczegolnie te z sensowną krytyką. Czesto natomiast zostawua taki wulgarny hejt, bo wie ze to ukatywnia jej obronczynie oczko.gif
  • gość 2017.02.17 [19:04]
    gość dziś [19:00]
    to ty chyba masz problem ze zrozumieniem, skoro jestem nie wierząca to chyba logiczne, że nie wiem jak niby p......i katechetka, rozumiesz czy trzeba prościej
  • gość 2017.02.17 [19:10]
    gość dziś [19:00]
    Ateizm= brak religii, brak kościoła, brak katechetki, prościej nie potrafię ci wytłumaczyć
  • gość 2017.02.17 [19:16]
    Ateizm= brak religii, brak kościoła, brak katechetki, prościej nie potrafię ci wytłumaczyć
    Chyba jesteś z rodziny Bu, bo bredzisz jak niedorozwój. To, że jesteś ateistką nie znaczy, że nie możesz pie**olić jak katechetka. Debilko!
  • gość 2017.02.17 [19:19]
    gość dziś [19:16]
    Serio, a ty nie rozumiesz, że naprawdę nie wiem jak p... katechetka, trudno to pojąć, serio?
  • gość 2017.02.17 [19:24]
    Serio, a ty nie rozumiesz, że naprawdę nie wiem jak p... katechetka, trudno to pojąć, serio?
    O, niepełnosprytna intelektualnie.
    To, że nie wiesz, nie oznacza, ze nie p********z.
    Matura po amnestii Giertycha była?
    Szkoły żadnej nie kończyłaś, logiki i filozofii nawet nie liznęłaś?
    Może w szkołach specjalnych rzeczywiście tylko prostych rzeczy uczą.
  • gość 2017.02.17 [19:24]
    gość dziś [19:16]
    Mogę się domyślać co najwyżej, że mówią o Bogu itp. a ja o Bogu nic nie mówię więc jakie tu podobieństwo, rozumiesz?
  • gość 2017.02.17 [19:30]
    Mogę się domyślać co najwyżej, że mówią o Bogu itp. a ja o Bogu nic nie mówię więc jakie tu podobieństwo, rozumiesz?
    Nie amebo, nic nie rozumiesz. Kaleki tak mają. Passssssss
  • gość 2017.02.17 [19:30]
    gość dziś [19:24]
    Chcesz przez to powiedzieć, że ty jesteś wykształcona, obyta a do tego bardzo kulturalna? Jedyne co wiem o tobie na 100% zapewne chodziłaś na religię bo tyle wiesz o katechetkach
  • gość 2017.02.17 [19:33]
    A wy dwie przestaniecie pierdzielić? Przenieście się gdzieś na priv, nie zaśmiecajcie wątku. Nikogo nie obchodzą wasze słowne przepychanki.
  • gość 2017.02.17 [19:34]
    gość dziś [19:30]
    I zauważ jedną podstawową rzecz: poziom wypowiedzi
  • gość 2017.02.17 [19:37]
    Przegladam profile miernot umyslowych ktore kadza buczydlu. Masakra smiech.gif . Obczajcie taka danuta kalinka wymiata wyglada jak starsza siostra mociorybuki
  • gość 2017.02.17 [19:39]
    gość dziś [19:30]
    I szkoda czasu było chodzić do tej katechetki, mam wrażenie, że nic nie wyniosłaś z tych nauk.
  • gość 2017.02.17 [20:26]
    A w odpowiedzi na nasze dywagacje... tadam! Sałatka smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [20:30]
    Coś czuję, że będzie z tego kolejny odkrywczy filmik kulinarny smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [20:31]
    Dobrze, ze byly pieczone ziemniaki, kurczak i sos czosnkowy bo by nasza kruszynka z glodu umarła oczko.gif
  • gość 2017.02.17 [20:38]
    No ja myślę... Jeszcze padnie z niedożywienia pechowiec.gif
  • gość 2017.02.17 [21:04]
    19.30 Mam nadzieję, że w końcu ktoś się weźmie za te twoje wpisy i twoje występy skończą się tak jak chłopaka, który hejtował Karmowskiego. Ciekawe czy równie dużo będziesz miała wtedy do powiedzenia.
  • gość 2017.02.17 [21:06]
    gość dziś [21:04] Można by było spróbować usunąć ten temat usmiech.gif lepsze to niż kłócenie się z trolicą.
