Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nika.0000

CZY KTOS OGLADAL MINI-SERIAL :SHERLOCK SEZON 2????????

Polecane posty

JESLI TAK,I SA FANI TEGO SERIALU.TO CZY MOGLIBY MI WYJASNIC O CO CHODZI W SCENIE KONCOWEJ TEGO SERIALU ,A DOKLADNIE ODC 1?JAK ON WOGOLE SIE KONCZY,BO SAMA JUZ NIEWIEM.MOZE TO I GLUPIE,ALE CHCE TO WIEDZIEC.SERIO!MOZE TYLKO JA JESTEM FANKA TEGO SERIALU?!MOZE KTOS TEZ TAK JAK JA LUBI TEN SERIAL I WIE CZY IREN ADLER WOGOLE ZYJE CZY TEZ NIE?!FANI!!!!,ODEZWIJCIE SIE JESLI JESTESCIE ,I MI POMOZCIE JESLI MOZECIE.A RACZEJ NAPISZCIE MI JESLI WIECIE COS NA TEN TEMAT.BEDE ZA TO WDZIECZNA.O DALSZYCH ODCINKACH TEGO SERIALU TEZ ,I CO WOGOLE O TYM SERIALU SADZICIE.PLEAS!!!ODEZWIJCIE SIE!!!!POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz co sie dzieje z toba i nia
a mozesz nie pisac przy uzyciu Caps Locka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość are you kidding me?
Irene Adler żyje... Sherlock ją uratował. Co do serialu, owszem oglądałam i muszę powiedzieć, że uważam go za znakomity kryminał. Szkoda tylko, źe trzeba czekać /ponad/ rok na 3 sezon, ugh... ps. caps lock faktycznie niepotrzebny, nie wspominając reszty wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_axn
Długi kraciasty płaszcz, charakterystyczna czapka oraz tląca się fajka, to nieodłączne elementy Sherlocka Holmesa, które uczyniły go najbardziej rozpoznawalnym detektywem na świecie. Takiemu wizerunkowi jest wierny Benedict Cumberbatch - odtwórca głównej roli w serialu Sherlock. O tym, czy Holmes nie jest wyłącznie postacią z dawnej epoki, możecie przekonać się oglądając nowy serial Elementary już od 12 listopada, w każdy poniedziałek o godzinie 22.00 na kanale AXN. Jonny Lee Miller, wcielający się w postać błyskotliwego detektywa, nie używa już lupy, jak jego poprzednik. Zamiast tego, do rozwiązywania zagadek służy mu iPhone, a zamiast eleganckiego płaszcza nosi kolorowe t-shirty. Jak myślicie, czy współczesny Scherlock Holmes zyska zupełnie nowe oblicze? Który z aktorów wydaje wam się bardziej przekonujący w tej roli? Jonny Lee Miller z Elementary, czy może Benedict Cumberbatch z Sherlocka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×