Odpowiedz na ten temat

BARWY SZCZĘŚCIA kolejny nowy temat

• gość 2018.03.29 [10:32]
    Dlaczego skasowali tamten wątek?
  • gość 2018.03.29 [10:48]
    No właśnie???
  • gość 2018.03.29 [12:42]
    Też tego nie rozumiem
  • gość 2018.03.29 [12:46]
    Jakichś kosmicznych debilizmów typu stonoga na biwaku czy wpisów o tym, że stefek wypił trzy browary pod sklepem to nikt nie kasuje. Co za żenada pechowiec.gif .
  • gość 2018.03.29 [12:54]
    Idioci skasowali tamten temat!!!
  • gość 2018.03.29 [14:53]
    Piszmy dalej, co będzie z Natalią, jak rozwiążą ten chory układ z
    Maciejem.
  • gość 2018.03.29 [16:16]
    Ja to widzialam dokladnie odwrotnie smiech.gif natalia przerażona zachowaniem Wilka zaczęła go traktowac tak jak on tego oczekuje by nie zaognic sytuacji. On jest jak tykajaca bomba, powinna go zweszyc Bozena!
  • gość 2018.03.29 [18:41]
    Dlaczego Natalia ma takiego pecha?
    Najpierw zonaty d**ek, potem irek zdradzacz, potem oliwier dziwny, klemens nieatrakcyjny i na koncu wilk psychol. To natalia powinna miec takiego faceta jak Sebastian, a magda powinna byc z psycholami
  • gość 2018.03.29 [18:57]
    Magda też już miała psycholi. I ona, i Natalia zasługują na trochę szczęścia. Nie rozumiem dlaczego Magdzie życzyć źle.
  • gość 2018.03.29 [19:13]
    Alicja zakocha się w Krzepińskim, znowu chora fascynacja, odwiedzi
    go w więzieniu, wątpi w jego winę.
  • gość 2018.03.29 [19:19]
    W Krzepińskim?!Matko smiech.gif . Swoją drogą, ale byłyby jaja jak balony, gdyby się okazało, że Krzepiński mówił w sądzie prawdę, czyli że Marta prosiła go o alkohol, była agresywna itp. Znając wyobraźnię scenarzystów, wszystkiego można się spodziewać.
  • gość 2018.03.29 [19:50]
    Przestalam lubic magde, stala sie taka zimna, wyniosla, sztywna, nawet jak odwiedziła natalke czulo sie taki chlod, brak serdecznosci, dobrze, że ta aktorka wkrótce ma opuścić bsz skoro juz nie ma serca do wcielania sie w postać magdy, ktora kiedyś byla zupełnie inna.
    Czytalam, ze Jowita ma uciec bratu żeby spotkac sie z Milewiczem, oby tylko to byla jakas intryga i oby ona sie w nim nie zakochala jak andzela. Moze to bedzie ustawka, wkopie "profesora", ze ten wdaje sie w romanse z uczennicami?
  • gość 2018.03.29 [20:00]
    Wkurza mnie Radek.
    Super, że chce pomóc tej Carinie, ale za bardzo sobie pozwala w stosunku do Stefana.
  • gość 2018.03.29 [20:36]
    Patrzcie patrzcie, Pawcio jaki hop do przodu - juz sie zorientowal na mieszkanie za hajs Agaty. I tak mnie dziwi, ze nie wyskoczyl z pomyslem, zeby cale pieniadze, jakie dostalaby za swoja czesc domu, przeznaczyc na film o Marcie, a oni poszliby znowu do jakiejs rudery, w ktorej Agata dostalaby 70 stopni goraczki i prawie umarlajezyk.gif
  • gość 2018.03.29 [21:44]
    To jest bardzo dziwne, że Jaworski do tej pory nie odkrył, że ta zgrana czwórka chodzi często do kantorka, by grać w piłkarzyki, a wpadł na to dopiero Łukasz, i to też przez przypadek. Niezły temat na nowy materiał sobie wyszukał, heheh. Stefan i Carina, jeśli już chcą się ukrywać, powinni spotykać się w ustronnym miejscu, bo Anatol jest jeszcze gotów uznać ją za kochankę swojego kumpla. Zresztą, tego typu rzeczy, to zbyt gruby kaliber, by się nie wydały, a im dłużej będą zwlekać, tym gorzej może to zostać zrozumiane. Na tego typu prawdę nigdy nie ma dobrej pory. W końcu Paweł zaczął dziś żyć swoim związkiem, a nie - kulturą. Ale nie mogę mu jakoś zaufać w tym temacie o dziecku, rodzinie, wspólnym mieszkaniu. No, nie wiem. Jakoś dziwnie to brzmi w jego ustach. Alicja zaczyna wątpić w wersję Artura, Piotra oraz Ewy i przechodzi na stronę Krzepińskiego. Z tego, co sobie przypominam, to Marta nie wyglądała wtedy na pijaną lub nafaszerowaną lekami psychotropowymi. To jego zachowanie było chore, przerażające, złe.
