Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czasem bywa tak

troche współczuję Mandarynie

Polecane posty

Gość czasem bywa tak

obejrzałam powtórkę sopotu i ona naprawde go kochała,albo i nadal kocha,choć głupia jest to jednak kochała,a on....szkoda słów.Chciałabym umiec kochac tak mocno bo to widać,moze znajdzie kogoś i bedzi szczęśliwa,bo z nim to pewnie żadna szczęśliwa nie bedzie jeszcze przerobi kilka zon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniewski
faceta tez juz przerobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa geodezyjna
jednak niepotrzebnie o nim wspominałą...po co? żeby dać mu satysfakcję??? Fajna z niej dziewczyna, miła sympatyczna, dobra, pracowita. Znajdzie jeszcze szczęście...dobrze że już nie jest z tym czubkiem. Dla mnie to on jest taki polski Michel Jackson...No sami przyznajcie...normalny to on nie jest:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem bywa tak
no nie jest nie jest,tylko co te babyw nim widzą,takie slepe ,kasę? bez sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa geodezyjna
no właśnie tez sie nad tym zastanawiam...oni on przystojny...ani mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sorry Jackson to ma talent... wylansował sty,l przeboje... a Wiśnia to barachło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsbfjdfjsbfnjsh
ma kasę, to odeszła od Wiśniewskiego, a powinna go po nogach całować, bo tylko dzięki niemu jest kimś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony kangur z kokardką
no, sorry, ale jak miała nie odejść, skoro sobie znalazł inną? Miała sie kajdankami przykuć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila23..
fakt ze dzieki niemu bo moze i by otworzyła ta szkołke tańca ale nie taką tylko jakąś małą i nie tak szybko a na pewno nie"śpiewałaby",co nie zmienia faktu ze ten facet jest okropny,egoista,i jeszcze znalazł sobie inna będąc żonaty i zrobił tamtej dziecko i on niby kochał?! brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniewski dostaje bana
Gdyby nie Wiśniewski Mandaryna niekoniecznie byłaby na dnie. Otworzyłaby szkołę tańca, która w późniejszym czasie zaczęłaby się rozwijać i Mandaryna wyszłaby na swoje, ba może nawet byłaby szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą szkołą tańca to nie wierzę, że zrobiłaby oszałamiającą karierę.. Mandaryna tańczy jak na aerobicu... Powtarza wyuczone układy, które są na poziomie układów Spice Girls sprzed lat... Już Britney Spears, pseudo-piosenkarka i na pewno nie tancerka, lepiej się rusza... Ma choreografów - owszem... ale to, że Mandaryna takich nie ma nie znaczy, że może jako tancerka reprezentować sobą tak niewiele... A co do związku.. Powiedzmy sobie szczerze - oni są siebie warci... swego czasu można było ich oglądać na TVN... Lanserka na maxa... Współczuję takich związków... Rozbiła jedno małżeństwo, ktoś rozbił jej... Sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwał jak zwał... Przyjęło się, że piosenkarką... Aczkolwiek jako tancerce nie miałabym jej nic do zarzucenia - Mandaryna jest śmieszna... Chętnie zobaczyłabym ją w tańcu z gwiazdami... ciekawe czy z prawdziwym tańcem, a nie skakaniem jak na techno-party, by sobie poradziła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie w końcu bronić Mandarynę. Może teraz zrobiła się miła i sympatyczna, bo życie dało jej nieźle w kość, ale jeszcze kilka lat temu była zupełnie inna. Oglądałam każdy odcinek \"Jestem jaki jestem\" i momentami byłam przerażona ich, a zwłaszcza Mandaryny zachowaniem. Ona kompletnie olewała Xawiera, mały ryczał na górze, od razu leciała do niego opiekunka, a mamusia z dupą się nie ruszyła, żeby wziąć dziecko na ręce. Dziecko siedziało w salonie w objęciach opiekunki, a Mandaryna nawet na ręce go nie brała. Na zakupy jeździła sama, wszędzie sama, a dziecko w domu! Poza tym pamiętam jak Mandaryna wróciła z zakupów- kupiła spódniczkę i kozaczki, a rachunek opiewał na 7 tys. złotych! Materialistka jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się 2 głupków dobierze
zawsze uważalam że jak się rozwali kogoś małżeństwo a kiedyś była o tym mowa ,spotykała się z nim jak był jeszcze z poprzednią to potem je spotka to samo i tak się stało,szkoda tych dzieci,ona na kase poleciała,on na nawet ładna babke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalla
To jest wlasnie karma...ona zabrala meza jednej kobiecie a inna kobieta zabrala jej, i kro ma racje ja tez pamietam ten bzdetny program czasem to ogladalam jak nie bylo nic ciekawszego, ona sie wcale tym dzieckiem nie zajmowala....wielka mi mamusia, siedzial w salonie cale czas z oczami wymalowanymi jak panda, przecierz takie male dzieciatko potrzebuje przedewszystkim matki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w głowach sie poprzewracało
no faktycznie w programie mało sie tymi dziecmi a wtedy to jeszcze jednym tylko zajmowała tylko pierdołami a dziecko bawiła opiekunka ale on nie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhahahha
ona tylko zagrala aby naiwni tacy jak ty jej wspolczyli hehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×