Odpowiedz na ten temat

TheKretka1

• gość 2017.05.04 [17:31]
    Kretka mowila ze nie idzie do pracy bo jej sie nie oplaca ale yt i Hameryka jej daly takie mozliwosci ze jeszcze zobaczymy.No to czekamy i patrzymy.Moze jej wlasna linia ubran w targecie
  • gość 2017.05.05 [08:19]
    O Kreci jest w TVN oczko.gif kto ogląda?
  • gość 2017.05.05 [08:33]
    Up
  • gość 2017.05.05 [09:42]
    Zaraz kretka jest w dzień dobry TVN !
  • gość 2017.05.05 [09:46]
    Wy się śmiejecie z Anki, a ona po TVN chodzi smiech.gif
  • gość 2017.05.05 [09:51]
    23:46 What??????
  • gość 2017.05.05 [11:11]
    Anka napisała na czacie dziś ze nie czyta hejtu, czyli tu nie zagląda na bankjezyk.gif Tylko ze hejt, to ona chyba postrzega też to co jest prawdą.... Bo dla mnie to, ze ktoś pisze, że Marek był żonaty a ona mówi ze był kawalerem to nie jest hejt...tylko zwrócenie uwagi na to, ze Anka mija się z prawdą...Ona to odbiera jako atak. Lubię Ankę oglądać. Ale nie rozumiem po co czasem mija się z prawdą
  • gość 2017.05.06 [00:19]
    Lola łapała ?
  • gość 2017.05.06 [11:13]
    Oglądałam Krecie w TVN, na luzie, dała radę, super...tylko na początku Dorota, prowadząca, powiedziała coś w rodzaju: zawodowo zajmujesz się czymś innym.....Marcin zrobił dziwna minę....jakby chciał powiedzieć, jak czymś innym przecież ona kręci vloga...Zawodowo zajmuje się czymś innym? Z tego co wiem ona kreci vloga i to wszystko? czyżby czegoś nie wiedziała? Czym zawodowo zajmuję się kretka. Bo jakie wykształcenie ma to wiem....Wie ktoś?
  • gość 2017.05.06 [11:15]
    Brałam udział w czacie jak kretka była w tvn, zadałam kilka pytań i żadne się nie pojawiło. Czyżby Ania odpowiadała tylko na wybrane pytania, które jej pasują?
  • chicpol 2017.05.07 [00:00]
    przypadkiem wpadlam na to forum i wlasnie widze ze ludzie widza w niej to co i ja. Mieszkam w USA od kliku lat. W PL bylam po studiach. Tutaj skonczylam szkole i mam jeden z najlepszych zawodow w USA. Czasami bywam na Florydzie. Ogladalam ja i myslalam ze jest fajna osoba. Raz napisalam do Kretki na priva. przedstawilam sie i zaproponowalam spotkanie zeby sie poznac. Odpowiedziala ze nie . Bez nawet przyczyny. O Marku dawno slyszalam bo moja siostra jest w Chciago i ludzie ludzi znaja .... Jego znajomi o Kretce nie maja dobrego zdania - dlatego widuja sie raz na lata.
  • gość 2017.05.08 [22:55]
    Kretki jol! i 'piastka" z Prokopem - strasznie murzynskie zachowanie - jak z slamsow na Compton albo Bronxie - biali Amerykanie maja nazwe na osoby biale ktore nasladuja czarnoskorych "WI-GER" - WHITE NIGER oczko.gif i to jest Polka dorosla kobieta i matka dla dziecka !
  • gość 2017.05.14 [12:32]
    Lalalala
  • gość 2017.05.14 [15:17]
    Nie potrafię zrozumieć całego tego hejtu. Kretka kręci filmy dla młodzieży. Maja być łatwe i przyjemne. I są. Profesjonalizmu w nich nie ma, ale klientela tego nie wymaga. Ma być kolorowo i trochę czaru Wielkiego Świata dla tych, którzy z podrozami na bakier..... z takich czy innych względów. Jeśli szukacie wartościowych yutuberek to polecam niessiax83. Inteligentna młoda osoba z ogromna wiedza, interesującym hobby i bezbłędna polszczyzna. Sama się potrafi ze swojej profesji kosmetologa utrzymać i nie jest jedynie żona przy mężu
