Odpowiedz na ten temat

Thekretka cz.3

• gość 2017.09.14 [00:06]
    Jak dla mnie Dutki to rodzinka w Polsce zyjaca na pokaz bo maz zapierdzielal jak kon, a tutaj kiepsko, maja domek na bagnach w nieciekawej okolicy, nie ma juz sprzataczki, fryzjera , paznokietkow, ogrodnika pieniazki topnieja. Jedyna nadzieja na kredyt jest syn, jak orzekretu nie zrobi.
  • gość 2017.09.14 [00:21]
    Najsmutniejsze ze kiedys niezle obsmarowal grubych ludzi, wtedy jeszcze byl w miare szczuply. Chyba sie zarzekal ze on taki nie bedzie.
    x
    Możesz dokładniej wskazać kiedy to było ?
  • gość 2017.09.14 [00:22]
    Dziewczyny w kaloszach a Marek w klapeczkachsmiech.gif Haha, kurde coraz bardziej lubię tego faceta jezyk.gif swoje na sumieniu ma ale zabawny to on jestsmiech.gif
  • gość 2017.09.14 [00:36]
    a mowia Kretka jak to wazne jest zeby po huraganie miec kalosze, bo weze, pajaki moga plywac w wodzie.. No ale Marek chyba nie widzial tego filmiku LOL
  • gość 2017.09.14 [14:14]
  • gość 2017.09.14 [14:20]
    gość dziś [00:36]
    a mowia Kretka jak to wazne jest zeby po huraganie miec kalosze, bo weze, pajaki moga plywac w wodzie.. No ale Marek chyba nie widzial tego filmiku LOL
    x
    "Marek chyba nie widział tego filmiku..."
    Cudowne <3
  • gość 2017.09.14 [14:36]
    Eeeej, już myślę, że lekko wszyscy przesadzacie i nakręcacie się. Dutki się ewakuował - źle, Kretki zostały - też źle...
    Tak naprawdę żadne z nas nie może subiektywnie ocenić sytuacji nie będąc na miejscu i tyle.
  • gość 2017.09.14 [16:17]
    kto to Dutki?
    Dobrze ze oni mieszkaja na tej wsi bo gdyby mieszkali w Miami to chyba by zbankrutowali.
  • gość 2017.09.14 [16:21]
    A jest taka inna polska rodzina z Florydy - Dutki. Kanał też się tak nazywa. Jest tu gdzieś poniżej o nich temat i w sumie na kafe się o nich dowiedziałam smiech.gif I tam z kolei jechali po nich, że zdecydowali się na ewakuację - można się uśmiać jak się te fora czyta smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.09.14 [16:28]
    Oni chociac maja kase czy tez taki poziom jak kretka?
  • gość 2017.09.14 [16:33]
    16:28 Oni dwa razy zbankrutowali, Kretka przy nich to milionerkaoczko.gif
  • gość 2017.09.14 [16:33]
    jak to zbankrutowali?
  • gość 2017.09.14 [16:38]
    Poszukaj/zapytaj u Dudkow w temacie. To forum Kretki. Ja sama dokładnie nie wiem co oni na wywijali bo ich nie oglądam, ponieważ nie mogę ich znieść - nawet po to żeby się pośmiać, serio tak mi działają na nerwy ze nigdy żadnego filmu nie obejrzałam do końca. W ich temacie kilkanaście razy widziałam właśnie informacje ze tak się chwala niewiadomo czym a dwa razy bankrutowali.
  • gość 2017.09.14 [17:37]
    dziś [16:21]
    A jest taka inna polska rodzina z Florydy - Dutki. Kanał też się tak nazywa. Jest tu gdzieś poniżej o nich temat i w sumie na kafe się o nich dowiedziałam smiech.gif I tam z kolei jechali po nich, że zdecydowali się na ewakuację - można się uśmiać jak się te fora czyta
    x
    co ty za bzdury wypisujesz , decyzja o ewakuacji byla najmądrzejsza rzeczą jaka zrobili i nikt po nich za to nie jechal
  • gość 2017.09.14 [18:41]
    dziś [16:45]
    A tak swoją drogą, to mnie zastanawia to ze, sama mieszkam w Stanach, mam masę znajomych. Wiadomo, jednym się powodzi lepiej drugim trochę gorzej, ale generalnie wszyscy jakoś tak są ogarnięci ze naprawdę mogą uchodzić za bogaczy na tle tych naszych youtubowoych emigrantek (i to nie tylko o emigracji amerykańskiej mowie, ale też np. Angielskiej - Boogie choćby dla przykladu).
    I.t.p.
    Wstretna toksyczna baba, nic nie ma!!!
    Nawet znajomych, biede klepie.
    Jedno co jej zostalo to kafeteria!
    Wredziaro, idz sie leczyc z nienawisci, zajmij sie swoim zyciem, a prze wszystkim umyj sie i ogarnij, zamiast wywalac jad na wszystkich watkach od rana do wieczora.
