Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nieźle

Widzieliście Dodę w Dzień dobry TVN.

Polecane posty

Gość nio nieźle

Ale się wyrobiła, a tak była brzydka. Teraz inna twarz, lepsza sylwetka, nawt te balony jej pasują. Jestem pełna uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie bzdury
im starsza tym brzydsza rysy twarzy ma tak ostre, że przez to wygląda na wulgarną i wyuzdaną moim zdaniem jest coraz brzydsza z resztą nigdy nie uważałam jej za ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja nie lubie tej dziewczyny i to baardzo. Jest strasznie wulgarna, hamska i nie ma za grosz kultury. Zawsze to pokazuje odkad jest w telewizji juz w barze zaczela. Nie cierpie takich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a radzio
jakis taki wychudzony i zupelnie wygladal jak nie on!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>muszkieterka Naucz się pisać, bo się ośmieszasz.:O Hamska?? CHamska chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,baby,czy Wy jesteście,choć troche tak ładne jak Doda? A moze Wy jesteście normalnie zazdrosne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wazne jak Radosław wyglada. Najwazniejsze,ze kocha małżonke. Persymono,ona sie normalnie w świecie pomylila. Można jej wybaczyc taki mały błąd.Muszkieterko,nie pisz więcej z błędami,to normalny wstyd.Juz w 2 kl.podstawówki uczymy się ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do baba123
a ty ksiadz czy baba...bo pieprzysz jak na kazaniu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest bardzo przeciętna
Dziisiaj rano wyglądała ładnie, ale ja wciąż mam przed oczyma obraz Dody prywatnie, czy w Barze, dlatego nigdy nie powiem, że ta dziewczyna jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem o wiele ładniejsza
od Dody - szczuplejsza, naturalna i nie muszę o tym mówić, ale jeśli ktoś pyta to odpowiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie___-
Babooo!, rzeczywiście jest komu zazdrościć, dziewczyna wyjątkowo wulgarna i kiczowata, wygląda jak przydrozna dziwka, tona tapety, plastikowe paznokcie, silikonowe cycki. I te tony metalowych błyskotek , którymi sie obwiesza, te różowości, kokardki , falbanki, rety...... Kazda z tych rzeczy osobno ,może i na scenę by się nadawała, ale wqszystkie razem to totalne bezguście. Cieszyc tylko sie trzeba , ze coraz więcej młodych dziewczyn to dostrzega i nie chce jej naśladować. Problem mają te , którym sie to podoba.ZAZDOSCIĆ jej , jejkuuu, zastanów sie o czym ty mówisz dziewczyno, takiego kurwi...... to normalna osoba kijem by nie dotknęła, bzykanka w toalecie w barze, a fujj, jeszcze mnie obrzydzenie bierze, a dziewczxyna ma dopiero 22 lata, a już wygląda zachowuje się jak stara lafirynda po przejściach...Gdzie jej dziewczęczość? Spłyneła ze spermą jej absztyfikantów w toaletach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo jakas
do NO WŁASNIE ... sorki, ale jestes równie wulgarna co Doda, a pokazałaś to w ostatnim zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie po prostu zawistni i zazdrosni,ze komus sie powiodlo i ze bozia dala mu trochę urody.A przy okazji kawal dobrego glosu. A tak na margonesie,jest czego zazdroscic tej dziewczynie. Jest wielka szczęściarą!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fuj!!!! Te wasze pseudo-pseudo są tu nie na miejscu. Wypisywac brednie i to w najlepszym wulgarnym wydaniu,to potraficie WYYYYYYYY!!!!!!! Najłatwiej jest oceniac osobę publiczna,bo ja znamy z telewizji i gazet. A Wy jakie jestescie??? Nawet nie macie odwagi podpisac sie normalnym pseudo ???? Pod płaszczykiem tego forum potraficie ukrywać to ,jakie naprawde jesteście.Ale tak naprawde pokazujecie to w kazdym zdaniu. Wstydzcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończcie
Boże ludzie czy wyście powariowali z tą Dodą. Zazdroszczę Adrianie Limie urody. Głosu zazdroszczę Anastasii a Bilowi Getsowi zazdroszczę kasy, czego miałabym zazdrościć Dodzie?? Potrafi śpiewać, ale znam takich, którzy robią to lepiej. Jest przeciętnie ładna, a znam przepiękne kobiety. Więc czego można jej zazdrościć?? Bzykania się w kiblu w wieku 20 lat?? No to masz rację Doda jest szczęściarą i jak cholera tak jej tego zazdroszczę, bo wiesz ja nie mam takiego niedźwiadka z którym mogłabym to robić w kiblu, mój facet woli łóżko i ceni wygodę, a i my nie robimy tego na oczach milionów telwidzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie___-
Słuchaj babo 123, skoro, tak bardzo ci sie Doda podoba , to ja naśladuj, kto ci broni?. Zgłoś sie do jakiegos reality, bzykaj si ena żywo , może dla odmiany podpowiem ci, wez isę do seksu z dziewczynami tez, bo w tym tradycyjnym, to juz inne dziewczyny cie ubiegły, nie bedzie to tak szokować. Założ mini, wywal cycki n a wierzch, najpierw mów potem myśl, i juz masz popularność. Skoro ciebie to tak kręci , nie ma przeszkód. Jeżeli ten typ wyglądu i zachowania ci się podoba. Bo mnie tylko mierzi. Tak to prawda jej urok dziewczęcości spłynął w toaletach. To wulgarne??? No cóż, nie ja kazałąm jej to robić. Tak jak nie ja kaze się prostytutkom oddawac za pieniądze . Jest to wybór jednej i drugiej pani, podyktowany chęcią zarobienia pieniędzy.Chce w załącznikach dodawac do swoich płyt filmiki ze scen intymnych z Radziem, przeciez to kures...o. Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu. Wpływu na ich przebieg nie mam , aNIE ZAUWAZANIE TEGO ZJAWISKA TO HIPOKRYZJA. Ona sam a juz załuje niektórych wystepów i tych bzykanek w szaletach. Swoją drogą pasuja do siebie z Majdanem. Oboje tacy przystojni i "INTELIGENTNI". Powalający są. Tylko tych zapatrzonych w nia małolat zal. Jedna z Białegostoku juz powielałą jej numer, i zle to sie dla niej skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no skonczcie