  • wowlol 2017.05.14 [22:57]
    1 PCS Red Rose Flower Leaves Embroidery Iron On Applique Patch Sew On Patch Craft Sewing Repair Embroidered - wpiszcie na ali
    Pierwsze z brzegu "naszywki kretki" z aliexpress
  • lolwow 2017.05.14 [22:59]
    8pcs/lot 2015 Mix Color Flower Skull - czaszki kretki na ali
  • gość 2017.05.14 [23:03]
    A myślicie ze biżuteria łobuzów jest przez nich zaprojektowana ??? Tez nie
  • gość 2017.05.14 [23:08]
    Jak to to ona sama ich nie zaprojektowala oczko.gif ... takie piekne i orginalne sukienki wyszly spod jej reki i teraz te bardzo orginalne naszywki.. wszystko jej osobisty pomysl, oczywiscie
  • gość 2017.05.14 [23:21]
    Tak czułam że z aliexpress te naszywki ale nie chciało mi się sprawdzać. Kiedy Kretka wraca do USA?
  • Luisa000 2017.05.15 [02:51]
    Chicpol, rozumiem rozczarowanie, ale chyba nie mozna miec jej tego za zle, ze nie podala przyczyny dla ktorej odmowila spotkania. Z tego co piszesz o sobie mozliwe, ze wydawalo jej sie, ze mialybyscie niewiele wspolnego. Kretka pewnie dostaje mnostwo propozycji spotkan i wybiera osoby, ktore sa jej w jakies sposob blizsze czy to dlatego, ze sa mniej wiecej w jej wieku, sa mamami albo zarabiaja krecac filmiki na YouTube. Co z reszta mnie nie dziwi...
  • gość 2017.05.15 [06:53]
    wiadomo, ze kretka spotka sie tyko z kims kto bedzie jej pomocny a to przy rozwinieciu youtube a to przy wkreceniu sie w swiat celebrytow..
  • gość 2017.05.15 [23:48]
    nie subskrybujcie tego starego lachona
  • gość 2017.05.16 [14:36]
    A co ze zmajomoscia z gicirila Gosia? Juz jej nie pamieta? ???
  • gość 2017.05.16 [14:40]
    Niech sie wezmie do roboty a nie glupoty w glowie. Corka by sie zajela lepiej. Jest leniwa i jak juz pisalam ta kobieta nigdy nie bedzie pracowac. ..
  • gość 2017.05.16 [14:45]
    Marek ja kiedys opusci widac po nim, ze powoli ma dosc tego dziwnego swiata w ktorym zyje kretka. Wszystko krecone niedlugo pokaze jak bierze prysznic. Koszmarnie sie postarzala i te wlosy masakra.Wlaczcie sobie filmy z 2015 roku i zobaczcie roznice w wygladzie i sposobie wypowiedzi....
  • gość 2017.05.16 [16:20]
    oj tak, te wlosy tragedia! Lepiej wygladala przed ta "metamorfoza".. I te "cool" okulary, ktore przyciemniaja sie na sloncu. Wyglada w nich jak stara baba. Mialam kiedys takie okulary i powiem Wam, ze to przyciemnienie jest za slabe w porowaniu z normalnymi okularami przeciwslonecznymi. Praktycznie nic nie daje i tak sie mruzy oczy i tak a wyglada sie, jak sie wyglada...
  • gość 2017.05.16 [16:44]
    14:40 Ale you tuber to praca, przynajmniej jeśli chodzi o wielkie kanały. To wg. Was DG, Karolina, Katosu, Maxineczka, RLM, pannaJoanna, TheOleska są bezrobotne? Czy może one nie, ale już Kretka tak? smiech.gif
  • gość 2017.05.17 [12:12]
    Czy zna ktoś adres Kretki? Albo chociaż miasto. Chciała zobaczyć jej dom na street view jezyk.gif
  • gość 2017.05.17 [21:50]
    Te ubrania to chyba dowcip!podstawowka czy gimbaza jako grupa docelowa?kretka wez sie za robote jak na 32letnia kobiete przystalo a nie naciagaj dzieci na te chinskie szmaty

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...