  • gość 2017.02.17 [21:23]
    Spoko, będzie następny.
  • gość 2017.02.17 [21:27]
    Powinni tak zrobić. Taki filmik z hejterką byłby hitem internetu. I "fajnie" by ją było zobaczyć na żywo usmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [21:58]
    I kogo widzisz w roli detektywa? Bugi na swoim rydwanie, czy groźnego Bałta? Już go widzę, jak próbuje swoją groźną miną, zmusić kogoś do takiego nagrania. Byłaby szansa na nagrodę za film roku. W kategorii komedia smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [23:25]
    gość dziś [21:58]
    Nie trzeba bawić się samemu w detektywa. Wystarczy wystąpić do prokuratury z wnioskiem o ustalenie IP i danych personalnych osób, którym te numery zostały przypisane. Potem wnieść prywatny akt oskarżenia przeciwko autorowi wpisu. Proste. Zmuszać do takich występów też nikogo nie trzeba , jeśli będzie miał/miała w zamian zapłacić duże odszkodowanie(tak jak u Karmowskiego) to pewnie wystąpi "chętnie".
  • gość 2017.02.18 [06:49]
    Dziwię się im, że tego jeszcze nie zrobili. Ja miałam hejterkę, zrobiłam jej sprawę i wygrałam. Znajomi mówili mi szkoda czasu, odpuść. Faktycznie trwało to długo bo tak działają sądy ale warto było. Moją hejterką wcale nie okazała się jakaś 15-latka mieszkająca w szałasie na pustyni a "dorosła" kobieta, która miała męża, dom, dzieci i czas i chęci na pisanie głupot. Błagała mnie żebym jej darowała bo ma dzieci itp. Jakoś w chwili gdy mieszała mnie z błotem nie pamiętała o tym. I nie chodziło mi o pieniądze a o zasady. Choć też tego nie odpuściłam. Wspomagła dom dziecka w moim mieście. A mi wystarczyła satysfakcja, jej mina(bezcenna) i przeprosiny.
  • gość 2017.02.18 [07:39]
    Ta sałatka dla osoby postury Bogusławy może z powodzeniem stanowić samodzielny posiłek, ale że Boczki lubią się napchać po kokardkę, to rezultaty są takie jak widzimy...
  • gość 2017.02.18 [09:18]
    Znowu kogoś ponosi fantazja. Po pierwsze za hejt się na razie nie wydaje wyroków, tylko za stalking. Po drugie, za stalking też trudno skazać, bo Policja - o dziwo - ma do rozwiązania sprawy typu zabójstwa, gwałty etc., a nie że ktoś komuś napisze "masz gruby tyłek". Jeśli groźby są karalne, np. grożenie śmiercią wtedy jest szansa, że ktoś tym się zajmie, ale... co rusz czytam tu na Kafe, jak to ktoś wygrał w Sądzie z hejterem, podczas gdy tu na Szusz tyle hejtu codziennie i jakoś nikt za to nie odpowiedział. Szusz by sobie mieszkanie wykończyła, gdyby zaczeła wygrywać procesy podobne do tych, które wy wygrywacie oczko.gif
  • gość 2017.02.18 [09:20]
    gość dziś [08:57]
    A ty co nadajesz z innej planety? Bo chyba tak. Proponuje udać się do najbliższego komisariatu policji i tam rozwiać swoje wątpliwości. Zapytaj się o IP ale też czy pisząc gościnnie na kafeterii czy gdziekolwiek indziej można mieszać z błotem(delikatnie ujmując) innych ludzi. Zresztą może na twojej planecie można to robić. Ale to już inny temat.
  • gość 2017.02.18 [09:22]
    nie no, co ty. dla prokuratury podanie adresu ip i uwaga danych osoby do ktorej zostal przypisany(xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddd) to 10 minut roboty, mozna to zalatwic od reki
  • gość 2017.02.18 [09:34]
    gość dziś [09:18]
    A masz 100% pewność, że się za to nie wzięła bo ja nie mam. I myślisz, że musi się tym chwalić i obwieszczać wszem i wobec. Wiesz i czym innym jest napisanie nie podoba mi się twoja sukienka itp. a czym innym jest wyzywanie i mieszanie kogoś z błotem. I chyba tak naprawdę nie masz świadomości jakie sprawy toczą się w sądach. Uwierz, nie tylko te dotyczące zabójstw i gwałtów.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...