  • gość 2018.03.29 [22:04]
    Wojtuś jaki wyszkekany, no sorry ale przyjechał w interesach a nie do rodziny tak na prawdę... trochę przegieli z tą jego dorosłościa... No ale z drugiej strony no jak długo oni wszyscy tak zamierzali mieszkać, dom dość duży, ale prawda jest taka, że jak ludzie są dorośli to lepiej jak każdy oddzielnie...
  • gość 2018.03.29 [22:40]
    ja się dziwię że Pyrki nie mają kasy na spłatę tego młodego. Przecież oni dostali chyba dwa miliony???odszkodowania za śmierć ich matki. Gdzie roztrwonili tą forsę?
    Ta ich fundacja to chyba już umarła śmiercią naturalną, Nic o niej niema. ale nawet bez fundacji mieli sporo pieniędzy , każdemu by starczyło na mieszkanie. Ja przypuszczam że scenarzystki nie mają pojęcia co było w serialu dwa lata temu.
    Niech nas nie robią w balona, za co biorą wynagrodzenie , na pewno nie małe?
    Do tych co piszą scenariusz, zapoznajcie się z faktami z przeszłości, bo serial zaczyna tracic sens.
  • gość 2018.03.29 [22:50]
    Ja z powodu beznadziejnego scenariusza przestalam ogladac pierwszą miłość i m jak miłość, tutaj jeszcze nie jest najgorzej.
    No Hubert to sobie myślał, że beda mieszkac jak w kurniku, on kogut przywodztwa, jedyny majacy prawo do zalozenia rodziny, z zona i dziecmi, oraz jego rodzenstwo, wszyscy pod jego skrzydlami, przygarnal nawet kogucika agatki. Wszystko musi być pod jego kontrolą.
    Poza tym wygodniej jak małą Marysia moze zajac sie ciotka jedna czy druga albo wujek
  • gość 2018.03.30 [02:35]
    Klemens jest najgorszą postacią w tym serialu, jak on mnie denerwuje. Przyczepił się jak rzep do Natalii i trzyma sie już wiele lat. Ona sie z nim zadaje wyłącznie z braku laku, poważnie nie może sobie znaleźć bardziej ogarnietych znajomych? Klemens nie ma dosłownie ŻADNYCH zalet i jako facet-przyjaciel jest kompletnie bezużyteczny, zamiast wspierać Natalie ciągnie ją w dół i pakuje w kłopoty. Nie ma urody ani postury adonisa, ale to akurat nie jest najważniejsze - on niczym nie nadrabia, ani poczucia humoru, ani charakteru, męskośc****er/doła życiowa niezaradna uwieszona na dziewczynie :/ nie dziwie sie że żadna go nie chce, takiego chłopa mieć to tragedia. Mam nadzieję że wreszcie zniknie z jej życia bo zawsze gdy się pojawia to męczy.
  • gość 2018.03.30 [09:58]
    Mnie dziwią te ochy i achy nad tymi zaręczynami Wojtka i Leny. Serio, w tym wieku? I wszyscy się cieszą, nawet rodzice tej dziewuchy, która wygląda na 14-latkę? Masakra, ja mam wrażenie, że świat powoli się cofa, a nie idzie do przodu. Hubert powinien opieprzyć Wojtka za tak niedorzeczny pomysł...
  • gość 2018.03.30 [10:31]
    Oliwia i Kajtek są przerażeni, gdy na parapetówkę przychodzą nieznani koledzy, alkohol, zaczepki, bałagan, oj będą kłopoty.
  • gość 2018.03.30 [12:30]
    Ta cała Lena jest tak niedorobiona, że głowa boli. Zombie mają w sobie więcej życia pechowiec.gif .
  • gość 2018.03.30 [12:46]
    Ja rozumiem i Huberta, i Wojtka. To prawda, że każdy z rodzeństwa będzie chciał w końcu założyć swoją rodzinę i trudno mieszkać w takiej "komunie". Z drugiej strony to ich dom rodzinny, niełatwo jest porzucić miejsce, w którym się wychowywano.
