Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blablablablebleble

Urodziny Dody Elektrody, fotki

Polecane posty

Gość FREDDA
niezla laska z niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozśmieszaj mnie
ten kurduplowaty salceson????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzia07
Trzeba przyznac, ze dziewczyna ma zawsze perfekcyjny makijaz. Pamietacie ja, jak byla w barze? Rano bez makijazu wygladala jak pasztet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożowa landryneczka
jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie czy w makijażu czy be
z bez to i tak pasztet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te wstrętne farbowane
dwa pióra na krzyż:O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożowa landryneczka
czepiacie sie ,ma piękna figure bo cwiczy dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te wstrętne farbowane
mogłaby ogolić się lepiej na łyso jak Britni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie bardzo podoba
ma boskie nogiii naprawde....i figure wogole super... nawet te sztuczne cyce mi nie przeszkadzaja... atletyczna figurka:) choc jej zachowanie pozostawia wiele do zyczenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te wstrętne farbowane
ona ma figurę? proszę cię... zamiast zakryć te krzywe i krótkie, kacze nogi to zakłada miniówy, żal mi jej, bo ona naprawde wierzy w to, że dobrze wygląda, a wygląda jak tania dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zgrabna
I ona niby jest brzydka i wygląda jak transwestyta? Strasznie dużo tych fotek, wszystkich pewnie nie obejrzę.:P Doda może się nie podobać, bo każdy ma inny gust, ale przyjrzyjcie się tym zdjęciom i powiedzcie, czy ona jest gruba: http://muzyka.wp.pl/id,32875,size,1,galeria.html http://muzyka.wp.pl/id,32871,size,1,galeria.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożowa landryneczka
ma piekne nogi ,widac kostke smukla jak trzeba jestem instruktorka fitness to sie znam bardzo zgrabne nogi nawet wiem jakie cwiczenia stosuje ,buzie tez ma ladna tylko troche przesadza z malowaniem oczu ale to nie przeszkadza w sumie bo caloksztalt jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz modelką to ona raczej
z taką tuszą nie będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie bardzo podoba
to gadaja zazdrosnice.. i tyle... ma chude nogi duzy cyc i dobra figure zgrabna i tyle.. nie ma co debatowac nad tym i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś instruktorką fitness
i naprawdę nie widzisz, że ona ma KRÓTKIE i KRZYWE nogi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w udzie to ma z 60cm
i to mają być zgrabne i szczupłe nogi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie bardzo podoba
do i te wstrętne farbowane---> najbardziej krytykujesz a lepiej powiedz jak Ty wygladasz? jestes jedna z niewielu ktora twierdzi ze ona ma jak to nazwałas kacze nogi.. jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożowa landryneczka
nie wazne jest chudosc uda ,najwazniejsza jest piekna rozbudowa miesni prostych ,kiedy widac kolane ,smukla kostka ,a to ze ktos ma dlugie i chude nogi nie znaczy ze sa one idealne tylko odpowiednie silowe cwiczenia sprawia ze nogi wygladaja na apetyczne i zgrabne a nie chude bez grama miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te wstrętne farbowane
tylko dlatego, że jestem jedyna i otwarcie mówię to co myślę, to Twoim zdaniem oznacza,że nie mam pojęcia i mam się nie wypowiadać??? gorzej ci??? to ty sie nie wypowiadaj, bo jesteś szarą masą, którą zadowoli byle tandeta, bo trudno inaczej nazwać tlenioną blondynę po solarium z tipsami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywe nogi nawet nie wiem
z jakimi mięśniami nigdy nie będą ładne i zgrabe, a już na pewno nei krzywe i krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie bardzo podoba
szara masa to mozesz byc co najwyzej Ty zal Ci d.. sciska ze nie masz tipsow?? i zrobionych włosów?? a solarium hmm? po niej nawet nie widac ze z niego korzysta wiec sie nie osmieszaj tępoto:classic_cool: p.s i pojęcia rzecywiscie zadnego nie masz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożowa landryneczka
mysle dziewczyny ze wy nie macie pojecia co to sa zajecia z fitness wiec zapraszam do mojego klubu na porzadny trening:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea
matko, chuda-źle, troche przy kości-grubaśny pasztet! TO POWIEDZCIE MI WRESZCIE, JAKIE JEST PIęKNE???????Kurwa, ciekawa jestem, jak te krytykantki wyglądają:D:D:D:D:D:DZamknijcie sie przebrzydłe zazdrośnice, bo niedobrze mi sie robi, jak czytam Wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea
PISZECIE TAK, jakby ważyła przynajmniej 120 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym Doda się podoba, drugim nie, ale dlaczego Ci, którym Doda się nie podoba najeżdżają na tych, którym się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea
a dlaczego odwrotnie też to działa?:Pnie musi mi sie podobać, żebym potrafiła być obiektywna. I wcale nie napisałam, że mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś Dody nie lubi za cięty język, za muzykę, za barwę głosu, za sposób bycia, to nawet gdyby wyglądała jak Miss Świata, dla tej osoby zawsze będzie paszczurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea
ale nie do tego stopnia, żeby pisać, że jest grubasem...ale inteligentny człowiek potrafi zachować resztki rozsądku i obiektywizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te wstrętne farbowane
co zabolało? nie denerwuj się tak, bo sie spocisz:P poza tym złość piękności szkodzi i nie pomoże ci ani solarium, ani woda utleniona ani tipsy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×