Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

z Aster zniknęły Tvn Style i Tvn turbo dlaczego?

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[29.09] 13:29 nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
ja chyba też zrezygnuję z Aster, bo to były dwa programy, które oglądaliśmy prawie wyłącznie w domu :( tylko chol...ra internet też mam od nich w cenie promocyjnej za to, że mam pełny pakiet Aster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
mam to szczeście, że mój blok okablowali netem :) ale nie mogę mieć innej kablówki - tylko Aster okablowa l mój blok, też W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
a tak swoją drogą, kto by pomyślał centrum wawki i brak możliwości netu innego niż tpsa - niewiarygodne :( ale nie wiesz dlaczego nie ma turbi i style?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
spróbuję się czegoś dowiedzieć w necie, jak coś znajdę dam znać. Przypuszczam, że tvn otwiera swoją platformę cyfrową i kanały te będą kodowane /czyt. płatne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem - tvn turbo i style postawiły ostre finansowe warunki, aster nie zapłacił, więc korzystać nie może. Tłumaczyli się, że to podniosłoby abonament. A jesli chodzi o kablowy internet w śródmieściu, to tpsa nie zgodziło się na wykorzystanie ich studzienek do położenia swiatłowodu i stąd nie masz internetu. Ja na szczęście mieszkam na Ursynowie, gdzie mają własne studzienki. Ale fakt faktem, że drogo sobie za to liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadamiam
nie ma już tvn style i turbo bo nie dogadali się z tvn-em żeby płacić im 40 gr za te programy, inni się zdecydowali, a aster nie. Też jestem wkurzona , zabrali dwa najlepsze programy mi i mojemu staremu!!!!!!!!!!! U mnie też tylko aster można mieć. Nie radzę jednak zmieniać przed zakończeniem umowy - mój kumpel miał dwa w jednym ( net i tv) i chciał zmienić na wolniejsze łącze to przywalili mu karę 600 zł. To co się będzie działo jak będziecie chcieli zerwać umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadamiam
u mnie też nie ma możliwości odejścia do konkurencji, takowej brak. Powinni obniżyć rachunki, ale jak się tego domagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadamiam
Podobał mi się tvn style, a mężowi Turbo- w sporcie nie znajduje dla siebie nic ciekawego, piłka go nie interesuje. Powinni odliczyć nam coś od rachunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
ale ja podpisałam umowę na rok i po tym czasie mogę nawet zrezygnować i nic mi nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
uświadamiam---------> nic Ci nie odliczą, bo dali dwa inne kanały w miejsce tych zdjętych. Tak zapewne będzie wyglądało ich tłumaczenie, tłuki jedne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadamiam
A to tłuki!!!!!!!!!! Ja też mam na rok narazie. Ale tak sobie myślę, że i ci co są w Chello, i innych też narzekają, nie ma nigdzie idealnie.Może ta tv kuchnia będzie dobra- oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
na czym ma polegać tv n ? Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to dali jeden za turbo. Jakiś sport. Od jutra ma być \"Kuchnia\" zamiast Style. Diabli wiedzą co to takiego. Ja mam aster już tyle lat, że z miesięcznym wypowiedzeniem w każdej chwili mogę się zgłosić. Tylko co w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
no właśnie co w zamian. Nie mam innego okablowania a cyfra droga:( Słyszałam, że nowa tv n będzie do rzeczy, ale tylko słyszałam to z reklamy tej stacji, a jak będzie naprawdę - kto to wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
nie chcę KUCHNI mam ją na codzień u siebie w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
a co masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na panow ktorzy przyjda i odinstaluja mi aster a potem zakladam albo ta nowa \"N\" albo polsat cyfrowy. niestety od momentu rezygnacji z aster trzeba czekac 40 dni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
jakie opłaty miesięcznie będziesz ponosić, jeśli mogę wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w \"n\" 68 zl mozna sobie wybrac z 6 pakietow co chcesz miec a cyfrowy polsat chyba kolo 50 zl miesiecznie - ale dokladnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
no tak, niby wszystko ok, ale jak ma się w domu więcej niż jeden telewizor to mając satelitę nie można oglądać w każdym tv różnych kanałów tylko ew. te same :( PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
no niestety, ja nie pogodzę się z jednym tv z synem nastolatkiem i z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
mąż zawzięty sportowiec - kanapowiec dyscyplina - pilocica kanapowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×