Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala19

CZY OGLADA KTOS ON.ONA I DZIECIAKI?

Polecane posty

MY WIFE AND KIDS..LECI NA COMEDY CENTRAL...KOCHAM TEN SERIAL CZY MOZNA GO SCIAGNAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam:) Jest świetny.Szkoda tylko,że tłumaczony,gdyż niektóre dowcipy inaczej tłumaczą,niż to powinno wyglądać.Bardzo często powtarzają odcinki.To też denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez go
ogladam, uwielbiam ten humor. Co do powtorek sie zgadzam, niektóre odcinki odladalamm ze trzy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem fanką. Rewelacyjni są. Wszyscy z Kajlów bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki
ja też bardzo uwielbiam ten serial i chciałbym go sciągnąć, nie wiecie skąd moge ?? odpowiedzcie na mój e-mail prosze szybki91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki
ja też bardzo uwielbiam ten serial i chciałbym go sciągnąć, nie wiecie skąd moge ?? odpowiedzcie na mój e-mail prosze szybki91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana xD
no wlasnie ja tez bym prosila dajcie jakis ling prosze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelajnaa
uwielbiam ten serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie ten serial
szkoda ze tak sie skonczyl dziewnie tzn tak nijak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który odcinek był ostatni bo tak w kółko leci i nawet sie nie kapnełam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie ten serial
ostatni to ten w ktorej ona dowiaduje sie ze jest w ciazy tzn ta matka tych dzieciakow a caly odcinek jest o tym ze kloca sie czy ona ma podwiazac jajowody czy on ma pojsc na zabieg zapomnialam jak sie to nazywa fachowo bo dochodza do wniosku ze nie chca miec dzieci juz i kiedy ona idzie na zabieg dowiaduje sie ze jest w ciazy i tak sie konczy ostatni odcinek ostatniej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie ten serial
teraz np po 18 te odcinki to 2 sezon jest a ta matka dlatego taka gruba jest bo w tym czasie w zycu prywatnym urodzila dziecko...:)film jest swietny i dobrze ze dali inna aktorke na ta corke starsza bo ta jest fajniejsza:) i jeszcze ten chlopak malej jest super tyle ze w tych odcinkach go jeszcze nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milas_13
JA też uwielbian ten serial moge go ogladać godzinami i nawet te same odcinki lubie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
ja tez oglądam , jest super , dzisiaj było o paleniu trawy hehehee , junior z kolega zabalował przy jednym joycie hehehe super serialik , rodzinka z poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Devil
Ja tez czesto ogladam, najczęściej na comedy central. I zgadzam sie z tym, ze skonczył sie nijak... Bo po tym odcinku z tym, ze ona zaszła w ciaże, był jeszcze jeden, ale nic tam o ciązy nie było... I te powtórki juz są nudne, bo to chyba 4 raz leci od nowa, i to jeszcze kilka razy jeden odcinek... to naprawde zaczyna denerwować, ale ogólnie, to serial jest nawet fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati 12
ja oglądam codziennie ale często są powturki i mnie denerwuje nakręć cie nowe pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..a czy sa jeswzcze sezony w ktorym wyjasnia sie co z ta jej ciaza?? bo na tym sie skonczylo i tyle..bez sensu by bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniOleeEk
No wlasnie tez jestem ciekawa co z ta ciaza ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaaaccda
kocham go :DDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę brytyjski serial na CC
Moja rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdqdwadeqe2132131414145165125
wdwadwe12e2131321eawqaedadad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juoiter
bardzo kiepski serial mało śmieszne dialogi lipni aktorzy . syn kretyn ojcu wydaje się ze jest śmieszny a kiepsko mu to wychodzi myśli tylko o swojej dupie córka debilka a najmłodsza szkoda gadać fatalna. POLECAM JIM WIE LEPIEJ 100 razy lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
ja tez sto razy wole Jim wie lepiej lub wszyscy kochaja Reymonda. "On ona i dzieciaki" jak dla mnie jest przerysowany, zabardzo sie wygłupiją. ale kazdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka serialu
Serial zakończyli na 5 sezonie jak Michael miał poddać się wasektomii ale nie chciał więc Janet poszła do lekarza (chodzilo chyba o spiralę) i okazalo się że jest w ciąży. 6 sezonu nigdy nie nakręcili. Miał powstać odcinek w którym okazałoby się ze Janet jednak w ciąży nie była, ale nigdy go nie dokręcili i serial urwał się w tym momencie. O zakończeniu serialu zadecydował Damon Wayans ( źródło ang.wikipedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem fanką tego serialu. Mam wszystkie 5 sezonów, ale nie pamiętam skąd ściągałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×