Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy każdy polski serial musi dotyczyć policjantów lub lekarzy?

Polecane posty

Gość gość

Nie ma innych pomysłów? Albo lekarze/ratownicy/pielęgniarki albo policjanci i ich sprawy, dektektywi. Przykład? W rytmie serca. Lubię postacie i wątki prywatne bohatetów ale irytują mnie wstawki niczym z na dobre i na złe o co odcinek innym pacjencie, do tego jeszcze sprawy kryminalne. Przez to inne wątki traktowane sa po macoszemu. Kolejny, Leśniczówka. Mogliby pokazać plenery, życie w Leśniczówce, zamiast tego co? Zagadki detektywistyczne. Nie wystarcza już Ojciec Mateusz i Komisarz Alex (ja tego nie ogladam) Czy jeśli w serialu nie ma pacjenta z chorobą albo wątku kryminalnego koniecznie z gliniarzami to serial już sie nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwaz87
Ej bez kitu, jest dokładnie tak jak piszesz! Dlatego od jakiegoś czasu wykupiłem sobie pakiet w https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet i przerzuciłem się na zagraniczne seriale, bo jakoś są dla mnie ciekawsze i właśnie nie skupiają się tylko na jakiś jednych grupach. Zresztą, najbardziej lubię te z elementami fantastyki a ich w Polsce jak na lekarstwo niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×