    Tymi oszczerstwami napedzisz sobie klopotu.
    Nie mysli, ze jestes niewidzialna.
  • gość 2017.09.14 [19:04]
    18:41. No poleciałas. Ty mówisz o kulturze!?!? Kobieta napisała co myśli o youtuberkach , bez obrażania i to wywołało taka agresje . Nie powinnaś tutaj bywać.
  • gość 2017.09.14 [21:16]
    mam takie troche inne pytanie, kiedyś oglądałam jakiś filmik gdzie oboje z markiem mówili że brali ślub w Stanach na jakiejś plaży czy coś takiego a dzisiaj przez przypadek wyszukało mi filmik z ich ślubu w Polsce w kościele smiech.gif to ja już nic nie wiem
  • gość 2017.09.14 [21:30]
    18.41 ta kobieta łazi po różnych wątkach i wszystkich obraża. Nie należy zwracać na nią uwagi.
  • gość 2017.09.14 [23:29]
    18:41 Mylisz się , wypowiadam się tylko u Kretki. Nie będę z tobą więcej dyskutować.
    Co do ślubu Kretki ze na plaży a znalazłas w Polsce w kosciele to już Ci tłumacze, oczywiście nie wiem czy tak było bo ich nie znam ale mogę sie założyc o winko ze mam rację ;p Bo to wygląda tak ze większość kobiet marzy o bajkowy ślubie, żeby byli wszyscy bliscy itd. Stany są problematyczne, nie każdego stać na przylot na wesele a jeszcze później żeby ich rozlokowac po hotelach to dodatkowe koszty dla młodych. A więc często bierze się dwa śluby - pierwszy w Stanach - i jest ślub cywilny, po którym składa się papiery o przyznanie zielonej karty. Po jej otrzymaniu można sobie spokojnie pojechać do Polski i nie martwić się ze później podczas powrotu będą problemy na granicy. Wtedy w Polsce robi się prawdziwe wesele usmiech.gif Sama tak robiłam oczko.gif
  • gość 2017.09.14 [23:33]
    Oczywiście druga część postu była do 21:16 która pytała o ślub.
  • gość 2017.09.15 [19:13]
    Slub cywilny brali w urzedzie, po slubie pojechali na plaze . Slub koscielny byl w Polsce. Ogladam Kretke od poczatku wiec pamietam bo sie tym ekscytowalam.
  • gość 2017.09.15 [22:36]
    gość 2017.09.13 [19:42]
    Co za bzdura...
    Marek to zdrowo mezczyzna.
    Chlop musi na chlopa wygladac .....
    W koncu odpowiedzialy
    jest za ten caly dom i jego bezpieczenstwo.
    Marku wszystko jest O.K.
    x
    Mhm..dziwne rozumowanie. Obroni domowników swoim tłustym cycem? To żaden "zdrowy mężczyzna". Nadwaga to pierwszy stopień do miażdżycy czy zawału.
  • gość 2017.09.15 [23:08]
    19:13 Czyli tak jak mówiłam oczko.gif Ogólnie to dość powszechny proceder, szczególnie jeśli któraś osoba nie ma zielonej karty. Tu, niestety (albo sety patrząc na to co się dzieje ostatnio w Europie) nie Unia Europejska.
  • gość 2017.09.17 [16:55]
    Malo tego jeszcze dosc dlugo czekala na ten slub bo Marek nie mial obywatelstwa usmiech.gif
  • gość 2017.09.17 [17:01]
    Mowila , ze pomagała Markowi przygotować sie do egzaminu na obywatelstwo. Widze to z jej angielskim to była pomoc.
  • gość 2017.09.17 [17:16]
    gość dziś [16:55]
    Malo tego jeszcze dosc dlugo czekala na ten slub bo Marek nie mial obywatelstwa
    x
    To oni mają ślub ? kretka posługuje się swoim nazwiskiem, dziwne...
  • gość 2017.09.17 [17:21]
    To jak dlugo on ma to obywatelstwo? Myslicie ze Marek dlugo byl nielegalnym imigrantem? Z pierwsza zona byl kilkanascie lat, niedlugo po slubie mogl sir uniegac o papiery, a obywatelstwo mozna zdaje sie ubiegac po zdaje sie 5 latach od uzyskania zielonej karty.
  • gość 2017.09.17 [18:30]
    Ta jego i jej angielski to jakas profanacja wanna, gonna, gotta wtf?!
  • gość 2017.09.17 [19:25]
    Egzamin na obywatelstwo można zdać nie znając angielskiego. Moja babcia tak zdawała. To jest pula pytań która uczysz się na pamięć i tyle.
  • gość 2017.09.18 [10:58]
    Up

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...