  • gość 2018.03.30 [13:06]
    Ciekawe czy Iwonkę pokaża, na polskie ścianki chodzi wiec moze w serialu się też pokaże.
  • gość 2018.03.30 [13:26]
    Iwonka była ostatnio w "Kocham Cię Polsko". Podobno wraca na moment do serialu, ale nie na długo, bo jesienią zaczyna studia za granicą.
    Wkurzyłam się, że usunęli nam temat!!!
    Niby nie ma brzydkich ludzi, ale ten Wojtek Pyrka to naprawdę jest nieciekawy. Już Klemens albo Andrzejek Sabiny ładniejszy.
    A ten młody, Stasiu, ładny chłopak.
    Pomysł, by z pieniędzy za dom sfinansować pomysł Pawła podobno się pojawi. Tuż po tym, jak Artur zapowie, że sfinansuje, ale chce mieć wgląd do scenariusza. Paweł nie będzie zadowolony i podobno wówczas Agata z taka propozycją wystąpi.
    Odszkodowanie poszło w większości na fundację ale z tego co pamiętam, każde z dzieci miało jakąś rentę. Podobno się okaże, że jest też lokata 500 tys czy jakoś tak.
    Jeżeli Hubert chce zostać w tym domu, to niech zostanie, ale faktycznie powinien spłacić resztę rodzeństwa. No chyba nie będą żyli wszyscy na kupie?
  • gość 2018.03.30 [14:16]
    Zostało im pół miliona, więc to nie starczy, żeby spłacić całą trójkę.
  • gość 2018.03.30 [15:02]
    Rozdysponowanie nie wiadomo na co 2 mln zł to chyba lekkomyślne.Pięciorgu rodzeństwa teraz by się przydało.Nawet 40 tysięcy złotych,to jak na warunki warszawskie,starczy na klitkę a nie jakieś wypasione mieszkanie z garażem.Sam garaż na takim osiedlu,to 20 tysięcy złotych.Paweł "kadzi" Agacie,żeby dorwać się do jej pieniędzy.
  • gość 2018.03.30 [16:50]
    Odszkodowanie wynosiło 1 mln a nie dwa.
  • gośćbo a 2018.03.30 [20:18]
    Tez uważam, ze ten grający Wojtka jest brzydki:-/ A dziewczyna grająca Iwonkę, cóż, do serialiku sie nadaje, ale tylko tyle. Jakos nie wyobrażam jej sobie w hicie kinowym.
  • gość 2018.03.30 [20:58]
    Tak sobie pomyślałam, kiedy pokazywano wątek Jowity oraz jej brata, jak długo on będzie jej towarzyszył, chodząc za nią, jak cień. Ona jest pełnoletnia, więc w pełni odpowiada za siebie i swoje decyzje. Co robi, w takim razie, wciąż u jej boku brat, który zachowuje się jak rasowy bodyguard? Nawet, jeśli będzie chciała dokonać jakiejś zemsty na Robercie, to jaki udział będzie miał w tym jej brat, skoro już tak wszędzie za nią chodzi? Ona myśli, że on ją przed czymś uchroni? Nie rozumiem tego wątku z nią oraz tym jej bratem. Jakieś to dziwne dla mnie. Szkoda, że Stefan wycofał się z powiedzenia prawdy Łukaszowi, bo tak to wyglądało, jakby chciał wyrzucić z siebie ten ciężar, dotyczący ojcostwa. W tym serialu, to wszyscy nastolatkowie tacy superdorośli są: Kajtek, Oliwka, Wojtek, Lena, Jowita, Andżela. Ledwo osiemnaście lat skończyli, a żyją na takim poziomie, że niejeden dorosły mógłby im pozazdrościć, bo nie ma takiego życia lub lata miną, by zdobyć takie mieszkanie, hehehe. No, ale to tylko serial przecież...
  • gość 2018.03.30 [22:09]
    Dla mnie tez to dziwny watek, czy ten brat nie ma swojego życia? Pochodzą z bogatej rodziny, on powinien sie czyms zajmowac studia, praca, pasje, a nianie dla Jowity Przeciez mogli zatrudnic, z drugiej strony pewnie dobrze ją znaja, wiedza że jest cwana i tylko brat w miare dare radę ją upilnowac. Niech szybciej ten watek rozkręca bo umieram z ciekawości juz

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...