Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szokk

Shazza - kto oglądał Dzień Dobry TVN ?

Polecane posty

Gość szokk

Ale ona zbrzydła. Normalnie jej nie poznałam. Postarzała się tak przez 4 lata ? A taka ładna laska była ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
No jasne kogo ja pytam ? Tu same dzieci pewnie siedzą co nie pamiętaja Shazzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
Wyglada swietnie nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
świetnie? może musisz założyć okulary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
No wyglada niezle, kurde pipko pomysl ile ona ma lat? Kobieta prawdopodobnie przed 40 wiec wyglada swietnie jak na swoj wiek, buzka gladziutka figura cacy. Slyszalas co powiedzial owczesny naczelny playboya ze jej zdjecia byly praktycznie bez retuszu i zaden naklad nie sprzedal sie tak jak z jej zdjeciami? pipki zanim skrytykujecie walnijcie sie troche w glowke, nie sztuka przedluzyz blond kudly i powiekszyc cyce jak doda czy mandaryna. Swoja droga ciekawe jak one beda wygladaly w w wieku Shazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
Przed czterdziestką ? Może po trzydziestce ? No wtedy w Playboyu wygladała ślicznie :) to fakt Teraz to by trzeba było zdrobic niezły retusz . A tak na marginesie koleś nie jestem pipką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
Kobiety inaczej postrzegaja kobiety, a mezczyzni inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
A tak na marginesie to zajrzalem do zrodel i shazza jest z 1967 roku... Niezle prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
No tak to wszystko tłumaczy :) Tylko że inne w jej wieku trzymaja sie niestyety duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
Podaj przyklad pipo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
Niestety , urodziłam się pipą i umrę pipą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
no... niestety :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
Anthony nie podszywaj się ! Napewno jestes starym desperatem skoro ona tak ci sie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony H
to nie ja :classic_cool:, lepiej podaj przyklad pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam
i moim zdaniem az tak bardzo na twarzy sie nie zmienila (nigdy nie byla dziewczeca tylko taka "baba przasna"), natomiast nie podobala mi sie jej nowa fryzura i stroj. Mozliwe, ze w dluzszych wlosach i fajniejszych ciuchac wygladalaby lepiej. Ale staro jak na 40-stke to nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokk
Anthony --> a chodzby Małgorzata Foremniak - świetnie sie trzyma i nie wyglada na swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
a macie jej zdjecie aktualne,chcialabym zobaczyc ja jak teraz wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka bez zęba
Widzialam i jestem w szoku, ladnie wyglada... jestem kobieta :) Tylko niech nie zaczyna spiewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony
Zgadza sie, ale nie mozesz rowniez powiedziec, ze Shazza wyglada od niej duzo starzej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
macie jej aktualne zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja twierdze ze
Foremniak wyglada DOKLADNIE na tyle lat ile ma, wiec nic specjalnego. Ani starzej, ani mlodziej, tylko szczuplej niz przecietna 40-stka. Shazza live z dzisiejszego programu: www.ddtvn.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj foremniak przez to ciągłe d
ietowanie właśnie wygląda na swoje lata (podobnie jak Ewa Gawryluk, też 40-ka) i zgadzam się z przedmówczynią, że jedynie to, że jest chuda niedo wyróżnia ją z tłumu, ale chudy to jeszcze wciąż nie oznacza zgrabny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja twierdze ze
Ewa Gawryluk ma 39 lat ;) Skonczy 40 dopiero w grudniu, wiec na razie 39. Fakt faktem, wysuszyla sie na buzce z wiekiem, choc szczupla chyba zawsze byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
dzieki,fajnie sie trzyma,troche sie zmienila ale nadal ma COS w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj foremniak przez to ciągłe d
to fakt, Ewa Gawryluk urodziła się 13 grudnia, ale mimo wszystko jest to rocznik 1967;) i owszem była szczupła, ale nie aż tak chuda jak teraz (wystarczy obejrzeć fotki sprzed lat) natomiast jeśli chodzi o Shazzę: obejrzałam filmik z linku i absolutnie nie mogę zgodzić się z autorem topiku, bo wygląda bardzo dobrze i nei dałabym jej więcej jak 33-35 lat, a to, że może nie jest jakoś klasycznie piękna tylko ładna, ale dosyć przeciętnie nie oznacza zaraz, że wygląda staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony
oj bo niektore baby sa zawistne a peniw nawet nie zdaja sobie sprawy ze te kobitki maja juz 40-ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie zgodze sie z autorem topiku. Typ urody Shazy mnie nie zachwyca, ale wyglada calkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus jej nowa fryzura
ale to kwestia gustu :) Reszta naprawde spoko, wyglada mlodziej od Gosi foremniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba, sliczna kobieta, ma cos w sobie. nie rozumiem ludzi,ktorzy ja krytykuja, wcale nie wyglada staro, jak dla mnie 30, 35 lat super babka TAK TRZYMAC zeby wszystkie polki przynajmniej tak wygladaly to bylby raj na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejej
te zele i tak nie dzialajom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×