zgdzam sie z tobą. Tylko ,wiesz ona nie miała nawet 20lat wtedy, co najwyżej 19, przed maturą była. A co do wygody seksu w łożku, to chyba nawet istotniejsza jest intymnośc tych chwil we dwoje, przynajmniej dla normalnych ludzi, którzy nie sa gotowi wystawic wszystkiego na sprzedarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w necie czytałam wywiad z Dodą przeprowadzony przez Dorotę Wellman, Doda w tym wywiadzie otwarcie przyznała, że straciła dziewictwo w wieku 15 lat!! To wiele, a może i wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta smarkula jest śmieszna
i powoli gubi sie z zeznaniach, bo w Barze wyraźnie słyszałam z jej ust, że dziewictwo straciła w wielu lat 16-tu, a tu w jakims wywiadzie mówi, że mając 15 lat? niedługo okaże się, że nigdy nie była dziewicą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej sprawa kiedy sie ruchnela...niestety są takie czasy,ze od kilku lat malolatki coraz wczesniej zaczynają...ale to ich zycie ich bol potem :P a co do dody,to fajnie wyglądala...fajną tą marynareczke i spodnie miala:P brzydka nie jest tylko ma zbyt kwadratową twarz i czasem sie przestylizowuje...ale idealow nie ma:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jednych jest ładna
dla innych nieładna tylko czemu, gdy ktoś powie, że się jemu nie podoba Doda to od razu zarzuca mu się zazdrość? czy analogicznie ja (której Doda zupełnie sie nie podoba) powinnam zarzucać osobom, którym Doda sie podoba na przykład to, że są bezguściami? ludzie, litości! żyjcie i dajcie żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo jakas
Do NO WŁASNIE... a ty co tak sie siepiesz? Smiac mi sie chce jak czytam te twoje wypociny. Wyluzuj dziewczyno bo sie z nerów wrzodów nabawisz. Mnie Doda ani ziebi ani grzeje. Ja na nią patrze z przymrózeniem oka i nawet fajnie, ze jest bo przynajmniej urozmaica troche Smieszna jest nie Doda tylko ci co tak na nią jadą i wierzą we wszystko co prasa brukowa napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tam do dody nic nie mam bo jej nie znam osobiscie..wiadomo,ze jej te zachowania itd..sa czystą amrketingową kalkulacja by zwrocic na siebie uwagę..i by potem te babiszony co nie mają co zrobic zarly na nią :> coz moze taka glupai nie ejst skoro w mensie wyszlo ze IQ ma 156:> a w liceum i w pdostawowce wygrywala olimpiady przedmiotowe(z autopsji wiem,ze udaje sie to abrdzooo nielicznym wybitnym jednostkom :O) w kazdym razie dziewczyna osiagnela jakis tam sukces tez swym uporem i td..,.moze lepiej wziasc troche przyklau i sammeu probowac cos zrobic a nie patrzec an innych...i czekac na Cud..BO cudow bez wysilku nie ma:> chce sie miec kase czy cos,to trza dazyc do tego ciezka praca i uporem no i chęciami....:> A tak nawiązując do owego tematu to juz wolę Dodę niz jakies bezbarwne szare grzeczne myszki,ktore nie mają nic wzyciu do powiedzenia są usluzne itd...lub te Yntelektualystki od 7-miu bolesci :O co udają kij wie kogo,uwazaja sie za lepsze od innych bo są super oczytane,a do tych co mają inne mniej wygorowane zainteresowania od oper,muzyki klasycznej czy historii starozytnej :> odnoszą sie z wielką pogardą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina1982
Doda jest beznadziejna!!! Zawsze taka bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej furious
naprawdę wierzysz w ten jej wysoki iloraz inteligencji? albo w to, że tak wygrywała olimpiady itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam czytam ten topik i z podziwu wyjsc nie moge jak licytujecie sie ktora z was jest ladniejsza i obsmarowujecie ta niby chamska dode...tylko jest drobny problem-bo niektore z was nie reprezentuja zbyt wysokiego poziomu wypowiedzi...no bo to takie polskie zjechac kogos...tak najlatwiej bo was nikt nie widzi...nie podoba sie wam??nie patrzcie na nia...a szczegolnym ilorazem inteligencji wykazala sie osoba o nicku ,,no wlasnie..,,no zalosne... baba123 popieram cie w 100%:) oj dziewczyny a wy takimi idealami jestescie ze z takimi zacieciem krytykujecie innych??troche wiecej tolerancji...zreszta nie znacie dody osobiscie a z jakichs urywkow programow czy wywiadow mozna wywnioskowac tyle co nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja sie zgadzam z kuleczkaaa...a co do wiary to coz rzecz wzgledna..mozna wierzyc lub nie..nic tak naprawde nie jest do konca pewne...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzie jest czego zazdrościć... umiała kierować swoją karierą. Wiele ludzi, któzy wypowiadają się negatywnie o Dorocie, nie miałoby tyle odwagi i samozaparcia. Wierzę, że nieraz miała łzy w oczach czytając te brednie o sobie, ale nie poddała się. Nieważne, czy jest ładna, brzydka, czy ma głos. Ważne, że wiecie kim jest i wzbudza jakieś emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×